Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/239 anonim ***** válasza:
100%
50-es: Ez lehet annak az egyik oka, hogy a nemi erőszak eseteknél nagy a latencia. Sokan amiatt se fordulnak a hatóságokhoz, mert nem bizonyítható az eset és tudják, még nekik lenne bajuk.
2023. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/239 anonim ***** válasza:
87%

50

oigen, de gondold el, mi lenne, ha fotrdítva lenne? így is rengeteg a fals feljelentés! mi lenne, ha minden kis bosszúálló azonal rohanna eljelenteni, mert az első szóra lecsuknák, akit éppen ő szeretne? szóval nehéz kérdés ez. büntetőjogi szempontból pedig objektív bizonyíték kell.

2023. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/239 A kérdező kommentje:

Szerintetek létezik olyan ember aki ezzel ,viccel'?

Olvastam a kommentek elején ilyet.

Csak azért hogy az exével kibaszon..

Szerintem senki sem jó számtábol kér segítséget a rendőrségtől.

Nyilván nem lehet bizonyítani évek távlatából ezt a dolgot, nem is szeretném.

Viszont azt én sem tudom hogy ezt valóban lehet-e erőszaknak nevezni. (Nem erővel kényszeritett rá) "csak" vissza élt az állapotommal. Én viszont ezt annak éltem meg.

2023. dec. 29. 14:33
 54/239 anonim ***** válasza:
58%
Együttérzésem neked, kérdező. Egyébként jó a megérzésed, hogy ez már erőszak. Más kérdés, hogy sokan sajnos nem mérik fel, hogy az. Jó, hogy ezzel az erőszakos pasival már nem vagy együtt. Én lehet, hogy írnék neki levelet, ha még van kontaktus köztetek, és figyelmeztetném, hogy amit tett, az erőszak és törvénytelen. A saját érdekében is tartózkodjon a jövőben ettől a magatartástól, mert idővel börtönben is kiköthet (joggal).
2023. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/239 anonim ***** válasza:
88%

53 - ne viccelj, rengetegen próbálkoznak !!!!!! de még a 14 éves is!

általában vagy bosszú van mögötte vagy zsarolják pénzzel az embert, és ha nem fizet, képesek 3-4-.en is feljelenteni, mintha egymás tanúi lennének.

ismertem már ilyen esetet, de ott szerencsére lebuktak, mert a srác felvette titokban diktafonra a ebszélgetést, de gondolj bele, ha nem veszi fel, ma börtönben ülne ...

úgyhogy bizony létezik és pont ezért kell nagyon óvatosan és kétségekkel bánni a dologgal!!!

2023. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/239 anonim ***** válasza:
16%
Jogilag az. Egyébként nem, mert senki nem tartott a fejedhez pisztolyt, hogy megigyál egy üveg töményet....
2023. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/239 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul eggyütt vedeltetek, be voltatok baszva mindketten. A jó isten se tudja, hogy mi történt ott. Eleve ő mesélte, te meg annyira bekúrtál, hogy filmszakadás volt. Bármi történhetett. Az is, hogy megbaszott, de az ellenkezője is. De az is, hogy még 3 másik haverja is átment rajtad.
2023. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/239 anonim ***** válasza:
81%

53#

Létezik e?

Viccelsz?

Ha valakit egy életre be akarnak sározni,akkor igen.Nem hallottál még ilyet?

A jóisten se mossa le a gyanút arról az emberről,akit megvádolnak.Nem kell hogy igaz legyen,sőt még bírósági ügy sem kell feltétlen hozzá.

Fordítva is érvényes a bizonyítás nehézsége.

Hogy bizonyítsa be a szerencsétlen,hogy nem igaz ?

Azt is tegyük hozzá,hogy pldául a férfi ,vagy kiskorú fiú ellen elkövetett erőszak pedig eleve lehetetlenség kategória.

Ha egy tini fiút megerőszakolnak,akkor így járt.Legfeljebb jót röhögnek rajta.Meg azt fogják mondani hogy mekkora mázlista volt!

Pedig ha hiszed,ha nem ilyen is van,és kb ugyanakkora trauma.

A férfi is érző emberi lény,mint a nő.Az erőszak pedig erőszak,legyen az nő,férfi,öreg,vagy fiatal tökmindegy.

Csakhát társadalmilag tabu kategória,mert egy férfi ellen nem lehet elkövetni ilyet.Milyen férfi márhogy engedte,meg élvezte biztos...stb

2023. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/239 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Pedig ilyen se kevés történik. Volt, hogy a lerészegedett srácot házibuliban 2 csaj is lerendezte, de hát ugye kiröhögnék őt, ha bemenne feljelentést tenni, amiért 2 csaj is lesz--ta. Ilyen álszent világban élünk.
2023. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/239 A kérdező kommentje:

Én tisztában vagyok azzal hogy ilyen dolgok nem csak a nőkkel, hanem a férfiakal is történhet azokat a pasikat is sajnálom.

Viszont én úgy gondolom hogy gyakrabban esnek áldozatul a nők erőszakos férfiaknak mint a srácok erőszakos nőknek.

2023. dec. 30. 13:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!