Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/207 A kérdező kommentje:

Most délután így váratlanul kérdeztem meg, hogy ki ez a nő.

Azt mondta, hogy nem tudja.

Amikor említettem a levélből akkor az első reakciója: "miért nyúltál a gépemhez", majd zavartan átment a gépéhez

Majd csend volt, sem én, sem ő nem szólt.

Majd megkérdeztem tőle, hogy "miért dugod ezt a nőt és mióta?"

Erre: "te beteg vagy, egy ismerősöm, akivel szoktam találkozni."

Miért hiányzik neked? "én mindenkivel így beszélek"


Majd zavartan nevetni kezdett.


Énmeg idebajt kaptam, mert lebukott, teljesen biztos vagyok benne, hogy dugja. Mostanában az ilyen típusú csajokat nézi meg, a nagyon-nagyon vékonyakat. És mindig mondta, hogy milyen jó legyet egy érett 40-es.

2012. júl. 15. 22:06
 42/207 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak. Az én férjem vendéglátós, ráadásul szórakozóhelyen...(: Szóval délután megy és gyakorta csak hajnalban vagy éppen reggel jön haza. Akár 6 nőt is megdughat sorban, mert én alszom és a gyerekre vigyázok.


Ilyen ez...a tiéd legalább aránylag ellenőrizhető.

Kicsit szerintem is hagyd ülepedni a dolgot és tedd azt amit a 6-os tanácsolt!

2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/207 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok


Nem akarlak elszomorítani, de ez a tipikus védekezés mechanizmus. Hirtelen támadó magatartás, rögtön védekezik, zavart viselkedés, gyanús mosolygás, mely a zavartságból ered.


De az amit mondtam, lehet hogy érdemes lenne, mert a hirtelen reakcióra van szükségünk, amit szemtől szembe kell csinálnod. Legyen max csak 40 cm a szemetek közt. Plusz a test beszéd is árulkodni fog. Csak úgy tudnék jobban segíteni, ha én állnék vele szembe, rögtön megállapítanám, hogy hazudik-e.

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/207 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy érzem belenyúltál valamibe, amibe nem kellett volna...(legalábbis a párod szerint).Ez a párbeszéd szerintem is szeretők között zajlott le.
2012. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/207 A kérdező kommentje:

Engem szerintem a gyerekei anyjának néz, nem többnek.


Szerelem volt közöttünk, majd eldöntöttük, hogy legyen baba 1 évvel a megismerkedésünk után. Utána ő is én is szerettünk volna kis korkülönbséggel kistestvért, így lett a 2. baba.

Annyira szeretjük őket (párom is, amikor itthon van szereti őket), hogy mindenképp szerettünk volna 3. babát és őt is 2 éven belül.

Közös döntés volt. Ehhez az kell, hogy terhes legyek, hogy meghízzak valamennyire. Ezt ő is tudta.

Én szó szerint feláldozom a testemet, időmet, karrieremet, hogy legyenek csodálatos gyerekeink és ő pedig ezt csinálja?

Pár hete azt mondta, hogy ha baj lenne ezzel a babával, akkor csinálunk mégegyet.

Szóval még mindig így áll hozzá, hogy ő is szeretné.

De miért van neki joga félrekefélni?

Nekem ez nagyon rosszul esik.

2012. júl. 15. 22:17
 46/207 anonim ***** válasza:
100%
nincs joga, de szerintem mindenki számára tiszta, hogy megcsal. Lehet, hogy csak érzelmileg, de úgy már biztosan... Mivel jobb?
2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/207 anonim ***** válasza:
100%

Nincs joga.

Meg ez is olyan undorító, hogy egyértelműen lebukott, de még mindig tagadja...el kell hagyni a süllyedő hajót.


Ha elhagyod mik a kilátásaid a gyerkőcökkel? Tudsz egyáltalán lépni ha akarsz?

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/207 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, még nem biztos, hogy félrekefélt!!!

Csináld meg azt, amit mondtam. Majd mondd el, hogy mi volt. Oké? Együtt megbeszéljük, elemezzük azt is!

Csak ne ma, várj vele minimum holnapig!


#6 vagyok

2012. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/207 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálattal közlöm hogy ez a dolog egyértelmű:


A párod és a szeretője között hangzott el ez a beszélgetés


"-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára." Igazából ez akart volna lenni :

"-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, és egy jót dugni utoljára."

2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/207 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyértelmű helyzet, itt nincs kérdés mi történt. A férj egy mocsadék, de azt a feleséget sem értem aki egyetlen gyereket is szül egy olyannak akinek a munkaideje négyig tart, de csak nyolcra fárad haza, és miért kéne beszámolnia arról, hogy kivel találkozik? Kedves kérdező, te naív voltál mint egy tízéves lánygyerek, de legalább most ne hagyd, hogy még ő próbáljon téged leelmebetegezni meg hibáztatni. Szemét egy alak, lebukik aztán még ő hibáztat...így működik a kognitív disszonancia. Sajnállak. Három gyerekkel meg gondolom anyagilag nem ugrálhatsz :-(
2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!