Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/239 anonim ***** válasza:
12%
😆😆😆😆
2023. dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/239 A kérdező kommentje:
#71 mi olyan vicces?
2023. dec. 31. 07:37
 73/239 anonim ***** válasza:
81%
Az
jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/239 NTBS ***** válasza:
44%
Továbbra is annak számít. Döbbenetes sokak hozzászólása!
jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/239 gabor49 ***** válasza:
24%
nem az
jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/239 anonim ***** válasza:
89%
A tudtod és beleegyezésed nélkül csinálta persze hogy annak számít.
jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/239 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott egy kérdés, amit talán épp itt tettek fel pár éve. Egy nő panaszkodott, hogy a párja nem akar vele szexelni. A férfi mindig visszautasította. Valaki erre azt tanácsolta, hogy miközben a férfi alszik, kezdje el orálisan kielégíteni, arra ébredjen fel. Vajon ebben az esetben erőszak-e a dolog? Tulajdonképpen igen, mert a férfi nem adott beleegyezést. Sokan azonban nem tekintenék annak, különösen párkapcsolatban lévők között. Egy kétségbeesett nő lépése lenne, az illető valószínűleg nem tenné ezt egy idegennel.

Mindenesetre kerülendő az ilyen viselkedés. Ezzel valóban traumatizálni lehet a másik felet és akár szakítás vagy büntetőeljárás is lehet belőle.

jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/239 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy ilyen kérdés, évekkel ezelőttről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/239 anonim ***** válasza:
0%

77

ha ettől traumatizálódik, ott azért igen nagy a baj.

jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/239 anonim ***** válasza:
89%

79-es: Ez jó kérdés. Tipikusan az a határeset, amit az emberek egyik része erőszaknak tart, másik része nem, van, aki még örül is neki.

Trauma attól lehet, hogy a tudtán kívül a párja úgymond használta a testét. Sokan azt hiszik, hogy a partner átment a tulajdonukba, azt csinálnak vele, amit akarnak. Pedig a partnernek megmarad az önrendelkezési joga azután is, hogy kapcsolatba kerültek.

jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!