Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Az este volt egy kalandom nagyon helyes és normális pasinak tűnt, de aztán hirtelen elkezdze betuszkolni a seggembe hiába mondtam, hogy ne tegye közbe mind simogatott meg csókolgatott, hogy csak egy picit fáj amíg beteszi utána élvezni fogom de csak jobban fájt, és mikor kezdtem ellenkezni megszorította a nyakamat és nagyon megijedtem majd gyorsan dugott 1 2 percig míg elment.. utána mondta milyen jó volt meg csókolgatott de nagyon megijedtem s azóta sokkba vagyok. Mit tegyek?
2020. márc. 11. 14:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%

Aki krvànak áll ne csodàlkozzon ha megbasszák.

Ha random pasikkal kuratod magad bármi megtörtènhet, lehet pszichopata, aberràlt.

2020. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ez egy tapintatlan s s**gfej.
2020. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ez egyértelműen erőszak.
2020. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Kitaláció egy lányt ha megerőszakolnak azt nem fogja kalandnak hívni!
2020. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2es, hogy lek.váztál, aki nincs kapcsolatban de fiatal és vágyik a szexre mit csináljon? Nem fekszem le fűvel fával épp azt mondtam, hogy beszélgetés terén nagyon normálisnak tűnt, hiába bárki megtudja játszani magát..
2020. márc. 11. 14:11
 6/32 anonim ***** válasza:
62%

A 2-es jól írja.


Ezért találták ki az ismerkedést. (bár még így is belefuthatsz egy pszichopatába, aki jól hazudik végig, de még mindig csökken a csalódás és kihasználás esélye, ha mindent megteszel a szűréshez.

Ezért van az ismerkedés, beszélgetés, programok, aztán ha megbízhatónak tűnik, akkor lehet lépcsőfokokat lépni. A szex, összeköltözés, családalapítás a legfelsőbb lépcsőfokok ... nem érdemes elejére tenni, mert borulás lesz és meglepődés, hogy te nem erre számítottál...

2020. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Mi a kitaláció? Én is belementem a kalandba jóformán nem volt erőszak, de arról nem volt szó, hogy rám erőlteti az anált mert hirtelen felindulásból berakta
2020. márc. 11. 14:13
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Hát akkor megválaszoltad a kérdést magadnak "bele mentél, nem volt erőszak".


Egészségedre.

Legközelebb több eszed lesz, ennyit minimum ért a dolog, mert tapasztalatot szereztél, hogy a világ nem így működik.


Amúgy meg, én is fiatal vagyok de ha épp nem vagyok párban, nem fogom odadobni magam csupán mert viszket odalenn... fejlessz önfegyelmet és önbecsülést.

2020. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%
Igazi barom a pasi ha előkészítés nélkül kockáztatja a húgycsőfertőzést meg miegymást plusz még minden tiszta csoki lesz utána
2020. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%

Semmit...

A te hibád volt bocsi.

Én el nem mennek idegenekkel sehova sem. Nagyon felek.

2020. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!