Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a FB...

Mit gondoltok erről a FB párbeszédről?

Figyelt kérdés

-szia. jó lenne mégegyszer találkozni, utoljára.

-igen, jó lenne, nagyon hiányzol. most náthás vagyok, de jövőhéten találkozzunk.

-rendben, akkor később utazol el?

-igen.


Valami hasonló párbeszéd.

Kik között hangozhatott el szerintetek?


2012. júl. 15. 21:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/207 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg hogy mutassa meg a beszélgetéseket. Ez egy jó teszt is. Ha azt mondja nem vagy már kitörölte, akkor sajnos egyértelmű a szitu..
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/207 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg vagyok? Nem teljesen egeszseges vagyok. En nem titkolok elotte semmit, akkor o se tegye. Reggel mikor munkaba megy megkerdezi mit fogok aznap csinalni, es en is tole hogy van e valami dolga mikora varhatom haza... nekunk ez igy jo.
2012. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/207 A kérdező kommentje:

Az is gáz, hogy szerettem volna vele lenni, már hetek óta -erre azt mondja, hogy félti a babát, nehogy elvetéljek.


Azt mondta eddig, hogy azért jár későn haza, mert a karrierjét építi, pártokban tevékenykedik és ott van. Soha nem mondta, hogy egyéb ismerősökkel találkozik.


De miért tagadja le, hogy félre jár? Miért nem él más nővel, ha én nem vagyok neki elég jó?

2012. júl. 15. 21:59
 34/207 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megcsalják, akinek 0 gyereke van...Szerintem fújd le az esküvőt, így semmi értelme.
2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/207 anonim ***** válasza:
77%

"A kezét kellene értem összetennie, hogy egy csodás családja lett, nemhogy 35 évesen így viselkedni. "


Pontosan! vagy nagyon sürgősen megváltozik (nem valószínű, hogy meg fog), vagy nincs jövője a kapcsolatnak. a szavaidból ítélve semmibe vesz, nem becsül se téged, se a munkádat. Ez így nem megy! Üljetek le beszélgetni még az esküvő előtt! vallja be, hogy megcsalt, kérjen bocsánatot, és változtassátok meg a napirendet is4 Jöjjön haza, foglalkozzon a gyerekeivel, ugyanis az övéi is, nem vagy te bébicsősz! Alapvetően a hozzáállását kell megváltoztatni, hiába fog tetteiben megváltozni, ha fejben ugyanúgy viszonyul a családjához. Ezt kellene megértetni vele, avgy legalábbis megpróbálni!

2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/207 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! :(


Egyszer régen mikor egyetemisták voltunk az egyik barátnőmmel poénból feladtunk egy hirdetést, hogy "támogatót" keresünk. Két nap alatt 50 körüli levél érkezett, abból 15-t választottunk ki találomra, miután küldtünk kamuképet őket is kértük küldjenek és írjanak magukról. A 15-ből egynek nem volt senkije, a többi nős-gyerekes volt. Szomorú.

2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/207 anonim ***** válasza:
86%

!!!Kérdező!!!


Van egy pszichológiai technika:


A napokban amikor nem számít rá, oda mész hozzá, mélyen a szemébe nézel, lehetőleg minél közelebb és felteszed neki ezt a kérdést, vagy hasonlót, de a lényeg az, hogy rövid és tömör legyen.


"Drágám, van/volt közted és a közt a nő között valami?!"


Legyél nagyon határozott, érezze, hogy komoly vagy és nézz mélyen a szemébe.

Itt a lényeg az, hogy hirtelen, hideg zuhanyként éri, így, te megfigyelheted a reakcióját, hogy mennyire őszinte. Érted a lényeget?


#6 vagyok

2012. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/207 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltam volna, hogy valami szerelmespár beszélgetése szakítás után. Vagy ilyesmi.

Amit írsz, hogy kivel beszélgetett a párod, és hogy azt mondta dolgozik, miközben találkozói voltak, és még neki áll feljebb, hogy miért kellene beszámolnia ezekről... Háát, ezek után én nem tudnék bízni benne. :(

2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/207 anonim ***** válasza:
61%
sajnálom kérdező, de a pasik 99%-a ilyen. főleg gyerek után.
2012. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/207 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező: arra ne alapozz hogy azért nem akar veled együtt lenni amiért félti a babát. Sajnos az én férjem is ilyen, már 1 hónapja nem szeretkeztünk a baba miatt. Nagyon gyakori jelenség a kispapák körében.

(36 hkm)

2012. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!