Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Az este volt egy kalandom nagyon helyes és normális pasinak tűnt, de aztán hirtelen elkezdze betuszkolni a seggembe hiába mondtam, hogy ne tegye közbe mind simogatott meg csókolgatott, hogy csak egy picit fáj amíg beteszi utána élvezni fogom de csak jobban fájt, és mikor kezdtem ellenkezni megszorította a nyakamat és nagyon megijedtem majd gyorsan dugott 1 2 percig míg elment.. utána mondta milyen jó volt meg csókolgatott de nagyon megijedtem s azóta sokkba vagyok. Mit tegyek?
2020. márc. 11. 14:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
77%

Igen, erőszak volt.

Mit tehetsz?

Jogilag nem sokat, mert külső szemmel belementél ebbe a "kalandba", és mivel análisan történt, nehezen bizonyítható az erőszak.


Kerüld el ezt a barmot, szakíts meg vele minden kapcsolatot és legközelebb legyél óvatosabb!

2020. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Mindennap van valami gyűlölködés:D
2020. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%

Ez nevetséges, hogy az már nőgyűlölet, ha visszaidézzük azt, amit ő írt :D

Addig nincs nőgyűlölet, amíg ő állítja hogy belement, de mihelyt visszaidézik, hogy ezt írta, rögtön nőgyűlölet lesz, hiszen más mondja, nem ő, hogy belement.



Arról nem is beszélve, hogy jó páran meg a témához szólva megmondják, hogy erőszak, ezeket meg leszarjátok és az számít, hogy 1. valaki visszaidézte a kérdezőt, 2. valaki le**rvázta.

2020. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
63%

"Jelöljétek már meg, hol volt nőgyűlölet!"


Én személy szerint nem kifejezett nőgyűlöletre, inkább érzéketlen és cinikus hozzáállásra. Erre a példák:


"A te hibád volt bocsi."


"Anális erőszak??😜😃😋"


"egy lányt ha megerőszakolnak azt nem fogja kalandnak hívni!"


"Igazi barom a pasi ha előkészítés nélkül kockáztatja a húgycsőfertőzést meg miegymást plusz még minden tiszta csoki lesz utána"



Persze, ettől még lehet kamu a kérdés, de nem gondolom, hogy ez mindannyiukban felmerült. (A kaland megnevezést firtató hozzászóló mondjuk pont ezt firtatta)

2020. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

Ő nem az análszexbe ment bele, hanem a kalandba. Nem ugyanaz. Ha szex közben bármit csinálnak veled, ami neked nem tetszik, ennek hangot is adsz, akkor kész, "így jártál", mert az aktusba magába beleegyeztél? Ez nem így működik, az embernek ilyen szituációban is joga van (lenne) megszabni, mi történik vele. Gusztustalan itt egy csomó válasz.


Amúgy kérdező, szerintem azért igenis megérne egy orvosi vizitet a dolog, már csak azért is, mert egy análszex nem veszélytelen dolog akkor sem, ha tudatosan és óvatosan rákészülsz, síkosítóval meg mindennel, és akár még látleletet is tud róla venni, amivel mehetsz rendőrségre. Nem fognak semmit se csinálni, mert úgy vannak vele, mint az itteni hozzászólók nagy része (tudod a jó kis szlogenjük: "tehetsz róla, tehetsz ellene", undorító), de legalább van jegyzőkönyved. Mehetsz pszichológushoz is, attól függően, hogy hogy érzed magad lelkileg. Van, akinek ezt könnyebben megy feldolgozni, valakinek segítségre van szüksége.

Mindenesetre addig ne kezdj bele új ismerkedésbe, akár tartós, akár alkalmi, amíg nem rendezed le magadban teljes egészében ezt az emléket, és nem vagy rajta túl minden szempontból.

2020. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Azért, aki az írja "de, hát belement", egy iszonyat tahó. A szexbe ment bele és normálus partner ott nem tesz olyat, amit a másik nem akar. Ha igen, az igenis erőszak.

Ha felhív titetek egy jó nő szobára, megkötöz, aztán a szomszéd 60 éves, 150 kg Manci néni ül az arcotokra két hete meg nem mosott nunával, az se erőszak?

2020. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
39%
Van bizonyítékod? Tudod hang/videófelvétel, kitöltött beleegyező nyilatkozat amiben ott a kitétel, hogy anális szexbe nem egyezel bele, szemtanúk, orvosi látlelet stb? Ezek hiányában ezt nem fogják komolyan venni, vagyis inkább neked lehet bajod ebből.
2020. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ez erőszak.


Az áldozathibáztatást meg nyugodtan el lehetne felejteni. Itt egy csaj, akire mindenkire haragszik, aki engedi fenékbe, mert frusztrált. Ettől függetlenül te nem engedted, nem akartad, nem mentél bele! Tehát erőszaknak minősül.


Tudjátok, kevés undorítóbb dolog van annál, mint amikor nők egymást bántják, meg egymásnak mondják, hogy megérdemelték az erőszakot.

Nem.

Igazából ha csupaszon vonulok végig a plázán, akkor sincs senkinek sem joga meztelenül berakni, egyik testnyílásomba sem, amíg én azt nem mondtam, hogy mehet.

2020. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
19%

Sosem értettem az egyéjszakás kalandokat kis beszélgetés után.

A srác erőszakos volt ez tény,de édes istenem.

Akartál egy jó szexet viszont ne olyannal akarj akiről kiderülhet hogy sorozatgyilkos is.

Naív vagy nagyon,és ez amit írok nem áldozathibáztatás hanem az igazság.

Ez is egy traumatikus élmény lehetett de legalább élve megúsztad...

2021. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
62%

"Naív vagy nagyon,és ez amit írok nem áldozathibáztatás hanem az igazság."


Szerintem pontosan ez az áldozathibáztatás. Naivnak nevezzük, aki megszavazza a bizalmat, egyúttal szót sem ejtünk arról, aki visszaélt vele.


Sajnos azt vesszük természetesnek, hogy mindenki aljas, és ha át tudnak b*szni, akkor meg is érdemeltük. Emiatt pedig élhetünk állandó bizalmatlanságban és bűntudatban.


Értem, mit mondasz, hiszen a kérdező simán megúszhatta volna az erőszakot, ha bizalmatlanabb. Egyúttal ha bizalmatlan, akkor a kellemes tapasztalatait is "megúszta" volna.


Nem beszélek sem az egyéjszakás kalandok mellett, sem ellene. Számomra ez egy semleges dolog, nem élek vele, de nem ítélem el. Ugyanakkor nekem ez a naivozás, kicsit olyan dolog, mint felelőtlennek nevezni azt, aki meghal repülőgépbalesetben, hiszen milyen sok lezuhant már, minek szállt fel rá.


Tény, hogy az egyéjszakásozás egy nagyon nagy bizalom megszavazása, nagyon kevés ismeretség után, nem feltétlenül üdvös dolog. Ugyanakkor mielőtt naivnak minősítünk egy pórul járt embert, ne felejtsük ki, hogy emberek milliói boldogan szexelnek napi szinten.


Attól, hogy valaki nem a rosszra készül, még nem szükségszerűen naiv.

2021. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!