Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költözik el a gyerekem!...

Nem költözik el a gyerekem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves. Eddig teljesítettem a kötelességemet, etettem, itattam, ruháztam, iskoláztattam. Most befejezte a tanulmányait.

Én meg elfáradtam. Különböző okok miatt nem sok örömöm leltem az anyaságban. Szeretném ha dolgozna, és elköltözne itthonról, hogy végre egyedül új életet kezdhessek. De ő nem nagyon töri magát. Mit tehetnék? Van joga a saját lakásomban lakni az engedélyem nélkül, ha már elmúlt 18 és nem is tanul már?


2011. nov. 29. 14:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/168 anonim ***** válasza:
30%
Nem panaszkodni kellen, meg kellett volna nevelni azt a gyereket normálisan! Milyen szülők vagytok ti?! Én viszonylag normális nevelést kaptam, nem is lettem lusta, tiszteletlen,mint amiről itt egyesek irogattok!Az,hogy ilyen lett,részben a ti hibátok is!
2011. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/168 anonim ***** válasza:
25%
Te mi a jó K... I.... F...... szültél gyereket?Kötelesség?A szeretet tudod mi?Vagy nem várt gyerek,akitől most szabadulnál?"Etettem, itattam, ruháztam, iskoláztattam".Szeretet kapott tőled valaha?És te kaptál valakitől gyerekkorodban?Mi van teher a gyerek?Egyedül új élet?A gyereket letagadod és elkezded kiélni magad,mert eddig nem sikerült?
2011. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/168 anonim ***** válasza:
65%

ma 14:26


Tudod ha valakit le ku.rváz a saját gyereke az nem véletlenül van úgy kedves válaszoló,annak többnyire oka van ha a gyerek így viselkedik a szüleivel....talán a szülőtől tanulta?

2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/168 A kérdező kommentje:

Kedves 23.

Hogy kapott-e szeretetet? Az életem értelme volt ez a kislány. Az egyetlen, aki miatt minden reggelt felkeltem, és akiért güriztem estig. De nehéz úgy szeretetet kimutatni, hogy leköp, és visít, meg kapálózik mikor meg akarom ölelni. (ez kora óvodás korában kezdődött.)

2011. nov. 29. 14:31
 25/168 anonim ***** válasza:
58%
Nem kapott elég szeretet,amit még te annak minősítesz..Nem tárgyak megvételével kell szülői elismerést kicsikarni a gyereknél..Drogozik,iszik,valamivel pótolja a szeretethiányt...
2011. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/168 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként igen, te nevelted ilyennek. Ne panaszkodj a munkára, mert bármennyit is dolgozol, attól még nem lesz a gyerekedből selejt. A gyerek gyurma, tiszta lappal jön a világra. Hogy mi lesz belőle, az a szülő munkájának eredménye. Sajnálom!
2011. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/168 anonim ***** válasza:
35%

Az életem értelme volt ez a kislány


úgy beszélsz róla mintha nem is a saját gyereked lenne....jéézusom..

ez a kislány,úgy beszélsz róla mint valami örökbe fogadottról...az hogy ilyen veled köszönd magadnak...az hogy dolgozol reggeltől estig az egy dolog,de gondolom egy csepp szeretet nem kapott tőled...

2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/168 anonim ***** válasza:
31%
TE TEHETSZ RÓLA HOGY ILYEN!!! Az apja hol van? Mennyi idősen szülted? Akartad ezt a gyereket,vagy csak besikerült?
2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/168 anonim válasza:
37%
Mintha anyámat hallanám...:/Csak én még nem vagyok 18.Mért szültél gyereket?
2011. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/168 anonim ***** válasza:
24%
Ne sajnáltasd magad. Az, hogy ilyen lett az a te hibád. Nevelni kellett volna azt a gyereket és szeretni. Ha ezt megtetted volna nem lenne ilyen.
2011. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!