Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/239 A kérdező kommentje:

89

Ő kínált és ő is hozta fel az ötletet hogy iszogassunk mert vett egy üveg piát. Azt hiszem eddig nem írtam le de közben azért szekalt hogy nem tudom meginni stb..

jan. 22. 15:32
 92/239 anonim ***** válasza:
100%
90.: Igen, valóban vannak határesetek.
jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/239 anonim ***** válasza:
47%
Ha direkt ő kínált alkohollal, kiskorú voltál és utána szexelt veled öntudatlan állapotban, az nagyon botrányos. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/239 anonim ***** válasza:
23%

Erőszak a loszart 😃. Betegek vagytok.

Azért az nem elhanyagolható tény h együtt volt a sráccal és már előtte is lefeküdtek. Nem voltak éppen rosszban sem, h a csaj ne engedje vagy valami csak megdugta öntudatlanul, ami bizarr de nem nemi erőszak.

Ha egy ismeretlen megfogja a segged az akaratod ellenére az szexuális zaklatás, ha a barátod öntudatlanul megfogja akkor az is zaklatás? 😃

Ezt csak habzószájú metoo feministák gondolhatják komoly képpel erőszaknak.

jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/239 anonim ***** válasza:
39%

Kemény, hogy a férfiak mennyire fel vannak háborodva, hogy nem tehetnek meg mindent a nőkkel emiatt a fránya feminizmus miatt. Milyen rossz is a feminizmus, hiszen most már a nők beleegyezése is kell a szexhez! De rossz is ez! Ennyi nőgyűlölő férfi mellett igazán nehéz nem férfigyűlölő be nőnek lenni...


Kedves Kérdező! Ezek a férfiak kicsit aberráltak. Egyrészt mégis milyen ember az (ha nő, ha férfi), aki egy öntudatlan emberrel akar lefeküdni? Ebben mi az élvezet? Ez maszturbáció, csak nem a kezét használja, hanem a te testedet.

A másik, ahogy nemet se mondtál a barátodnak, úgy igent se, legalábbis ezt nem említette neked, mikor elmesélte a dolgokat.

Amiatt pedig ne legyen bűntudatod, hogy ittál. Bakker, fiatal vagy és a barátoddal tetted, akiben joggal bízhatnál meg. Mindenki csinál őrültséget fiatal koraban.

Akárhogy próbálják ezek a nőgyűlölők csavarni, öntudatlan állapotodat kihasználva az akkori párod kielégítette magát a testeddel. Az erőszak szó nem csak a verekedésre iranyul ebben a helyzetben. Se igent, se nemet nem tudtál mondani. Akik pl ezt hozzák fel, hogy de a barátod volt, akivel amúgy is lefekszel, azoknak gondolom az érzelmi színvonaluk egy porszemével vetekedik, ugyanis előfordul olykor, hogy az ember nem kívánja a szexet és mondhatott akár nemet is. Gondolom nekik eddig ilyen igazi szolgalelkű nőjük volt, akik ugrottak, ha az uruk mondta, hogy szex lesz. És végképp nem érdekelte őket, hogd a másik élvezi-e. Ja, mert ebben ez is benne van: a szex az kölcsönös örömszerzés, ugye. De ha az egyik fél öntudatlan, akkor csak a másik élvezheti. De ez őket nyilván nem érdekli.


Szerencsére már nem vagy együtt azzal az emberrel, és legközelebb válogasd meg, kivel jössz össze.

jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/239 anonim ***** válasza:
37%

95-ös, Jézusom 😁😁😆😆😆🤭🤭🤭


Van amivel mondjuk egyetértek. "Ez maszturbáció," írtad te, szóval akkor eleve nem lehet erőszak. Vagy akkor magával is erőszakoskodott?

Egyébként az írásodból hamar le lehet szűrni, hogy valami megkeseredett diló vagy, akit senki sem tud elviselni, ezért szerinted a környezeted a hibás. De megnyugtatlak, nem. 🤭

jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/239 anonim ***** válasza:
83%
Pedig igaza van a 95-ösnek. Egy nő nem guminő, nem tárgy, amit a partnere akkor és úgy használ, ahogy akar. Ehhez még feministának se kell lenni, fordítva ugyanúgy probléma, ha pl. a nő használja az öntudatlan, részeg férfit.
jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/239 anonim ***** válasza:
80%

pedig fordítva is megesik. amikor házibuliban a félrészeg srác bealudt, egy csajszika aki amúgy megveszett érte, lazán lesz-pta, és a srác csak arra tért magához, amikor elélvezett.

ez milyen?

ja tudok ilyet fiú-fiú verzióban is.

de valahogy ezekből sosincs botrány. megtörtént azt annyi.

jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/239 anonim ***** válasza:
80%

#98 ez fordítva is megesik, igen, és ez is ugyanolyan szörnyű,ezt senki nem tagadta, de ez hogy jön ide?

Nyiss erről egy kérdést és átbeszêljük, most a lány a saját tapasztalatait írta le.

jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/239 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen aberrált. De legalabb be vallotta neked…
febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!