Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/207 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a párod mennyire jártas a FB-ban, de ha nem nagyon akkor nem tudta kitörölni az üziket, az archivált üzenetek között még meg lehet.
2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/207 anonim ***** válasza:
77%
2 és fél gyerekkel, bizony előfordulhat, hogy az embert megcsalják. :(
2012. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/207 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyet irnék a szeretőmnek is,viszontirtam már ilyet valoban egy barátnak is(fiu barat,én nő vagyok) Tényleg puszta baratsagbol,soha enm volt koztunk semmi...Igy nehez eldonteni,kene meg valami...ha soha nem hallottal rola az már eleve fura...kinek kellett volna elutaznia, a párodnak?
2012. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/207 A kérdező kommentje:

Megesküdött a gyerekei életére, hogy nem kefél félre. Tagadja a nyilvánvalót.

Azt mondta, hogy ő mindenkivel így beszél.

Hááát nem tudom, nem is emlékszem, hogy nekem mikor mondta ezt utoljára, hogy hiányzom neki......


Nem beszélünk délután óta.


Ő egyébként is a másik szobában alszik a kisfiúnkkal én pedig a kislányunkkal.


Hozzávágtam a jegygyűrűt, amit eltett, nem adta vissza.

2012. júl. 15. 21:48
 25/207 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. :( Ne haragudj, de amiket leírsz, az nem kecsegtet semmi jóval. Ha még ki is törölte a beszélgetést akkor egyértelműen titkolja! Csúnya dolog, de szerintem ha tudod a jelszavát, lépj be az oldalára és nézz utána a többi beszélgetésének is.

Őszintén remélem hogy nem csal meg! :(

2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/207 anonim ***** válasza:
100%
Barmi is volt koztuk mar ugyis vege vagy nem sokara vege lesz mivel a no elutazik az usa ba. Te meg babat varsz, nem kellene idegesitened magad meg valami bajod bajotpk lesz. Azert en elbeszelgetnek vele hogy ha 4. ig dolgozik miert jon 8 orakor haza? Es ugye ott vannak a gyerekek is veluk is foglalkozni kellen nem csak a haverokkal. Ha az en ferjem munka utan nem egyenes haza jonne kidobnam, de ez ugye en vagyok:) .
2012. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/207 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne beszámolnia, te vagy az elmebeteg.... ezek sajnos túlságosan ismerős és túlságosan tipikus reakciók... majdnem biztos, hogy megcsal.


De ha nem, akkor is átgondolnám a kapcsolatot egy olyan férfival, aki késő este jön haza, amíg te otthon vagy egész nap a gyerekekkel. Mikor veszi ki a részét a házimunkából, gyereknevelésből? Neked mikor van szabadidőd? Mikor vagytok együtt? ... Ezeken én elgondolkodnék, mielőtt hozzámegyek

2012. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/207 anonim ***** válasza:
100%
Az együttmaradást még csak-csak meggondolnám a gyerekek miatt, de a házasságba tuti nem mennék bele és ez olyan biztos, mint, hogy én most itt írok neked...még ha ma derült volna ki és holnap lenne az esküvő akkor sem mennék bele. A "nagyon hiányzol" az gáz... szerintem megcsal és ha esküvő előtt, két gyerek mellett meg tudja tenni szerinted akkor esküvő után megváltozik?? Te is tudod pontosan, hogy nem fog... A megcsalásra szintén bizonyíték, hogy törölt mindent...áh...ha jobban meggondolom visszavonom amit először írtam én már együtt sem maradnék vele. Megcsal, hazudozik, 4 (!!!!!!!) órával később ér haza, mint ahogy végez a munkával...nem is találkozik a gyerekekkel, áh nem, ilyen nincs. Én véget vetnék ennek az egésznek, már nem tudnék benne megbízni.
2012. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/207 anonim ***** válasza:
76%

Egy valamit jegyezzetek meg: Ha egy pasi,hazisarkanynak,elmebetegnek nevez,netan azt mondja hogy "betegesen féltékeny vagy",akkor biztos hogy MEGCSAL/T!!!

Sajnalom.És igen,aki a harmadik gyerekkel terehes azt gyakran megcsaljak. Sőt azt is aki a masodikkal. Vagy az elsővel.

2012. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/207 A kérdező kommentje:

A nő utazik ki elvileg Amerikába.


Nem tudom a jelszavát, soha nem néztem bele a levelezéseibe.

Most is véletlen volt......


Annyira szomorú és csalódott vagyok!

Ezek után menjek hozzá?


Az ő gyerekeit szülöm, az ő életeinek értelmét, akiket közösen szerettünk volna.

Én vagyok a gyerekekkel egész nap, én nevelem őket. És ez a hála?????

A kezét kellene értem összetennie, hogy egy csodás családja lett, nemhogy 35 évesen így viselkedni.

Nagyot csalódtam.

2012. júl. 15. 21:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!