Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés

Akartam vele a szexet, de közben eldurvult, jeleztem felé, hogy nekem ez így nem esik jól és fáj, de nem foglalkozott vele. Sokkal nagyobb és erősebb nálam, le is szorított kicsit, nem tudtam védekezni.

Ilyen esetben (hogy az elején valójában én is akartam) tehetek feljelentést vagy nem fognak velem foglalkozni?


2021. nov. 13. 01:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs nyomós jele / 8 napon túl gyógyuló sebed, baromira hidegen fogja hagyni a hatóságot mert nuku bizonyíték..
2021. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Onnantól kezdve, hogy nemet mondasz, akár aktus közben is, hát... lehetséges.

Onnantól kezdve, higy nem adod a beleegyezésedet, sőt visszavonod... Végül is az akaratod ellenére történik...

Persze olyankor már neki is van akarata, ha túlságosan belemelegedik...

De ettől függetlenül igen, gondolom erőszak. Két igen adja ki a nem erőszakot. Ha az egyik igen, a másik nem... Szóval az erőszak is lehet...

Ha úgy gondolod, hogy megerőszakolt, akkor mindenképp tedd meg a szükséges lépéseket. Bármit jelentsen is ez. Kerülj tőle távol, szakíts vele, feljelentés, távolságtartás... Minden amit helyénvalónak érzel, esetleg valóban szükséges, bevonni, kikérni hozzáértő segítségét, tanácsát. Én nem vagyok szakértője a témának.


28/F

2021. nov. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen, természetesen az, bármikor jogod van nemet mondani.

Nem biztos, hogy bizonyítani tudod, és lesz következménye, de lehet, hogy nem ez az első eset, akkor pedig megbüntetik, vagy éppen annak segítesz ezzel, akivel esetleg utánad megteszi.

2021. nov. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

4-es, te nem vagy ép... Vagy csak a napi troll...

Nyilván mindenki kislány, aki nem szereti, ha erőszakosan szexelnek vele.

Én már rég nem vagyok kislány, de még egy olyan pasim se volt, aki nem állt le, amikor azt mondtam, hogy most ez így nem.


Kérdező, igen, ez erőszak. Más kérdés, hogy tudsz-e ezzel bármit kezdeni érdemben. Az egyetlen, amit biztosan megtehetsz, hogy ezt a pasit messze elkerülöd, és legközelebb már az első előtt tisztázod, hogy a nem az nemet jelent.

2021. nov. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Sírtál? Aktus közben sírtál vagy könyörögtél? Mert ha ezt nem vette figyelembe akkor megerőszakolt az a bunkó!
2021. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Igen, annak számít. Hiszen nemet mondtál.
2021. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Helyedben kerülném a fickót örökre.
2021. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Erőszak egyértelműen. A határozottság pedig kva messze van az erőszaktól. Lehet valaki aktus közben határozott úgy is hogy nem okoz fájdalmat. Beteg állat aki nem képes leállni, semmilyen mentség nincs rá. Ha a partner jelzi hogy állj/fáj, ott nincs apelláta, azonnal le kellett volna állni, pózt váltani, megbeszélni hogyan legyen a folytatás.
2021. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ha nyomatékosabban kérted volna abbahagyta volna. 100% hogy ne mertél neki rendesen nemet mondani utána meg itt síránkozol feljelentéssel stb, szánalmas.
2021. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Miért, 10-es, te ismered a fickót, aki megerőszakolta a kérdezőt? Vagy honnan vagy ilyen jól értesült?


Számomra kifejezetten ijesztő, hogy hozzád hasonló éjsötét árnyak közlekednek szerte az országban...

2021. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!