Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/239 anonim ***** válasza:
31%

10# ha a nő indokolatlanul zsarolni akar, bármit feldughat magának akár másnap is erősen. Másik, hogy normàl szexnél is keletkezhet sérülés, a párom kifejezetten durván szeretni.


8# ez szomorú. Egy kattos nőt kifog az ember, és belerokkan simán.

2023. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/239 anonim ***** válasza:
92%
Ez miért kérdés? Az
2023. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/239 anonim ***** válasza:
14%
#11 Jogos. Mondtam, csak tippelek. De ennyi erővel egy csaj össze veri magát mert elesik biciklivel, feldug magának valamit, aztán beballag feljelenteni xy-t, mert megerőszakolta. Szóval..
2023. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/239 anonim ***** válasza:
24%

Nos. Hogyha te egyáltalán nem emlékszel, mivel csak onnan tudod hogy ő mesélte, akkor az is lehet hogy te is akartál vele szexelni.

Nyilván ha komolyan "a fejedet se tudtad mozdítani", akkor persze hogy erőszak.

2023. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/239 anonim ***** válasza:
12%
érdekes... és egyben fura, mivel gondolom a kérdező akkor is lefeküdt volna vele, ha nem issza magát öntudatlanra ... hisz egy párt alkottak.
2023. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/239 anonim ***** válasza:
73%
Hogy a fenébe képes valaki ennyi piát meginni?
2023. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/239 anonim ***** válasza:
95%

#15


2 hónapja voltak együtt. Lehet még nem is volt szex. Ennek ellenére kapcsolatban is lehet nemet mondani és ha mégis erőszakoskodik a másik, ugyan úgy erőszak. Csak jelen esetben ugye elvileg még ha akart volna se tudott.

Bár való igaz, ahhoz is nagy aberráltság kell, hogy a "párja" meg öntudatlanul megdugja.. Ez tényleg fura.

2023. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/239 anonim ***** válasza:
90%

#17


nem pontosan erre gondoltam.

hanem ha van egy csajom, akivel amúgy kedveljük egymást, és akivel amúgy szexelek is, nem várom meg, hogy kiüsse magát, hanem 1-2 hubi után rátérek a témára. Ha ott nemet mond, akkor az egy nem, akkor is ha onnantól szétcsapja magát, mert az egy NEM. Viszont ha benne van, akkor legalább mindkét fél élvezi. Szóval ezért fura ... de lehet, a csávónak tényleg ez volt a “fétise”.

2023. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/239 anonim ***** válasza:
100%

#18


Igen, ebben a formába tényleg.


Nekem eszembe nem jutna a párommal ezt tenni. Ha már aznapra lecsúszok, mert előtte nem volt eszem szólni, vagy kezdeményezni, akkor max kiverem magamnak, őz meg szépen lefektetem aludni.

2023. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/239 A kérdező kommentje:

Együtt voltunk előtte már szexeltünk. Nem szeretnék feljelentést tenni... csak érdekel hogy ki mit gondol erről!

Ezért osztottam meg ezt a dolgot mert én sem tudom eldonteni hogy ezt valóban nevezhetjuk erőszaknak hiszen nem ütött nem fogta le a kezem vagy nem fogta be a szám.

2023. nov. 30. 21:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!