Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/239 anonim ***** válasza:
19%
Akkor mért nem tetted szóvá?megtörtént a szakítás most mehet a genyózás
máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/239 anonim ***** válasza:
11%

Jogilag?

Nem.Nem bizonyítható.

Másrészről az ittasság nem mentő körülmény.

Ha én balasetet okozok ,vagy baleset résztvevője vagyok

ittassan,akkor nem védekezhetek azzal,hogy de kéremszépen én nem tudtam mit csinálok,mert öntudatlan állapotban voltam.Én nem vagyok hibás,hogy a reakcióidőm kitolódott,hanem a másik egyedül a felelős!



Kivéve ha erőszakkal itatnak le,vagy belémöntik ,vagy a piámba raktak vmit,mert akkor az büncselekmény.Mivel nem saját elhatározásból ittam,vettem be a szert,hanem kényszerítettek rá,vagy aljas módon becsaptak!Viszont ezt is bizonyítani kell.Egy dolgot tehetsz.Legközelebb tudod hol a határ,és olyan partnert választasz magadnak,aki nem tesz ilyet.

máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/239 anonim ***** válasza:
81%
162.: Nem az elkövető volt ittas, hanem a sértett.
máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/239 anonim ***** válasza:
100%

162#

Ha már jog, az ittasság egy öntudatlanállapot, amiből a tehetetlenség következik. Ha ilyenkor követnek el a beleegyezesed nélkül valamit, az az erőszak. Ez esetben nemi erőszak, mert az aktus a Kérdező beleegyezése nélkül történt. Mindegy milyen állapotban volt, a hangsúly azon van, hogy ő NEM akarta.

máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/239 anonim ***** válasza:
10%

Nem az, te valasztottad es nem mondtal nemet

.akkor mert ne mehetne ?

máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/239 anonim ***** válasza:
84%

165: Mondjuk azért nem mondott nemet, mert nem volt magánál teljesen és így ellenkezni se nagyon tudott.

Bűncselekmény az egész. Remélem a feljelentés megtörtént.

máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/239 anonim ***** válasza:
87%
#165 Te tudod mit jelent az önkívületi állapot? Vagy szerinted az is rendben lenne, ha elájulsz, a mentős meg, akit kihívnak hozzád úgy gondolja, hogy beakaszt neked egy kicsit? Elvégre nem mondtál nemet, és nem őmiatta ájultál el. Na? Szeretnéd?
máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/239 anonim ***** válasza:
16%

#167

Ha ennyire emlékszik a történtekre akkor az nem önkívületi állapot maradjunk annyiban szerintem.

Mert a kérdés leírásából az jön le nekem ,hogy azért az illető a tudatánál volt. De igazából ez az egy állítás egy tagadás esete. Kinek fognak hinni,vagy ki hogyan bizonyítja.

máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/239 anonim ***** válasza:
79%

168#


Attól, hogy emlékszik, még tehetetlen volt. Mi nem világos? Tudom, nem fér bele a szűk fejedbe, mert még nem történt veled hasonló, de remélem fog, hogy te is átélhesd.


Az, hogy nem bizonyítható, az nem egyenlő azzal, hogy nem történt meg. Vagy szerinted ha meggyilkolnak valakit, de nem kapják el a tettest, akkor nem történt meg az emberölés? Áruld már el, milyen mélyen kell a fejem a homokba dugnom, hogy úgy gondolkozzak, ahogy te?

máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/239 anonim ***** válasza:
100%
168.: Le van írva világosan, hogy nem emlékezett, a volt párja utólag mesélte el.
máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!