Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
 211/239 anonim ***** válasza:
13%
A kérdező, a tipikus személyiség problémás, figyelem zavaros áldozat.....
aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/239 anonim ***** válasza:
23%

Igen ez teljes mértékben kimeríti a szexuális erőszak fogalmát. Semmilyen szempontból nem számít konszenzuális szexuális aktusnak, mivel nem egyezhettél bele semmilyen módon. Borzalmas, hogy van, aki ezt nem tudja, vagy aki nem gondolja ezt.


Nagyon nagyon sajnálom, hogy ezt történt veled, küldök neked egy hatalmas ölelést! <3 Természetes, hogy ez továbbra is benned van, hiszen a tested jogtalanul elvették és használták. Én azt tanácsolom, hogy menj el mindenképpen egy pszichológushoz és mindenképpen kezdj el ezzel dolgozni, mert súlyos következményei lehetnek a jövőben, és láthatóan - és természetesen teljesen jogosan - már most is rosszul érzed magad miatta. Emellett én nem tudom, hogy ilyen távlatból lehet-e még feljelentést tenni, de szerintem a legjobb, ha minden módon megszakítod a kapcsolatot az adott illetővel és a jövőben nem beszélsz, nem találkozol vele.

aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/239 anonim ***** válasza:
24%

212

Szegény áldozat ... Aztán gondolj a fotdított helyzetbe, ha a fiú ivott kicsit, és még csak nem is annyira akarja, de ha már a csaj annyira erősködik ...

Akkor mit mondanál? Pedig van ám ilyen !!!

aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/239 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan ugyanezt mondanám. Az is erőszak. Konkrétan kimeríti a szexuális erőszak fogalmát az is ha a fiú ivott, nem beszámítható és valaki szexel vele. Ez nem nemspecifikus, olyannal kell szexelni, aki magánál van és beleegyezik. Ez mindkét nemre, minden szexuális identitásra vonatkozik és mindenféle szexuális felállásra, még egy orgiára is.


(212 voltam.)

aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/239 anonim ***** válasza:
89%
214 - mégse ez a hozzáállás. sztem a rendőrségen is kiröhögnék és elküldenék a frászba, ha egy srác ilyennel akarna feljelentést tenni.
aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/239 anonim ***** válasza:
80%
215 - És ez nagyon nagy probléma, azért kell mindenkinek elsajátítani a gondolatot, hogy igen a nemi erőszak ilyen. Nőknél, férfiaknál is. Konszenzuális szex az, ahol mindkét fél beleegyezett és ebből nem szabad leadni senkinek sem.
aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/239 anonim ***** válasza:
68%
213.: Egy pohár sör vagy bor megivása még nem korlátozza a beleegyezést, de ha valaki annyit iszik, hogy kiüti magát, az igen. Utóbbi esetben nem szabad vele szexelni.
aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/239 anonim ***** válasza:
0%

Miért jönnek ennyien ezzel a kérdéssel, hogyha bezzeg ha egy férfival...


A kérdésben egy nőről van szó.

Írjatok ki egy kérdést, ahol a férfi az áldozat. Ennyi


Kérdező, most már biztos vagyok benne, hogy a kérdésed kamu. Ugyanis már hónapok óta kiemeled ezt a kérdést és valószínűleg élvezed, ahogy a hímsoviniszta férfiak a nőt hibáztatják, mások a jogot hozzák fel (amit ugyanúgy nem értek, hiszen itt csak erkölcsi jogról van szó) stb... Ha valóban téged ért (volna) ez az abúzus, a kérdés kiemelgetése helyett (ahol érdemi választ úgysem kapsz), inkább egy pszichológust kerestél volna fel.


A moderátorok helyében én már törölném inkább ezt a kérdést.

aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/239 anonim ***** válasza:
30%

Miért kellene törölni? Nagyon érdekes vita bontakozott ki. A kérdezőt meg biztos érdeklik a válaszok, ezért emeli ki.

Lehet, hogy amúgy azóta konzultált pszichológussal.

aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/239 A kérdező kommentje:

Miért ne emelhetném ki a kérdést többször? Pusztán érdekel milyen válaszok érkeznek a kérdésem alá! Egyébként arról hogy nem velem történt meg, arról annyit hogy bárcsak igazad lenne!!

Pszichológushoz nem megyek SOHA!! Meglehetősen könnyebb így beszélni erről név és arc nélkül..

aug. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!