Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/239 anonim ***** válasza:
91%

79


Én traumatizálódnék ha a párom kihasználná azt hogy nem vagyok beszámítható és a tudtom és akaratom ellenére szexuális aktust végezne velem majd panaszkodna hogy neki így nem volt jó mivel nem voltam magamnál

jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/239 anonim ***** válasza:
15%

oké de a párja !!

a nagy feminizmusssal a végén ott kötünk ki, hogy ugyan lefekszenek, de írásbeli szerződést kell kötni, amelyben kijelentik, hogy beleegyeztek a szexbe, mert különben jogi gondok lesznek. és sajnos kicsit se vicc, hát végül is itt tartunk. sőt bocs, ebbe is belekötnének, hiszen már ivott.

hát nem tudom ....

jan. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/239 A kérdező kommentje:

82

És attól hogy együtt voltunk mindent megtehet?

jan. 22. 08:29
 84/239 anonim ***** válasza:
88%

82


Az hogy a párja használta ki csak sulyosbítja a helyzetet. Egy magán kívül levő, beszámíthatatlan nőt a tudtán kívül megerőszakolt.


Lényegtelen hogy a párja ilyet nem tehet senki. Nem kötelessége lefeküdni vele.

jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/239 anonim ***** válasza:
100%
82-es: Nem kellene feminizmussal dobálózni megint. Ez egy olyan dolog, ami fordítva is gyakran előfordul. Azért is hoztam fel ezt az álmában leszopja a férfit példát, mert ezt általában nők követik el. A belinkelt beszélgetés 10 évvel ezelőtti. Érdekes módon ott nem értékelték a hozzászólók erőszakként a dolgot, hanem sokan még kifejezetten kedvelték is az ilyet. Pedig ezzel valóban lehet traumát okozni. A kérdező példája is ezt mutatja. Sokan azt hiszik, hogy a részeg vagy alvó párjukkal végezhetnek szexuális cselekményt, mert úgyis egymáséi lettek már. Erről azért is fontos beszélni, mert ezt sokan nem hiszik erőszaknak, nem is rossz szándékkal követik el. Az ezt elkövetők többsége pl. sose rángatna be egy idegent a bokorba, nem teperné le a szomszédját, stb. Sokszor azt hiszik, hogy a másiknak egy kellemes meglepetést szereznek.
jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/239 anonim ***** válasza:
100%
82-es: Amúgy az egy jó kérdésfelvetés, hogy mennyi alkohol fogyasztása kell ahhoz, hogy valaki beleegyezését adja a nemi aktushoz. Az egyértelmű, hogy ha valaki nincs magánál, akkor nem tudja. Viszont az nagyon gyakori, hogy az emberek pláne szórakozóhelyen, de akár otthon, este vacsora mellé is fogyasztanak alkoholt. Egy pohár sör vagy bor vajon minek számít? Mi az a határ, amikor valaki már nem tud beleegyezést adni? Viszonylag kevés alkohol is befolyásolhatja az ítélőképességet.
jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/239 A kérdező kommentje:
86 például ha valaki eszméletlen
jan. 22. 14:15
 88/239 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a 86-ost. Benne van, hogy: "Az egyértelmű, hogy ha nincs magánál, akkor nem tudja"-mármint a beleegyezését adni. Nem a hozzád hasonló esetekről szól a hozzászólásom, hanem azokról, akik valamennyit isznak, de nem eszméletlenek.
jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/239 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként direkt leitatott? A történetből nem derül ki, hogy ő kínált alkohollal, vagy te ittad meg önszántadból. Ez azért érdekes, mert a leírásod szerint 17 éves voltál. Kiskorút alkohollal itatni szintén törvényellenes.
jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/239 anonim ***** válasza:
75%

86

most gondolj el egy diszkós estét .. ahol félrészeg mindenki és bizony nagy % megy a kocsiba vagy tópartra meg éppen ahova szexelni.

akkor ez mind erőszak? jó a kérdés nagyon, hogy hol is van a határ, de szeirntem ezt lehetetlen megmondani objektíven.

jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!