Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak mibaja ? Szerintem...

Anyámnak mibaja ? Szerintem ez beteges már.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. 12 éve nem élek a szüleimmel.

Anyám nagyon régóta ilyen azonban mostanában már nagyon nagyon zavar. Mindent 20x elmond, kéretlenül is.

Amikor elköltöztem egy másik lakásba, olyanokat mondott, hogy ha szállok ki a kádból akkor nehogy elessek, mert eddig zuhanyzó volt, összetöröm magam.

Olyanokkal hív fel, hogy ha forgalom a vízet nehogy lelökjem, mert látta, hogy nagyon keskeny a pultom, megégetem magam.

Azt nézi, hogy mikor voltam elérhető, mert akkor még élek. Miután kikapcsoltam, hogy ne lássa akkor írt, hogy miért kapcsoltam ki, ő így ideges.

Nézi, hogy milyen idő van nálam, majd felhív, hogy látom nagyon meleg van, hogy bírod?

Régen nézegette a vonatot amivel jártam, hogy hol jár, nem e késik, stb.


Amikor nem voltam elérhető kb 8 órán át, mert nem telefonoztam és előtte már idegesített, akkor írt a páromnak, hogy miért nem vagyok elérhető. Ő is kapcsolja be, azt is szeretné látni....


júl. 11. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
63%
Tulfeltes, ami erzelmi bantalmazas.
júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 kürtőskalácska ***** válasza:
89%

Megmondod neki hogy ez téged zavar és nem tudsz mindig élő közvetítést adni az életedről.

Illetve nem kell felvenni vagy mondani hogy nem érsz rá

júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:
Megmondtam már párszor. Akkor zaklat másokat. Rokonokat, mindenkit, hogy beszéltek e velem
júl. 11. 18:53
 4/111 anonim válasza:
96%
szerintem csak túlzottan aggódik érted mivel nem vagy otthon elköltöztél és fél hogy történik valami.Valószínűleg azért durvult a helyzeted mert anyukád magányos és fél hogy elveszít de ezzel forduljatok segítséghez
júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
90%
Húzd meg a határokat. Az a baj, hogy ha te a huszonegyedik nyüstölő üzenetre is felveszed a telefont, elmondva neki, hogy igen, még élsz, az további bíztatás számára. Nem, nem kell felvenni, 31 éves vagy, az elmúlt 12 évben tök jól menedzelted az életed, vele is meg kell értetni, hogy ezzel a majomszeretettel csak még távolabb taszít téged magától. Elboldogulsz. Esetleg még az jutott eszembe, hogy talán neki nem nagyon van élete, pl egyedül él, nincs párja, esetleg már nyugdíjas és azért lóg mindig rajtad. Mert átlagember idejét annyira kitölti a munka, házimunka stb hogy nem ér rá állandóan a másik elérhetőségét lesni.
júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
95%
Remélhetőleg a zaklatottak is elküldik majd melegebb éghajlatra. Pszichológusra vagy pszichiáterre lenne szüksége. Nyugodtan legyél vele egészen határozott, ne kíméld. Durván határsértő, mert extrém szorongó.
júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
14%

Én is ilyen anya vagyok. Nekem lányom van. Elköltözött. Sokszor aggódom érte. Szeretném ha naponta beszélnénk. Tudom, csinál hülyeségeket, mindent kipróbál, üres a ház nélküle!

Nem ezt ferfi nem tudja pótolni!

A férfiak még mindig megfordulnak utánam . De nem melegít.

Ezt egy anya aki igazán szereti a gyerekét, érti csak meg!

Az az anya aki szült, de érzelmileg nem kötődik a gyerekéhez, sose érti meg amit mondok. Es masok szerint ő a jó fej, a laza!

Mondok valamit: ha szeretsz valakit nem mindegy neked h mit eszik, mi van vele!

júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
9%
És az élet igenis megáll, ha elveszted azt akit szeretsz! Nem bögögdögélsz ugyanúgy a paszulyleves felett másnap, hogy hát az élet megy tovább!
júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
15%
Csak szeretetből csinálja. Bár az én gyerekeim még kicsik, de biztosan nekem is furcsa lesz, amikor majd elmennek.
júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem, 7-es, te nem őt szereted, hanem magadat. Ha szeretnéd, akkor az ő érdekét néznéd. Tudomásul vennéd, hogy képes az önálló életre, mellesleg te juttattad el erre a szintre, és neked már egy új életszakaszod kezdődött, mint ahogy neki is. Kirepült. Kifejezetten terhes számára, ha tehetetlen gyereksorban tartod. Nyilván ezt ki is fejezi. Az érzelmi kötődés nem érzelmi szoros összepasszírozódást jelent, és az, hogy érdekel, hogy mi van vele, egy egészséges lélek számára nem jelentheti azt, hogy naponta nyomon követed. Inkább csak élvezd ki az utánad megforduló férfiak társaságát ahelyett, hogy rátehénkedsz a gyereked hátára.
júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!