Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/239 anonim ***** válasza:
16%
130# hoz.Főleg, hogy a barátja is volt.Szval még azt se lehet mondani,hogy tök idegen személy csak kihasználta az alkalmat!!
márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/239 anonim ***** válasza:
85%

De értelmezd már légyszi, hogy akaratnyilvánításra képtelen állapot van odaírva, mitől lenne képtelen az akaratnyilvánításra valaki egy koktél után?


(Mondjuk lehet, hogy túl sokat várok attól, aki stangli és spangli között sem tudja a különbséget.)

márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/239 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként mindenkire másképp hat az alkohol. Az én feleségem, pl ritkán iszik. Sőt, évek óta nem ivott. Lehet bekapna valami durvább koktél, aztán fejre is állna.

De, ha "szegény csaj" annyit ivott, hogy helyt áll a btk, akkor az is lehet, hogy a "szemét, aljas barátja" is, ivott annyit, hogy nem tudta megítélni a helyzetet. Tehát felmenthető a btk szerint. Itt csak az a kérdés, kit akarunk tisztára mosni.

márc. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/239 anonim ***** válasza:
32%

132#Okoskodsz azon hogy spangli meg stangli.Ezt nevezem!Te nem tudod felfogni amit írtam,hanem belekötsz lényegtelen dolgokba.Most itt az elírásba.


Nem bizonyítható!Nem érted meg?

Ha minden ember csak a színtiszta

igazat tudná mondani,akkor lehetne valamit kezdeni.Az hogy te egyszer reggel felébredsz és beszaladsz a kapitányságra,hogy a barátod,a férjedakivel amúgy

együtt vagy,megerőszakolt! Nem bizony8ték.Ez csak egy állítás!Ezzel az erővel ő meg azt mondja,hogy ki akarod csinálni,mert nem vette meg neked az aranynyakláncot,bosszút akarsz állni rajta valami sérelemért.

Van a te állításod és van az övé!!

Ne játszd már meg ,hogy nem vagy tisztában ezzel ,mikor számtalan eset volt már,hogy vkit alaptalanul megrágalmaztak,vagy tönkretettek,mert mondvacsinált történetekkel álltak elő.

Ez egy kétélű kés!

márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/239 anonim ***** válasza:
28%

133

ez egy jó összefoglalás, és igen, egyetértek maximálisan

márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/239 anonim ***** válasza:
84%
133.: Az alkoholos befolyásoltság bűnelkövetés esetén Magyarországon nem enyhítő, hanem súlyosbító körülmény szokott lenni. Ugyanis nem kötelező berúgni. Enyhítő vagy büntethetőséget kizáró körülmény pl. a szellemi fogyatékosság vagy a skizofrénia. Arról ugyanis nem tehet az elkövető, de arról, hogy beszeszelt vagy drogot fogyasztott, igen.
márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/239 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, folytatás: itt a súlyosító körülmények között fel van sorolva, hogy a nemi erkölcs elleni bűncselekmények esetében is súlyosító körülmény, ha valaki részeg volt a bűnelkövetéskor:

[link]

márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/239 anonim ***** válasza:
100%

#134

Meg fogom engedni magamnak az okoskodás luxusát olyasvalakivel szemben, aki kapásból leereszkedő kedvesemezéssel áll hozzám, válaszul arra, hogy semmit nem csináltam a Btk. idézésén kívül. Amilyen az adjonisten.

Senki nem a nemi erőszak nehezen bizonyítható mivoltát vitatja, a probléma az, hogy úgy tesztek, mintha

1) ez nem annak lenne szívás, aki valóban erőszak áldozata lett. Bármilyen hihetetlen, a bíróságok az ártatlanság vélelmének elve alapján működnek, nem fogják bemondásra bebörtönözni a vádlottat, az általad emlegetett karaktergyilkosságoknak meg nem tudom, mi köze van átlag Jóskához, akinek nincs semmiféle reputációja, max. három haverja.

2) nem lenne feketén-fehéren meghatározva a büntetőjogban, hogy a vádemelőnek KÉPTELENNEK kellett lennie az akaratnyilvánításra (értsd: olyan állapotban kellett lennie, hogy se a szájával ne legyen képes nemet mondani, se eltolni ne tudja azt, aki rámozdul) az aktus idején ahhoz, hogy szóba jöhessen, hogy a másik "kihasználta a helyzetet". ABSZURD az a kép, amit többen lefesteni próbáltok olyan szcenáriókról, hogy pl. két pohár rumos kóla után a nő matatni kezd a férfi gatyájában, aki ha ezután lefekszik vele, meghurcolják. Mi okotok van erre a szándékos ferdítésre?

márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/239 anonim ***** válasza:
85%

"De, ha "szegény csaj" annyit ivott, hogy helyt áll a btk, akkor az is lehet, hogy a "szemét, aljas barátja" is, ivott annyit, hogy nem tudta megítélni a helyzetet."


Ha a "szemét, aljas barátja" fizikailag képes volt arra, hogy megdugjon valakit, akkor nem itta magát akaratnyilvánításra képtelen állapotra, ellentétben a barátnőjével, aki elveszítette az eszméletét, ennyire egyszerű.

márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/239 anonim ***** válasza:
100%

138.: Nekem van egy tippem, miért van szükségük erre a ferdítésre. Tele az internet az antifeminista trollokkal. Ők mindenben feminista összeesküvést sejtenek. Írta is egyikük feljebb, hogy "feminácizmus".

Másrészt sok az olyan férfi, aki szívesen venné, ha a nőjét szexre kényszeríthetné büntetlenül, esetleg szokott is ilyeneket csinálni és fél, hogy megüti a bokáját.

márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!