Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/239 anonim ***** válasza:
36%

Arra is ő kényszerített, hogy ájultra idd magad? Nem hinném!

Majd tanulsz belőle és legközelebb nem hozod magad ilyen helyzetbe.

2023. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/239 A kérdező kommentje:
Igyekszem én is tanulópénznek felfogni mást nagyon nem tudok tenni
2023. dec. 1. 14:36
 33/239 anonim ***** válasza:
40%

Nomost azt irtad,hogy a barátod volt,nem?

Ha a barátod volt, akkor feltételezem hogy szexuális kapcsolatban álltatok.(Mondjuk ezt nem írtad,de nem is fejtetted ki,hogy nem,pedig ha nem,akkor azt is le kellett volna irnod)Ha így van,akkor meg azthiszem ez csupán a xar kenegetése.

Lehet ezt a metoo-stílust nyomatni,csak az a baj,hogy a sztuáció enyhénszólva sem 100%ban egyértelmű.

Az se hogy mennyire voltál ittas,de az se hogy előtte volt e esetleg olyan részedről,hogy nem volt kedved,de mégis szex lett a vége,vagy pld te kezdeményeztél.Mert mondjuk ilyet ő is állíthatna,hogy nem akarta ,de te mégis leszoptad vagy A akármi.

Szval így utólag,tanuk nélkül,a körülményeket figyelembevéve nincs ember,aki biztosan 100% ban vádat emelhetne a volt barátod ellen.


A másik meg :Attól mert én sakálrészegre iszom magam,még felelős vagyok azokért a dolgokért amit csinálok, vagy épen elmulasztok.Az ittasság senkit se ment fel .

2023. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/239 A kérdező kommentje:
Teljesen kiutottem magam szóval itt ezt úgy értem hogy elájultam kétlem hogy én így le akartam volna szopni vagy bármi hasonló
2023. dec. 1. 15:24
 35/239 A kérdező kommentje:
De írj privátban és megmagyarazom ami érdekel
2023. dec. 1. 17:41
 36/239 anonim ***** válasza:
20%
Szóval berúgtál, lefeküdtél a pasiddal (akivel amúgy is szoktál szexelni), utólag megbántad, most meg megpróbálod nemi erőszakként beállítani. Garatulálok!
2023. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/239 A kérdező kommentje:
Érzéketlenek vagytok és primitívek. Nem állítok be semmit úgy történt ahogy le írtam nem akarom feljelenteni.
2023. dec. 2. 08:55
 38/239 anonim ***** válasza:
72%
Neked kellett bocsánatot kérned? Milyen emberek vannak... Még az is felmerül, mennyire tervezte el előre a dolgot, számított rá, hogy esetleg kiütöd magad, és akkor ő ezt kihasználja. Mit szólna hozzá, ha ő kicsapná magát, és arra eszmélne, hogy egy másik pasi hátulról megdolgozza, gondolom kiakadna a kis lelke.
2023. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/239 A kérdező kommentje:
Ő is ivott szóval azért nem gondolom hogy ezt eltervezte
2023. dec. 3. 15:53
 40/239 anonim ***** válasza:
40%
Ezt kicsit túl gondolod.....
2023. dec. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!