Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költözik el a gyerekem!...

Nem költözik el a gyerekem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves. Eddig teljesítettem a kötelességemet, etettem, itattam, ruháztam, iskoláztattam. Most befejezte a tanulmányait.

Én meg elfáradtam. Különböző okok miatt nem sok örömöm leltem az anyaságban. Szeretném ha dolgozna, és elköltözne itthonról, hogy végre egyedül új életet kezdhessek. De ő nem nagyon töri magát. Mit tehetnék? Van joga a saját lakásomban lakni az engedélyem nélkül, ha már elmúlt 18 és nem is tanul már?


2011. nov. 29. 14:06
 131/168 anonim ***** válasza:
23%
És hozzátenném a legfontosabbat:gyereket nevelni nem KÖTELESSÉG!Ha nem akartál gyereket, nem kellett volna megszülni.Nem ő kérte, hogy világra hozd, te döntöttél így, akkor hát bánj vele ehhez méltóan, mert a boldogtalanságodról ő nem tehet.
2011. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/168 anonim ***** válasza:
28%
Akár végigolvastam, akár nem, az alapvető véleményem az anya-gyerek kapcsolatról ugyanez marad.
2011. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/168 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Névtelen, aki nem meri vállalni önmagát! :))))


Végérvényesen elástad magad, mert már nekem sincs fogalmam arról , hogy mit hablatyolsz össze-vissza. :D

Nem tűnik fel, nincs annyi eszed, hogy megértsd: nem én vagyok a kérdező? :)

A kérdező kommentjeinél az van kiírva: a kérdező.

Az enyém felett pedig az, hogy: hátén!


Nem megy, mi? :))))))))


Akkor elmesélem szájbarágósan, hogy még te is megértsd:

Egy kétségbeesett nő kért tanácsot, mert a lánya iszok, drogozik és léhűtő, ráadásul már kezet is emelt rá.

Nem az utcára akarja kirakni, ahogy a buta agyacskáddal értelmezed, hanem csak annyit szeretne, hogy a gyereke végre önállósodjon és ne az ő csekélyke fizetéséből várja a sült galambot az anyjától.

Persze kikeresni a kérdező kommentjeit biztos nagy intelligencia kell, a másik pocskondiázáshoz ennél azért kevesebb, azért választottad ezt, drága anoním, akinek a nevét sem tudjuk.


Mondjuk érdekes, hogy csak ketten vagy talán hárman vállaltuk fel kilétünket, ami jelen esetben csak egy nick, de megmutatja, hogy melyik komment volt a miénk. A sárdobálók bebújtak az ismeretlenség mögé.

2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/168 anonim ***** válasza:
31%

Kedves Hátén.

Látom van kedved meg időd osztani itt az észt.De hogy azok nevében szóljak akik szerinted nem látnak a dolgok mögé, a kérdező kérdése, első,második de akár hanyadik olvasásra egy anyának nem az jön le hogy ez a nő mennyit szenvedett hanem az hogy milyen anya lehet az ilyen aki így vélekedik a gyerekéről,és alig várja hogy elmenjen otthonról.

Nem törvényszerű hogy amelyik gyerek agresszióban nőtt föl agresszív lesz.Apám is verte anyumat de tisztelet tudó,dolgos,iskolázottak vagyunk az öcsémmel,mert anyám nagyon szeretett minket. Elöttünk a példa az volt hogy ne úgy éljünk mint a szüleink.

2011. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/168 anonim ***** válasza:
23%

Kedves agyhalott csibém:

Én ezt írtam először:

("A kérdező pedig dobja le magáról ezt a púpot!" Mármint hogy a gyerekét? Szépen nevezed, EZT és PÚP jelző csodálatosan hangzik.")

Erre te hatalmas arccal

("17:56nak:

Szerintem gondod van egy szöveg értelmezésével. Mars vissza az iskolapadba, harmadik osztály megteszi, különben hogy fogod hibátlanul felnevelni gyereked???

Pfff... minek szólal meg az, aki nem érti? Úgysem fogja megtudni a világ, hogy ideírtál, több fizetésed nem lesz, se jobb életed. Csak felesleges locsogás az egész." )

Szóval ki kezdett személyeskedni hü..egyerek? Aztán később ezt írod nekem ("Nekem is púp lenne egy drogos, részeges, munkakerülő, élősködő ember, még akkor is, ha úgy hívják őt, hogy a lányom. Ha tényleg olvastad volna a kérdező hozzászólásait, akkor azt is láttad volna, hogy már ütötte meg az anyját. Te hogy nevezed az ilyen egyént okoska?")

Na akkor ki nem értette amit írtak te nagyon hü..e? Hiszen most ismerted be, hogy te is ezt mondanád a lányról, szóval ki az értettlen? Olyan sötét vagy hogy azt sem fogod fel amit te leírtál. Nekem írod hogy nem tudom értelmezni a hsz-t később meg te magad írod hogy igaza van hozzászólónak, mert te is így hívnád:) Gratulálok.

"Mivel van pofád az anyaságomat ismeretlenül megkérdőjelezni," Én csak azt mondtam hogy az ember ilyet nem mond a saját gyermekére, de te igen, ennyi ezen akadtam ki.

"ezért ugyanebbe a stílusba váltok én is, nehogy már neked jó legyen."

Te beszélsz stílusról? Milyen stílusba? Abba amivel kezdtél felém köpködni? Felfogod egyáltalán mit írsz? Nagy pofával beszólsz, aztán meg a szememre veted a "stilust" .

Pontokba szedve.

1: Bunkó és arrogáns vagy.

2: Más szemére veted a saját hibáidat.

3: Egy idióta vagy.

4: Nem tudsz szöveget értelmezni, és hatalmas elemezéseiddel még le is égeted magad.

5: Nem fogod fel hogy én csak a kifejezésen akadtam ki, ilyet az ember nem mond a saját gyermekére, és egy olyan lányra sem akinek láthatóan tönkre ment a gyermekkora, és a körülmények hatására vált olyanná amilyenné.

2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/168 anonim ***** válasza:
29%

Kedves sértegető! :)


Van kedvem, időm meg pont annyi, amennyit erre a témára még ma este rászánok. Vagy te nem önmagad osztod be az idődet?

Én eközben, míg bosszankodtam azon, hogy a magadfajta nem tud olvasni, pedig mikor egy témába beleszól valaki, illendő utánanézni a háttérnek, és ezt te ezt nem tetted meg, addig én:

kimostam, kivasaltam, megfőztem és takaríottam. Mikor hazajöttek a gyerekeim, a nyakbaborulás után adtam nekik uzsonnát, meghallgattam a napjukról, megcsináltuk közösen a leckét, fürdettem és lefektettem.

Minden napom erről szól, annyi különbséggel, hogy nem minden nap van szabadnapom.

Igaz, kissé fáradt vagyok, mivel eközben várandós is vagyok negyedik gyermekemmel és kicsit több pihenésre lenne szükségem, mert elég megterhelő a munkám (ezért is volt jó, hogy ma pihenőbe vágtam kicsit magam, de anya vagyok és nem fogom az időmet a gyerekeimtől megfosztani.

Ugyanakkor ezt a témát és ezt az asszonyt, aki feltette a kérdést tartottam annyira érdemesnek, hogy nyitva hagytam itt a böngésző ablakát, és mikor volt véleményem, akkor leírtam.


Esetleg elárulnád azt, hogy ki a fene vagy te, aki pofátlanul célozgat a mai napomra, és az elvégzett munkámra, amivel feltételezi, hogy nem voltam hasznos, valamint szinte számon kér?

2011. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/168 anonim ***** válasza:
6%

Tök jó lenne, ha adná már mindenki a nevét a véleményéhez, mert nehéz így válaszolni.


Agyhalott a nénikéd. :DDDD

Kevesen voltunk, akik elsőre megértették a valós problémát.

A púp pedig púp. Remélem neked is lesz.

Igyekeztünk felmentést találni a gyerek viselkedésére, de egy valaki egész szigorúan megmondta a frankót:

aki agy hálálja meg az anyjának, hogy felnevelte, az szedje a sátorfáját.

Nem tudom már melyik oldalon volt.

Drasztikus megoldás.

A kérdező ennél lágyabb megoldásra gondolta, hogy a lánya legyen önálló és akkor úgy támogatja tovább. De hát neked is csak a púp maradt meg a szemedben.

Apropó: neked volt valami hasznos tanácsod a kérdezőnek?


Te pedig belekapaszkodtál egyetlen szóba, felmásztál rá és onnan köpködtél. Gratulálok.

2011. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/168 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg vesszetek össze egy ilyen h.ülyeségen....ennyi ésszel szabadlábon...
2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/168 anonim ***** válasza:
67%
mennyi troll van itt , te jó ég! :) get a LIFE people!!
2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/168 anonim ***** válasza:
57%

"Te pedig belekapaszkodtál egyetlen szóba, felmásztál rá és onnan köpködtél. Gratulálok." Hát ez jó:) Ennyit írtam(már sokadszor:) "A kérdező pedig dobja le magáról ezt a púpot!" Mármint hogy a gyerekét? Szépen nevezed, EZT és PÚP jelző csodálatosan hangzik."

Ez aztán hatalmas köpködés, olyan hihetetlenül sértő voltam, mindenkire csak úgy záporoztak a szidalmaim arrogáns beszólásaim. Bocsánat de te voltál, aki elkezdett szidni(nem tudom miért, és nagyon rosszul esett hidd el) ezután váltottam a te stílusodra. Érted?

(Tehát látod most is a saját hibáid próbáltad másra kenni.) Egyébként az anyára egy rossz szót sem szóltam, miért is tenném? Tanácsot nem adtam, mert amire gondoltam, az kivitelezhetetlen.

2011. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!