Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
 231/239 anonim ***** válasza:
25%
Csak jelen esetben, senki nem adott nyugtatót szegény ártatlan angyalkánknak. Hanem hullába itta magát. És mivel nem emlékszik, így az sem biztos, hogy a palija ráment.
szept. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/239 anonim ***** válasza:
49%

Elmesélek egy történetet ,unokaöccsém barátjaival és 2-3lány ismerőseivel bulizni mentek ibizára,na de este felé bulin a szorakozo helyen egyik lány pulton vagy asztalán hagyta poharat és reggel amnéziásan ,ébredt magatehetetlen volt este de szerencse az volt unoka öcsém és baráti társaság nem hagyták egyedül mert látták nem volt magánál.

Valaki parti drogot kevert az italába.


Parti drogtol nem tudta hol van ,kicsoda nem tudot volna ellenkezni ,megeröszakolhaták volna ha egyedül van.


Arra akkarok ezzel kis mesével célozni ,nem voltál magadnál de volt pasit igen és ő tudatosan csinálta eröszaknak számit visszon ő is részeg volt akkor nem számit eröszaknak.


Volt pasit használt legalább ovszert?vagy legalább idejében kihuzta de ha benned mentel?ha igen éreztél reggel intim területen sperma szagot ?


Figyelj ez ami történt jó tanulo lecke volt mármint legközelebb olyan pasit keres aki nem hajlamos ilyesmire öntudat állapotban vagy és esik neked kihasználva helyzetett.


Fel kell dolgoznot beszélt ki legjobb barátnötnek,anyádnak testvérednek vagy keres fel egy szphiologustnőt beszélt ki neki ő aztán add tanácsot hogy tudnát kiheverni.


Menj welneszesni,kapcsolodj ki.

Olyannal akiben meg bizol és kitudot beszélni magadat neki.



Mert hiába erőszakolt meg a volt pasit tégedet rendőrség úgy sem foglalkozna velle mert nincs bizonyiték.

okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/239 anonim ***** válasza:
0%
Ahha, csak neki nem kevertek semmit az italába, hanem nagylányban volt és nem tudta mi az elég. Senki nem kényszerítette, hogy vedeljen.
okt. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/239 anonim ***** válasza:
33%
A pultos lányt sem kérhetem számon másnap, hogy miért ittam le magam.....
okt. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/239 anonim ***** válasza:
67%

232.: Ha valaki részegen követ el nemi erőszakot, az attól még erőszak. Az, hogy nem emlékszik rá, attól még ha feljelentik, mehet a bíróságra.

Viszont sok ilyen esetből azért nem lesz büntetőügy, mert senki se emlékszik semmire. Az elkövető és a sértett se.

okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/239 anonim ***** válasza:
73%

#233 a barátját se kényszerítette senki, hogy megdugja a lányt, mikor nincs magánál.


Ha szerinted itt zöld utat kap a férfi, hogy aki öntudatlan, azt meg lehet dugni, akkor veled komoly gondok vannak...

okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/239 anonim ***** válasza:
33%

#236

Sebki6 sem állította itt hogy azért mert valaki az asztal alá issza magát meg lehet dugni. Ha volt ilyen konkrét mondat akkor másold be. Ha nincs akkor ez csak bele képzelés.

Gondolom ahogy jött a pia hatása a hölgyből elő jött a menő csajszi, és mentek a beszólások. Tudod a kapd be, persze vedd elő és hasonló finomság. Aztán gondolom a srác kapott az alkalmon és elő vette megdugta stb. Mielőtt bárki félre értené nem védem ezzel a srácot, de hölgyet sem. Ebben mindketten egyformán hibásak. Sőt mivel nem emlékszik semmire a hölgy nem is tudjuk a teljes sztorit.

Nekem is volt olyan csaj a társaságban aki ha házi buli volt egy szál tangában illette magát mindenki előtt. Persze másnap sokszor úgy kellett elmesélni neki miket csinált.

okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/239 anonim ***** válasza:
52%

237.: Inkább a szokásokat kellene megváltoztatni. Pl. én azért nem vagyok bulizós, mert nem vonz az, amit írsz. Részegeskedés, aztán öntudatlanul kefélés jobbra-balra.

Tudom, a teljes alkoholtilalmat nem lehetne megvalósítani. Túlzottan beivódott a kultúránkba. De én évek óta absztinens vagyok és nekem jó így. A társadalomnak is jó lenne, ha nem lennének ilyen tudatmódosító szerek. Finom az alkoholmentes sör is, én imádok sörözni.

okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/239 anonim ***** válasza:
15%

237

pontosan így.

okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!