Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/239 anonim ***** válasza:
23%

így van, ezek a diszkós vagy akár házibulis esetek mind határesetek, hiszen mindkéát fél ivott valamennyit. nem kell sokat, de akkor már elmondható, h ittas volt az illető. innentől kezdve ??? ugye milyen relatív tud ez lenni azonnal?

sajnos nagyon sok fals eset van, és de bizony, elég 1 hamis tanú és a meglépett srác esete, akin bosszút kell álni és kész is a bűnügy. videofelvétel nagyon ritkán (kb soha) áll rendelkezésre, tehát marad a hamis tanú.

bizony érintett ilyesmiben a lakosság szép %-a. nyári fesztiválok stb, naponta szexelnek lányok, fiúk, mire eljönnek, azt se tudják, kikkel , de még azt se hogy hánnyal voltak, tök alap, h minden estére piásak és ennyi. volt olyan 17 éves srác, aki azt mondta nekem, h neki megyénként lehet 10-12 gyereke, de reméli, nem bukkannak ezek soha fel. és ez csak az a szám, amiről valahogy tudott, mennyi lehet, amiről nem?


így van, kijózanodva megbánhatják az egészet, de csak a nő lesz az, aki rohan a rendőrségre. fiú nem valószínű. és korántsem olyan ritka ez.

azt hisszük, "csak egy réteg", hát bizony ez a réteg igen széles. gondoljuk csak el egy kicsit, a nyári fesztiválok, a táborok, és ha ezek esetleg mégse, akkor a rendszeres szórakozóhelyek .. tizenévesen inkább az a kisebb % aki nem érintett ebben. de sőt, olyan soztálytársam is volt, aki végigment majdnem az összes lányon a suliban harmadikosként, hát ... erre is mit mondjak? csak azt akarom h a valós életben igen gyakori, és közel sem elméleti kérdés ez csak.


és ismét a határvonal képteéenségét emelem ki, hát ha a pia számít, akkor még egy randin is felmerülhet h iszogatnak, és aztán lefekszenek, majd utána jöhet a cirkusz... hiszen elvileg ittas volt. nehéz utólag bizonygatni h az csak egy kis koktél vagy 20 koktél volt. elég szürke ez a zóna és nagymértékben szerencse kérdése. talán nincsenek többségben a visszaélésszerűen feljelentgető lányok, na de épp elég egy 20-30%, akármilyen okból is. én magam is ismerek ilyen lányt, aki kész bármikor feljelenteni a fiút, ha éppen az érdeke úgy kívánja. és hát ilyenkor igen nehéz helyzetbe kerül akár egy 16 éves is, mert teljes sakk-matt.


ja és gondolod h tanulnak belőle ée nem isznak? ó dehogynem. lehet h tanulnának belőle, ismét elméleti síkon így lenne logikus, de a valóság más. ha már lecsúszott egy kis koktél, akkor nehéz a mértéket tartani na meg könnyebben elveszti mindkét fél a fejét, oldódnak a gátlások, könnyebben történik valami.

Tehát sztem a határesetek is csak elméletiek, hiszen a jog nem alkalmaz ilyet. a jog számára csak annyi a kérdés h ittas volt-e. nyilván nem mindegy, mennyire, de ha már kicsit is az volt, a kétség mindenképp felmerül.

febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/239 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem... Ti folyton kicsit ittas állapotról beszéltek.

A lány (hogy róla beszéljünk, ne minden más fiatalról, akiről csak lehet, felhozva nem egészen ide való példákat, hogy mentsük a férfit), szóval a lany azt mondta, annyira leitta magát, hogy beájult.


Tehát ti simán megdugnátok egy olyan lanyt, aki nincs magánál.bhaba barátnötökről is van szó. Nincs ott mentálisan, hogy azt mondja aksrka, nem akarja. Szóval ha egy lány leissza magát és sajnos nem lesz tudatánál, ami könyörgöm, előfordul fiatal korban, akkor szabadon lehet őt dugni.


Hiába beszéltek félre és beszéltek "kicsit ittas" állapotokról, itt nem az történt.

Nem tudom, ti mit szólnátok, ha egyszer annyira berúgnátok, hogy beájultok, majd reggel vérző fenékkel kelnétek, mert a haverotok úgy gondolta, hogy mivel nem mondtatok nemet, ezért szabad a pálya. Úgy gondolom, kicsit megalázva éreznétek magatokat :)


Egyébként sem értem, hogy izgulhat fel egy férfi egy öntudatlan lanyra. Gondolom nekik nem a kölcsönös élvezet a fontos, hanem csak a saját maguké, de megfordítva, nekem eszembe se jutna egy öntudatlan férfival szexelni (ha fizikailag lehetséges ez egyáltalán), inkább kivárnám, hogy ő is kívanjon engem. De ez gondolom az unalmas balekok tulajdonsága.

febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/239 anonim ***** válasza:
81%

122.: Érthető, hogy ami a kérdezőnél történt, az nemi erőszak.

Ha a két fél nagyon részeg, akkor is vehető annak, mert egyik sincs beleegyezésre igazán képes állapotban, mert ha látszólag bele is egyeznek, ezt az ittas állapotuk miatt nem tudják felmérni. Büntetőügy ezekből ritkán lesz, mert itt egyrészt jogilag mindkét fél lehet sértett és elkövető, másrészt alig emlékeznek valamire.

Ha viszont mindkét vagy egyik fél ivott egy keveset, nem ittas, beleegyezhet a dologba, nem lesz erőszak. Pl. ha egy pár a vacsorához megiszik egy pohár vörösbort vagy egy korsó sört, annyitól még nem lesznek részegek, ha utána szexelnek, az még nem erőszak, mert ennyitől még beleegyezésre képes állapotban vannak. Mediterrán országokban elterjedt a napi kevés bor fogyasztása, ennyitől még nem részeg.

febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/239 anonim ***** válasza:

Egyébként miért beszél rajtam kívül szinte mindenki arról, hogy az elkövető csak férfi, a sértett meg csak nő lehet?

Részeg férfival ha egy nő szexel, akkor a nő követ el erőszakot.

febr. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/239 anonim ***** válasza:
78%

#123 én ezt nem vitatom, én azt nem értem, hogy jön ide :D én is szexeltem kicsit ittasan, eszembe nem jutott erőszakot kiáltani. Ebben az esetben rohadtul nem erről van szó, ennyi.


És igenis, létezik férfiak elleni erőszak, de én a kérdésre reflektáltam, ahol egy lány ellen történt. Egyszer már leírtam: nyiss egy kérdést, ahol a férfi elleni erőszakról beszélünk és megvitatjuk.

Csak egyszerűen nem értem, hogy ez alatt a kérdés alatt miért kell felhozni olyan példákat, amik nem illenek ide, illetve csak halványan takarja a kérdést.

febr. 27. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/239 anonim ***** válasza:
21%

117-es ékes példája az itt kommentelőknek. FÉRFI GYŰLÖLŐ!

Itt nem is lehet más konzekvencia, csak hogy szegény, ártatlan nő és szemét, tróger férfi.

febr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/239 anonim ***** válasza:
23%
de bizony érinti atémát. én értem, hogy ott matt részegségről volt szó, de aztán pont azt beszéltük, hogy a jog az ittasságot eleve úgy veszi, hogy akkor az már "a magatehetetlen ember kihasználása", és a mértéket lehetetlen megállapítani, főleg utólag, innen jött az egész diszkós és házibulis és társai-féle verzió. 1 pohár Martini és a matt részegség esetén is ráhúzható az illetőre, hogy alkoholos befolyásoltság alatt nem tudott dönteni ... és ez nagy baj.
febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/239 anonim ***** válasza:
100%

127.: A jogban meg van határozva, hogy mi számít ittas állapotnak. Nem autóvezetésről van szó, ahol nálunk zéró tolerancia van. Egy pohár sör még nem számít annak ilyen esetekben, ha számítana, a lakosság kilencven százalékát lehetne perelni nemi erőszak miatt.

Ha valaki már erősen részeg, dülöngél, nem forog a nyelve, stb., az már számíthat ilyen esetekben, a magatehetetlen részegség meg valóban beleegyezésre alkalmatlan állapot. Attól szerintem nem kell félni, hogy valakit azért jelentenek fel, mert a párjával egy pohár sört megittak aktus előtt.

febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/239 anonim ***** válasza:
85%

"197. § (1) Szexuális erőszakot követ el, és bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő, aki

a) a szexuális kényszerítést erőszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el,

b) más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel."


Ebből hogy sikerült azt leszűrni, hogy egy koktélt vagy martinit elfogyasztott nővel szexelni már nemi erőszak a büntetőjog szerint?

márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/239 anonim ***** válasza:
16%

129# Úgy hogy nincs egyértelmű bizonyíték arra,hogy bűncselekmény.Elárulom kedvesem, hogy naponta szexelnek emberek tömegével a világban, ittas,bódult állapotban ,vagy éppen tudatmódosító szerek hatása alatt úgy hogy mindkét fél pont ezt akarja, és így képzeli el.

Nomost utólag bedobni,hogy "Elszíttunk ugyan pár stanglit,de jaj a Józsi ezt kihasználta...

Nincs az a Columbó aki pontosan meg tudná állapítani,és bizonyítani,hogy hol volt a határ

Hát ,érted!!

márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!