Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól/ mi számít erőszaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól/ mi számít erőszaknak? Ha az ami történt erőszaknak számít mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
ha akaratod ellenére történt bármi is, akkor rendőrségre menj
2019. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Mi történt?
2019. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az történt hogy tegnap este a barátom itt aludt. Próbált velem lefeküdni de nekem nem volt hozzá kedvem és ezt meg is mondta neki, úgy tűnt elfogadta. Eltelt az este, lefeküdtünk aludni. Alvás közben elkezdett vetkőztetni meg csókolgatni kb ekkor keltem fel, elfogta a combom és aktust kezdeményezett ami nyilván fájt mert nem voltam rá felkészülve. Sikerült megrúgnom akkor abbahagyta felöltöztem és elmentem...
2019. dec. 8. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez már erőszak
2019. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez annak számít és én is a rendőrséget ajánlom
2019. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor minden erőszakos esetet mondjak el?
2019. dec. 8. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idősek vagytok?
2019. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez már szexuális erőszaknak számít.

Jól láttam??? Minden erőszakos esetet, tehát már volt több is??? Na wazze' már az első után ki kellett volna b.nod a pasit a pitchába! Áruld már el te szeretsz szenvedni, szereted ha erőszakoskodnak veled? Meddig vársz, amíg le nem kever kettőt, vagy agyonver?

2019. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz a rendorsegre csak nem nagyon fognak foglalkozni ezzel. Tudod bizonyitani? Ha nem akkor az egesz mintha meg se tortent volna. Menj orvoshoz hatha o lat eroszakra utalo nyomokat rajtad. De ketlem h ez eleg lenne (bar nem tudom a leirasod alapjan mennyire volt eroszakos veled a srac) pl vannak kek foltok rajtad vagy zuzodas barmi?

Egy hevesebb aktus alkalmaval akar keletkezhetnek is olyan serulesek amik egy eroszak alkalmaval. Nehez az ilyet bizonyitani. A korabbi alkalmakrol van valami bizonxitek? Orvosi papir stb? Esetleg ismerosok akik tanusithatjak h az illeto eroszakos vagy akiknek meselted a sorozatos bantalmazasokat? En jogaszkent ahogy latom max egy kis ejnyebejnyet kaphat de meg annyit se ha nincs semmi bizonyitekod. Inkabb magaddal foglalkozz, szakits meg minden kapcsolatot ezzel az emberrel es ha kell menj pszichologushoz

2019. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na, ha más témában is ilyen értelmes tanácsok vannak mint itt arányaiba akkor nem tudom minek kérdezek meg itt bármit is, ez MO-n a gyakorlatban semmi, nem fognak ezzel semmit csinálni, ciki lesz számodra az egész
2019. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!