Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
 191/239 anonim ***** válasza:
26%

A barátja volt.Nomost azért az nem ugyanaz,mintha egy vadidegennel iszogatott volna,akivel még nem volt szexuális kapcsolata

Ez azért egy kicsit árnyalja a történetet.Ha a feleségem reggel kijelentené hogy fiam te tegnap megerőszakoltál,mert igazából én nem is akartam.Igaz hogy hetente 2-3 szor kefélünk,de tegnap te befolyásoltál...hát egy kissé

muris lenne a szitu.

Itt sics kettős mérce.Ha a részegség felmentő körülmény,akkor mindkettőnek jár,mivel nem voltak teljesen tudatában,amit tesznek

Ha meg kijelentjük,hogy nem mentő körülmény,akkor szitúgy mindketten felelősek,mert ittak!!

júl. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/239 anonim ***** válasza:
77%

Én szerintem is az.

Hogy miért?!

Azért ,mert a beleegyezésed nélkül történt ,úgy ,hogy nem voltál eszednél.

Így nem nyílváníthatad ki az akaratodat.

Ez számomra nemi erőszaknak számít.

júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/239 anonim ***** válasza:
80%
Az itt jelenlévő férfiak, akik szerint csak azért nem erőszak, mert a párja tette, gondolom olyanok, akik azt hiszik, hogy a nőjük a tulajdonuk é azt és akkor csinálnak velük, amit és amikor akarnak.
júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/239 anonim ***** válasza:
17%

193#

Nem a tulajdonunk.

De neked ,meg néhánynak már eszébejutott az ilyen helyzetekkel visszaélni!!Volt má rá példa,hogy igazságtalanul be lett valaki sározva,és meghurcolva!

Ma még jaj dejó,holnap én nem is akartam!!

júl. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/239 anonim ***** válasza:
81%

#194 de most nem erről van szó :)


Itt most nem történik besározás vagy ilyesmi. Egyébként ha már itt tartunk, annyira ne is csodálkozzatok rajta. Hogyha így fogjátok fel, hogy mivel a ti nőtök, ezért akkor dugjátok meg, amikor csak akarjátok, függetlenül attól, hogy a másik akarja-e vagy sem.

júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/239 anonim ***** válasza:
23%

191 - pontosan így.

195 - szóval akkor, amikor a nő akarja? és az úgy akkor nem erőszak csak fordítva? eszméletlen módon ki lehet forgatni ezt az egész témát.

júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/239 anonim ***** válasza:
100%
#196 nem, ahogy a nő se. Csak a kérdésben nőről van szó. Miért kell egyből így reagálni, hogy "de akkor a nőnek szabad..." Sértődésből választ adni elég gyerekes.
júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/239 anonim ***** válasza:
11%

Ja persze.Akkor ugye már megint ott tartunk megint ,hogy bármit is csinál a pasi,akkor tképpen rizikózzon,kockáztasson,mert soha nem tudni,hogy a nő neme éppen


195#

Most nem erről van szó?

Miért?Tűzbe teszed a kezed egy ismeretlen nő elmondása után?100%ban holtbiztos,hogy minden úgy történt,ahogy itt leírta?Tudtommal a bíróságon mindkét fél történetére kíváncsiak szoktak lenni,vagy rlég bemenni és bemondásra előadni egy sztorit?másnap felkrlve esetleg zaklatásnak,vagy nemi erőszaknak kiáltja ki a történteket Már a ránézés is zaklatás lett,sőt már a megszólítása is!!.Bezzeg fordítva történik természetesen semmi baj nincs!Sőt egy férfinak természetesen ciki is,el sem hiszik,mivel az erősebb,még ki is röhögik!

De leginkább már szólni se fog a nőnek,mert mintgyár meetoo lesz belőle!!

júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/239 anonim ***** válasza:
91%
198.: Ez az okfejtés nem illik a kérdéshez. Nyilván a bíróság mindent megvizsgál és csak akkor ítél el bárkit, ha bizonyíték áll rendelkezésre. De te mintha arra akarnád kihegyezni a témát, mintha a legtöbb vád hamis lenne. A kérdező esetében nemi erőszak történt. Az az érzésem, hogy olyanok érvelnek így, akiket az zavar, hogy nem teperhetik le a párjukat bármikor és nem kényszeríthetik szexre, mert szeretnének uralkodni a párjukon.
júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/239 anonim ***** válasza:
75%

199

na jó, azért lássuk be, magyarországon vagyunk. nem igazán törik magukat a hatóságok, hogy a tényleges tettes kerüljön kézre avagy hogy egyáltalán ténylegesen elkövetett bűncselekményt tárjanak fel.

sajnos ez a statisztikai szemlélet mindent elvisz. ha már van egy feljelentés, ahhoz kell párosítani egy bűnöst, hiszen a felderítési mutató nem romolhat. tökéletesen mindegy, hogy ténylegesen megtörtént-e a bcs, ahogyan az is, hogy a tényleges elkövetőt ítélik-e el. sajnos ezek amolyan kis mellékes apróságok, amelyek a kutyát nem érdeklik.

hasonló módon, ma nálunk inkább vicc kategória, hogy mi számít bizonyítéknak és mi nem, azok értékelése meg aztán főleg.


ebben az esetben, ha már a nő egyszer szaladt a rendőrségre, abból bizony elítélés lesz, mert egész egyszerűen nem lehet más.


egyébként természetesen nem támogatom az erőszakot, csak hát mindehhez először kellene egy jogállami módon működő igazságzsolgáltatás. a mai gyakorlat nincs rendben, hogy adott egy erőszak, adott mellé egy alibi nélküli palimadár, akit aztán 5 kigyúrt barom addig ver, amíg alá nem, írja a vallomását, és ennyi. innentől kezdve igazából automatikusan működik az elítélés, nincs semmiféle mérlegelés, bizonyítás.

(persze hozhatnék más példát is, de ez egy kényes téma, ebben nagyon jól követhető ez a módszer, mert bárki nagyon könnyen elhiszi a bűncselekményt. na de ez már szociálpszichológia, nem folytatom)

júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!