Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak mibaja ? Szerintem...

Anyámnak mibaja ? Szerintem ez beteges már.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. 12 éve nem élek a szüleimmel.

Anyám nagyon régóta ilyen azonban mostanában már nagyon nagyon zavar. Mindent 20x elmond, kéretlenül is.

Amikor elköltöztem egy másik lakásba, olyanokat mondott, hogy ha szállok ki a kádból akkor nehogy elessek, mert eddig zuhanyzó volt, összetöröm magam.

Olyanokkal hív fel, hogy ha forgalom a vízet nehogy lelökjem, mert látta, hogy nagyon keskeny a pultom, megégetem magam.

Azt nézi, hogy mikor voltam elérhető, mert akkor még élek. Miután kikapcsoltam, hogy ne lássa akkor írt, hogy miért kapcsoltam ki, ő így ideges.

Nézi, hogy milyen idő van nálam, majd felhív, hogy látom nagyon meleg van, hogy bírod?

Régen nézegette a vonatot amivel jártam, hogy hol jár, nem e késik, stb.


Amikor nem voltam elérhető kb 8 órán át, mert nem telefonoztam és előtte már idegesített, akkor írt a páromnak, hogy miért nem vagyok elérhető. Ő is kapcsolja be, azt is szeretné látni....


júl. 11. 18:24
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem alkesz egyik sem. Egyéb hülye konspiráció magad nyugtatására?
aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/111 anonim ***** válasza:
0%
És neked? Egyéb hülye konspiráció a magad megnyugtatására? (Tudod! A kitalációd miszerint nem váltam le az anyámról!😂)
aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/111 anonim ***** válasza:
0%
Még simán lehet így is hogy valamelyik rokonod részegen zaklatott és a szüleid nem védtek meg... Valami van ott nálad valami a szülők és az alkohol körül ami nem smakkol. Ezt támasztja alá az antialkoholizmusod és a szülőgyűlöleted is! 😁
aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 anonim ***** válasza:
67%
Nem lenne jó már lezárni ezt a kérdést? Eldurvult a hangnem.
aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/111 anonim ***** válasza:
20%

Imádom, amikor valaki ennyire ostoba. Te tényleg nem váltál le az anyádról, ha a bántalmazása ellenére kényszert érzel arra, hogy hívogasd.

Nálunk viszont nem volt bántalmazás vagy részegeskedés.

Azért vagyok antialkoholista, mert egy kedves barátomat az alkohol vette el tőlem.

aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/111 anonim ***** válasza:
36%
105-ös: tényleg le kellene zárni. Te is csak sértegetni tudod a másikat. Borzasztó.
aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
0%

Persze, sértegetem.

Jobb lenne, ha inkább elgondolkodna a szavaimon. Beteges egyes emberek ragaszkodása az őket bántalmazókhoz.

aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
47%
És úgy gondolod, hogy majd te leszoktatod erről a sértegetéssel? Gyámja vagy netán? Ha ő ragaszkodni akar, akkor ragaszkodjon. Nem vagy a felettese, hogy előírj neki dolgokat. Főleg nem ilyen hangnemben.
aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
20%

Nem előírtam én semmit sem. Ha nem tetszik a hangnem, akkor nem kell visszajárkálni itt hisztizni meg hópehelykedni.

Az, hogy egy felnőtt embernek nem árt leválni az egyébként bántalmazó anyukáról, nem bántás meg előírás. Ez tény. Akkor is, ha nem tetszik.

aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:
67%

Ezt kulturált hangnemben is elő lehet adni. Sőt, úgy illik előadni. Nem sértegetve.


Már ide illik a kérdés második mondata: "Szerintem ez beteges már".

aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!