Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/239 anonim ***** válasza:
13%
Ha 1 évig jártok és kihasználod anyagilag, úgy hogy érzelmileg zsarolod, akkor te lopsz, csalsz, garázda vagy?
febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/239 anonim ***** válasza:
81%
Jogi definíció szerint is nemi erőszak, de ha nem hívnák így, akkor sem lenne elvitatható a traumád.
febr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/239 anonim ***** válasza:
15%

Egy hosszabb kapcsolatban mi számít erőszaknak?

Ha első alkalom lett volna, akkor még értem is, hogy a lány lelkizik ezen, de gondolom előtte már járt benne párszor.

Lehet a srác amúgy is szexre készült, az meg a lány szégyene, hogy 17 évesen félholtra issza magát!

febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/239 anonim ***** válasza:
19%

Szóval ez most elég nyers lesz, de kapcsolatban egy pasi hagy dugja már meg a csaját. Én se lelkiztem soha, azután, hogy reggel még aludtam és a barátnőm elkezdte cumizni a farkam. Felkellett volna jelentene, mert nem kért engedélyt és én aludtam????

Vicc az egész kérdés!

febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/239 anonim ***** válasza:
79%

114-es: Előre meg kellene beszélni egy párnak, hogy mi fér bele ilyen téren. Van, aki szereti, ha orállal ébresztgetik, más erőszaknak éli meg.

Részeg állapottal meg nem szabad visszaélni, még kapcsolatban sem.

febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/239 anonim ***** válasza:
86%
113.: Az a szégyen, hogy valaki alkoholt kínál egy kiskorúnak, pluszban leitatja.
febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/239 anonim ***** válasza:
71%

#114 és társai, ti komolyan nem értitek, mi a probléma? :D látszik, hogy férfiak vagytok mind, és az ember ne legyen férfigyűlölő, mikor ilyenekkel találkozik nap mint nap...


Akkor kerüljük el a szexet, mert úgy látszik a férfiak úgy gondolják, a nő beleegyezése nem is kell. A férfinak ha áll, akkor berakja neki, ennyi, a nőnek tetszik vagy sem, az magánügye. Szóval, akkor úgy kérdezem, ha a nő tesz valamit veled (ami nem szex, az előbb leírt okok miatt), amit előzetesen veled nem beszélt meg, rá se kérdezett, hogy te beleegyezel-e, tetszik-e egyaltalán az ötlet éd az egyedüli élvezője csakis ő, te meg csak elszenvedője vagy - az neki megengedett csak azért, mert a barátnőd? Természetesen nem.

Tudod, a nők a szexről is így gondolkodnak, és ezért is utáljátok gondolom az emancipációt, a feminizmust, mert mostanában lehet nemet mondani :)

febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/239 anonim ***** válasza:
15%

tényleg komédia a kérdés.

nyilván részeg nővel nem teszünk semmit, ez szerintem mindenkinek alap.

viszont arra se tud sneki válaszolni, ami itt már volt, hogy ezen az alapon a diszkó utáni szexelős esetek mind automatikusan bűntények, hiszen nagy eséllyel mindkét fél ittas. de ilyenkor ki a nagyobb bűnös? aki többet ivott?

szóval nem tiszta ez a kép egyáltalán, a feminácizmust meg ne keverjük ide, ez nem arról szól.


na meg mi van azokkal az esetekkel, amikor ugyan verbálisan nemet mond, azért csak szívja az agyam és 1 perc múlva már matat a nadrágomban? azaz nyilvánvaló, h az a nem az nem annyira egyértelmű nem. ez egy megoldhatatlan kérdés, nem lehet rá válaszolni, viszont valóban elgondolkodtató a diszkós példa.

febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/239 anonim ***** válasza:
15%

Maradjunk annyiban, hogy nő és nő között is hatalmas különbség van. Én ismerem annyira a saját barátnőm, hogy ő nem csinálna ekkora műhisztit, ha egy kicsit ittasabb állapotában megdugnám.

Nem kell rotyra inni magát, aztán nincs gond!

febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/239 anonim ***** válasza:
77%

118.: Vannak határesetek is. Pl. ha egy szórakozóhelyen két, mérsékelten ittas ember egymással nemi kapcsolatot létesít, kijózanodva megbánhatják az egészet. Ezeknek az eseteknek a többségében az érintettek általában nem csinálnak ügyet belőle, esetleg bevesznek esemény utáni tablettát és elmennek nemibeteg-szűrésre. Azt is nehéz ilyenkor akár felidézni is, ki kezdeményezte a dolgot. Viszont néhány esetben az egyik fél feljelentést tesz. Egyén-és esetfüggő, hogy egy ilyen esetet ki él meg traumaként. Ha az utóbbi, akkor lehetséges, hogy bíróságra kerül az ügy. Elítélni ilyenkor nehéz valakit tanúk, hang-és képfelvétel, stb. nélkül, az ilyen esetekben ritka is. A lakosság nagy százaléka lehet ilyenekben érintett, főleg fiatalokori meggondolatlanság áll az esetek mögött. Jó esetben tanulnak belőle és nyilvános helyen nem isszák le magukat a sárga földig. Rosszabb esetben ez életformává válik.

Ha meg az egyik fél totál kiütötte magát piával vagy drogokkal, akkor normális ember számára evidens, hogy nem kezd bele vele semmilyen szexuális tevékenységbe, mert az erőszak.

febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!