Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés

Akartam vele a szexet, de közben eldurvult, jeleztem felé, hogy nekem ez így nem esik jól és fáj, de nem foglalkozott vele. Sokkal nagyobb és erősebb nálam, le is szorított kicsit, nem tudtam védekezni.

Ilyen esetben (hogy az elején valójában én is akartam) tehetek feljelentést vagy nem fognak velem foglalkozni?


2021. nov. 13. 01:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ő ott volt a kedves 10es az aktus közben. Egyébként eleve látni a partneren ha fáj neki, lehetetlen hogy ezt valaki ne vegye észre, ha csak nem csukott szemmel dug és ösztönállat módjára. Inkább csak nem AKARJA észrevenni. Ott van egyébként a kérdésben hogy "JELEZTEM". Nosza mivel emberi, értelmes(?) lények vagyunk, meghallom a partnerem kérését, látom ha fájdalomtól torzul az arca és leállok. Semmi de semmi mentség nincs a további gépies bszásra. Mert ez az.
2021. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nem ismerem és nem is akarom. Csak hallottam/Láttam már ezt azt, és nagyon sok esetben csak nyafogás. Mármint, nincs mersze szólni de közbe nem is akarja de mégis beleegyezett stb.
2021. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

13-as Szállj mélyen magadba!

Fergeteges orál közepén, ha egy nő ráharapna a farkadra, és szólnál neki, hogy ne csinálja, mert fáj, akkor nem várnád el, hogy hogy hagyja abba? Akkor is csak nyafogás, és tűrni kell, mert beleegyeztél?

2021. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hmm, jogos a felvetés. Egyszer mikor fogaztak kivettem a szájából, csunya lett volna ha folytatja.
2021. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Missi_Key ***** válasza:
0%

van seb a pasin ami bizonyítja hogy védekeztél ellene? ha tényleg erőszak lett vilna így nézne ki a fickó utánna:


[link]

2021. dec. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
15-ös, te teljesen hülye vagy...
2021. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!