Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/239 anonim ***** válasza:
12%
Sikerül valami értelmes választ is adni? Vagy csak trollkodni vagy itt
márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/239 anonim ***** válasza:

149-es: Igen, ez tipikus határeset. Viszont itt mindkét fél aktív volt, tulajdonképpen a barátnőd "erőszakoskodott". Te is belementél. Ez az, amire én is írtam, hogy sokat ivókkal gyakran megesik.

Mielőtt valaki nekem rontana, én írtam azt a hozzászólást, miszerint tele a net antifeminista trollokkal, akik szeretnének büntetlenül nőket erőszakolni. Én vagyok a feminista női hozzászóló. Csak azért írom, mert biztos lesz olyan, aki szerint relativizálom a nemi erőszakot. Szerintem nem. Ez az az eset, ami, ha bíróságra került volna, a jogászoknak is komoly fejfájást okozott volna.

Nem ijesztgetni akarlak, de ha a volt menyasszonyod a buliból ennyire részegen jött haza, abban se lehetsz biztos, hogy ott nem csinált részegen senkivel semmit szexuálisan. Így szoktak összejönni a kakukkfiókák is.

A megoldás a berúgás teljes kerülése lenne. De ez a mai bulikultúrával nem fér össze, az emberek nagy része lerészegedik nyilvánosan.

márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/239 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kérdés sántít nekem. Sajnálom.

Együtt voltatok, szexeltetek is már... aztán van egy ilyen történet, HÁT... itt nekem a srác hozzáállása az, ami egyértelműen gyanússá teszi ezt a szituációt és ezt a kérdést. Mivel nem normális a reakciója, elmeséli, és megsértődik... nemár...:)


Attól, hogy ide leírod, hogy nem akarod feljelenteni, nem biztosíték arra, hogy tényleg nem akarod. Simán el tudom képzelni, hogy most ötleteket gyűjtesz arra, hogyan találhatsz fogást rajta. Sajnálom, lehet én látom bele, de ez igen "népszerű" megoldás manapság a "könnyű" pénzszerzésre.


Egyébként, ne felejtsétek el, hogy nem az ártatlanságot kell bizonyítani elsősorban, hanem a bűncselekményt.

márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/239 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez annak számít. Nagyon is.
márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/239 anonim ***** válasza:
81%

153.: Nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdező haszonlesésből kártérítést akarna kicsikarni. Traumatizálódott. Azért tette fel a kérdést, mert nem volt biztos benne, hogy jogilag hová tegye az esetet. Öntudatlanul részeggel nemi kapcsolatot létesíteni erőszak, mert nem volt képes beleegyezést adni. Ráadásul a volt párja direkt leitatta, amikor még kiskorú is volt. Eleve kiskorút nem itatunk, ennek is evidensnek kellene lennie.

Én azt a tanácsot adtam hetekkel ezelőtt neki, hogy nem célszerű hatósághoz fordulni, mert nem bizonyítható az eset. Nem egy eset volt már, ahol a valóban megerőszakolt sértett nem tudta bizonyítani, hogy XY megerőszakolta, utána az elkövető hamis vádért feljelentette, akár börtönt is kapott, vagy felfüggesztettet, az elkövető meg még be is perelte a jó hírneve megsértéséért és milliókat gombolt le róla. Ezzel valaki akár még utcára is kerülhet, priuszos lehet, tehát még több szörnyű traumát kell elviselnie. Én pl. csak akkor tennék feljelentést egy hasonló esetben, ha tudnám bizonyítani, hogy meg lettem erőszakolva. A kérdező esetében nincs se külsérelmi nyom, se tanú, se hangfelvétel, filmfelvétel, tehát az eset bizonyíthatatlan.

márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/239 anonim ***** válasza:
86%

155

végre egy józan meglátás.

márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/239 anonim ***** válasza:
13%
Ha elájultál akkor honnan tudod hogy bevitt a szobába és ezteg azt csinált veled?
máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/239 anonim ***** válasza:
13%
Nekem ez az egy ami furcsa ebben a történetben, elvileg annyit ittál hogy elájultál de akkor honnan van tudomásod arról hogy bevitt a szobába? Ő mesélte el másnap hogy konkrétan ide meg oda vitt és szexeltetek? De ha ő mesélte honnan tudod hogy nem te másztál rá csak kiesett az is ahogy minden?
máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/239 anonim ***** válasza:
81%
Erőszaknak számít a törvény szerint! A volt pasid pedig egy óriási bunkó paraszt!
máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/239 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos az. Kb mozdulni nemtudtál, nemtudtad a testedet iranyitani, ő pedig úGy dugott meg. Neked semmiert sem kell elnezest kérni. Ha ő ezt még el is várta, egy bántalmazó szemelyiseg is.
máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!