Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/239 anonim ***** válasza:
92%
Igen az
2023. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/239 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy számít.
2023. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/239 anonim ***** válasza:
89%

Jóhogy az.


Neki nem tetszett? Mi? Hogy nem ellenkeztél, vagy micsoda? Ha rendes szexet várt volna, talán megvárhatta volna, míg kijózanodsz, és nem szó nélkül kiszolgálnia magát..

2023. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/239 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelműen az. Nem voltál tudatodnál, nem egyeztél bele semmibe, akkor mégis hogy ne lenne az?


#2 ennyi erővel ha randidrogot keverek egy nő italába aki ettől kifekszik, megdughatom, mert az nem nemi erőszak?!

2023. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/239 anonim ***** válasza:
93%
Kedves #2-es. Már hogyne lenne az. Megdugta, míg magatehetetlen volt. Ha ellenkezni akart volna, akkor se tudott volna. Ez pont kimeríti a nemi erőszak fogalmát. Nem csak az számít annak, ha erővel kényszerítenek valakit.
2023. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/239 anonim ***** válasza:
93%

Igen! Öntudatlan emberrel szexelni erőszaknak számít a törvény szerint!

Teljesen mindegy, hogy drog, alkohol, gyógyszer hatása alatt történik!

2023. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/239 anonim ***** válasza:
93%

A kettesnek:


"A szexuális erőszak akkor valósul meg, ha valakit erőszakkal vagy az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel szexuális cselekményre vagy annak eltűrésére kényszerítenek, vagy védekezésre, akaratnyilvánításra képtelen ember állapotát szexuális cselekményre használják fel."

2023. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/239 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen az, de a kérdés felvetett bennem egy másik kérdést!

Ki tudja ezt bizonyítani, hogy valóban így volt ez?

A szex megtörtént, egyértelmű, de semmilyen ellenkezési jel nincsen, semmi sérülés, ami normál, beleegyezett szexnél sincs.


Ezekkel az ügyekkel hogy járnak el?

2023. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/239 anonim ***** válasza:
17%
#8! Sajnos a törvény, és a bírói gyakorlat ilyen esetekben a nőnek ad igazat. A pasi pedig belegörnyedhet az igaza bizonyításába!
2023. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/239 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan csak tipp, de ha valaki annyira öntudatlan, akkor felizgulni sem fog, ergo lesz nyoma(hámsérülés, stb) a vaginán annak, hogy behatolás történt akaratán kívül. Talán még ha a "támadó" volt annyira észnél, hogy sikosítót használt akkor is.


De csak tipp. Biztos, hogy nehezebb ügy, mint amikor erőszakos támadással és rá védekezéssel zajlik a dolog.

2023. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!