Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/207 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:38

igen! Általban az emberek itt szokták elkövetni az első hibát! Nem azzal a problémával foglalkoznak, amivel kellene!

Ez a probléma, most probléma és nem két hónap múlva. Nem akkor kell róla beszélni, hanem most!

Most derült ki, nem két hónap múlva, ergo nem látom értelmét minek kéne várni a megbeszélésével...


" most a gyerekekre kell koncentrálnom" - hát lehet hogy kell rájuk koncentrálni, de ez megint egy kifogás arra, hogy ne üljenek le megbeszélni...

A gyerekek nem halnak bele, ha egy nap nem rájuk koncentrálsz, hanem magatokra, elvégre valakinek/valakiknek fel is kéne őket nevelni!

2012. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/207 A kérdező kommentje:

Bemásoltam a nő levelét.

Ezt írta rá:

"Értem. Akkor sem du..gtam félre. Átlagosan fél évente előjön egy ilyen történet...szerintem nem véletlen. A kapcsolatunk romokban, és most a terhesség alatt is elég nehéz a természeted. Én rengeteget melózok, baromi nagy a nyomás most rajtam, pont ezért sok minden munkahelyi dolgot nem mondok el. Sokat gondolkodtam az elmúlt hónapokban, főleg a 3. gyerek kapcsán. Annyira elfáradtam már az állandó harcoktól. Nem tagadom igenis jól esett más nők közeledése mert legalább valakiknek tetszettem (nem a külsőségekre gondolok), neked állandóan csak egy senkiházi roh..dék vagyok. Mindezek ellenére úgy érzem elég sok mindenen keresztül mentünk együtt, és azt hiszem ha legalább egy kicsit tisztelnél és nem harapnál egyből szépen lassan megint jó lehetne minden. Titokban ezért reméltem ha összeházasodunk te is megváltozol. Mindezek ellenére (tudom, hogy úgysem hiszed el) tiszta lelkiismerettel kijelentem, hogy SOHA nem csaltalak meg, bár lehetőségem lett volna rá bőven. Igen flörtöltem, meg dumálgattam, meg jópofiztam, de a határt SOHA, sem léptem át. "

2012. júl. 16. 11:13
 103/207 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak a férjem irta volna...naná hogy téged hibaztad,meg a terhessegedet hogy ilyen vagy meg olyan vagy....na nekem ezek miatt olyan szinten herrotom van a terhessegtol meg a gyerekvallalastol,hogy ha csak meghallom hogy valaki terhes legsziveseben reszvetet nyilvanitanek neki....szerintem komolyan dolgozni kene rajtam egy csapat pszichologusnak ahoz hogy en meg egyszer valakinek gyereket szüljek..:-(
2012. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/207 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha ugy gondolja hogy a kapcsolatotok romokban mi a fenének kellett az a 3. gyerek?!
2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/207 anonim ***** válasza:
100%

hát igen.sokszor elsikkadunk a dolgok felett,azt hisszük,itt vagyok,nevelem a gyerekeket,mosok,főzök,h h nem esel térdre?? a férj meg: m,elózom egész nap értetek,és sehol egy jó szó?


ez a tipikus kommunikációs hiba. el kell egymásnak mondani ami a gond,és a másiknak kötelessége meghallgatni anélkül,h megsértődne,felháborodna,elvonulna bármennyire fáj is.


beszéljetek mielőbb,mert mindketten ludasok vagytok. ha egyedül nem megy,menjetek családterápiára

2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/207 A kérdező kommentje:

De ha nem mindennap 17 helyett 20kor vagy utána jönne, akkor nem lennék kiakadva. Belekerültünk egy ördögi körbe.

Ő utál itthon lenni, inkább nőkkel van énmeg teljesen egyedül, társ nélkül élem a mindennapjaimat, amitől teljesen felőrlődtem.

Semmi segítségem, egész nap a gyerekek és a házimunka, kimozdulni soha nem tudok. De, ha időben hazajönne, akkor tudnánk beszélgetni, tudna sokat játszani a gyerekekkel. Talán jobb lenne. De ő fáradt munka után még gyerekezni is.

Nem tudom, hogy mi a megoldás. Bébiszittert nem enged, idegen ne vigyázzon a mi gyerekünkre. Soha nem beszélgetünk mostanában.

2012. júl. 16. 11:29
 107/207 anonim ***** válasza:
100%
nem lépte át a határt? a flörtölés nálam már átlépést jelent :)
2012. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/207 anonim ***** válasza:
100%

meg a titokba való találkozás is.:)

ne hagyd magad.

2012. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/207 anonim ***** válasza:
100%
akkor: anyukádhoz add le a gyerekeket. közöld vele,hogy vegyen ki 2 nap szabit. keress egy nyugodt helyet-kis panzio pl-és foglald le. jelentsd be h oda mentek.mond meg neki h ez így nem mehet tovább,lépnetek kell. ha minden jól megy még összejöhet az esküvő is. meg van az oka ha egy férfi nem jár haza,és egy másik nő már csak a végállomás. hajrá!
2012. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/207 A kérdező kommentje:

Anyu nem vigyáz a gyerekekre. Idős. Nem tud és nem is akar. 2-3 havonként 1 órára átjön, ennyi.

70éves.

2012. júl. 16. 11:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!