Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költözik el a gyerekem!...

Nem költözik el a gyerekem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves. Eddig teljesítettem a kötelességemet, etettem, itattam, ruháztam, iskoláztattam. Most befejezte a tanulmányait.

Én meg elfáradtam. Különböző okok miatt nem sok örömöm leltem az anyaságban. Szeretném ha dolgozna, és elköltözne itthonról, hogy végre egyedül új életet kezdhessek. De ő nem nagyon töri magát. Mit tehetnék? Van joga a saját lakásomban lakni az engedélyem nélkül, ha már elmúlt 18 és nem is tanul már?


2011. nov. 29. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/168 anonim ***** válasza:
45%
ha nem szeretnéd, nem mondod el, de engem érdekelne, mi lehet az az ok. A kérdésedre is válaszolnék. Küldd el dolgozni határozottan, vagy jelentsd ki. Mondd meg neki, hogy van x ideje, hogy találjon magának valamit, utána újabb x idő, míg halmoz egy kis tartalékot, hogy azért ne halljon éhen, és utána kirakod, ha kell törvényesen (rendőrség). Bár hozzáteszem, ez kicsit drasztikusnak tűnik.
2011. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/168 anonim ***** válasza:
86%
Egy gyerek nem csak az elso 18 evre szuletett.
2011. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/168 anonim ***** válasza:
85%
ezt a kérdést ugye csak poénnak szántad?
2011. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/168 anonim ***** válasza:
13%
jogod az van hozzá hogy kitedd
2011. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/168 anonim ***** válasza:
85%
Jó anya lehetsz...-.-
2011. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/168 anonim ***** válasza:
82%
basszus...jó kis kapcsolatotok lehet. egy gyerek nem egy tárgy akit ha meguntam kidobok. oké persze ha nem tanul akkor menjen el dolgozni de azért amíg összeszedi magát had lakjon már ott. vagy ennyire rossz a viszonyotok?
2011. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/168 anonim ***** válasza:
81%
Úristen... Inkább nem kommentálom.. Jót nem tudnék erre írni rosszat meg inkább nem fogok.. Szégyelld magad..
2011. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/168 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanolyan vagy, mint apám...Minek kellett akkor elvállalni? Ja, hogy a családi pótlék, meg a támogatások jól jöttek?
2011. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/168 anonim ***** válasza:
82%

"Eddig teljesítettem a kötelességemet, etettem, itattam, ruháztam, iskoláztattam."


Neked ennyiből áll az anyaság? Teljesítetted a kötelességeidet??? Végre egyedül új életet kezdeni???

Nem értelek. Talán ha kifejtenéd azokat a bizonyos okokat, ami miatt nem lelted örömödet az anyaságban, jobban meg tudnánk érteni a problémádat.

2011. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/168 anonim ***** válasza:
77%

Atyaisten, micsoda "család".... O.O

Azt hiszem, ha 18 éves elmúlt, és nem tanul nappali tagozaton, nem kötelezhető a szülő arra, hogy foglalkozzon a gyerekével, bár nem vagyok jogász.

Biztos, hogy szeretnél rendőrségi, bírósági ügyet csinálni a saját fiaddal egyébként?

2011. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!