Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Az este volt egy kalandom nagyon helyes és normális pasinak tűnt, de aztán hirtelen elkezdze betuszkolni a seggembe hiába mondtam, hogy ne tegye közbe mind simogatott meg csókolgatott, hogy csak egy picit fáj amíg beteszi utána élvezni fogom de csak jobban fájt, és mikor kezdtem ellenkezni megszorította a nyakamat és nagyon megijedtem majd gyorsan dugott 1 2 percig míg elment.. utána mondta milyen jó volt meg csókolgatott de nagyon megijedtem s azóta sokkba vagyok. Mit tegyek?
2020. márc. 11. 14:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Még ennyi f**t, mint aki itt hozzászól... Férfiként verődött le a biztosítékom attól hozzáállástól, amit mutattok. Ha egy nő belemegy egy egyéjszakás kalandba, akkor bizony felvállalta, hogy azt csinálnak vele, amit akarnak? Komolyan?


Kérdésre válaszolva: Definíció szerint erőszak igen. Hogy mit tegyél? Nehéz lenne bizonyítani, hiszen belementél az aktusba, ráadásul elég kellemetlen procedúra egy ilyen eljárás. Pszichológushoz mindenképpen elmennék.

2020. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy kamu-e, de mindenesetre undorító ami itt lezajlik/lezajlott a hozzászólásoknál. Azért leribiznek valakit, mert belement egy egyéjszakásba, és így járt. Nem, csak elmondom hogy attól hogy a csaj is beleegyezett az egyéjszakásba, attól a pasinak nem volt joga ezt tenni. Ennyi erővel én is felviszek egy pasit, és felnyomok egy műfaszt a seggébe, csak mert beleegyezett hogy feljön velem, és én emiatt úgy érzem hogy jogom van hozzá. És basszus nem csak pasik támadják, hanem csajok is.. Tényleg a gyakori az internet egyik pöcegödre.

Le lehet pontozni, valószínűleg ennyi életetek van hozzá.

2020. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

Ez eroszak, de a magyar hatosagok nem fognak megmozdulni.

A nemet mondas ellenere meg a sajat baratnojen is eroszakot tehet valaki. Ha nem akkor, nem azt akarod, es jelzed is, az eroszak. En praktikus okokbol a bosszuallastol felnek. Mivel bizonyitani nem lehet, es Magyarorszagrol beszelunk, csak annyit tennek, hogy vele zero kapcsolat.

De nem adnam fel a randizast massal. Sajnalom, hogy nincsenek olyan megerzeseid, mint nekem. Sokszor valaki alamuszi, es egy nagypofaju meg nem veszelyes.

2020. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%
Kamuuuuuuuuuu!!!
2020. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ismerkedj,aztán majd jön magától. Addig meg ne siess el semmit és ne is hallgass másokra,sok az irigy,erőszakos ember,aki így vagy úgy bármit lehazud,hogy megfektessen. De nyugi ez egyre csak rosszabb lesz...úgyhogy figyelj oda
2020. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora kamut! Majd a csávó csak úgy hirtelen betuszkolja ripsz-ropsz gumi nélkül,úgy hogy a csaj azt se tudja mivaaaan? Ez nem kerek.
2020. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%

Jesszusom, ezek a kommentek. Az ember hallja, hogy a nőgyűlölet így, feminizumus úgy, de tényleg más a saját szememmel látni egy ilyen kérdés alatt ennyi nőgyűlölő tahót.


Kérdező, igen, ez egyértelműen erőszak. Ha valamire azt mondod, hogy nem, és ő erőszakkal mégis megteszi veled, az a szexuális erőszak papírformai definíciója. Javaslom, hogy ezt olvasgasd át:


[link]


Többet fog segíteni, mint a gyakoris barmok. Le van benne írva, hogy mit tehetsz, mik a jogaid, hova fordulhatsz.

2020. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
20%
Azt amúgy hogy csinálta?
2020. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
13%

Jelöljétek már meg, hol volt nőgyűlölet!


Egyet tudok, ahol lek**zták, de azon kívül?

2020. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%
#20: az áldozathibáztatás ("te hibád volt", "megérdemled", "bele mentél"), a hazugnak nevezés ("kamu"), a slut-shaming ("aki kvának áll...") mind sztereotipikus nőgyűlölő megszólalások egy ilyen esetben.
2020. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!