Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/239 A kérdező kommentje:

Amúgy nektek akik azzal jöttök hogy "jaj dehát a barátod volt, nem is egy vadidegen használta ki a helyzetet mi a bajotok?

Nyilván való dolog ha látsz egy idegen eszméletlen ember nem élsz vissza a helyezetel, nem mész oda megdugni, meg akkor sem ha mindennel jobban Kívánod.

Nem akarok feljelentést tenni. Nem piszkolom be a nevét akkor sem ha meg is érdemli akkor sem.

Elfogadom ha úgy gondoljátok, hogy ez az én hibám is volt. Nyilván senki nem kényszeritett arra hogy sokat igyak. (Nem egy két koktél volt)

De.. Kérlek titeket hogy azért tartsátok tiszteletben egymás véleményét.

márc. 4. 08:45
 142/239 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, én nem hibáztattalak téged, teljesen megértem, mit érzel. Sajnos sokan gondolkodnak úgy, hogy akit megerőszakolnak, maga (is) tehet róla, de szerintem ez egy elavult nézet és nagyon káros. Attól, hogy valaki eszméletlenre itta magát, nem lehet kihasználni a helyzetet. Mondom ezt absztinensként.

Abban is egyetértek, hogy nem akarod feljelenteni, én is így tennék. Bizonyítani nem lehet az ilyet, ezért a sértett kaphat egy hamis vádért való eljárást a nyakába, akár sokmilliós kártérítés is lehet a vége. Azt is megértem, hogy nem akartad meghurcolni, hiszen szeretted.

márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/239 anonim ***** válasza:
100%
Nehezemre esik tiszteletben tartani annak a véleményét, aki direkt hülye fiktív szituációkkal áll elő, hogy azokat is biztos fel lehet használni egy nemierőszak-vádhoz, mikor a valóság az, hogy nem. Tök nyilvánvaló, hogy magának a nemi erőszaknak a relativizálására megy ki a játék, mert ha valaki simán csak rosszul informált lenne a témában, akkor beismerné, hogy ezt nem tudta jól és lezárná az egészet, nem erősködne, hogy márpedig szegény férfiak a kárvallottjai annak, hogy a büntetőjog lehetővé teszi a feljelentést nemi erőszak esetén. Tartok tőle, hogy a 140-es hsz közel jár az igazsághoz.
márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/239 anonim ***** válasza:
81%
143.: Ott árulják el magukat, hogy nemcsak a nőket okolják, hanem a bírókat, ügyészeket is. Komplett konteókban hisznek, azt gondolják, hogy a gaz feminista nők összeesküdtek a főleg női bírókkal és ügyészekkel és az a céljuk, hogy koncepciós perekben elítéljék a férfiakat férfigyűlöletből. A valóság az, hogy elítélni csak azt fogják, aki ellen BIZONYÍTÉK van. Ennek inkább az a következménye, hogy gyakrabban ússzák meg az elkövetők, mert sokszor nem bizonyítható az eset. Vannak hamis vádlók is, de a hamis vádat a törvény bünteti és polgári perben borsos kártérítést is megítélhetnek neki.
márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/239 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szerintem is azoknak van igazuk, akik feminista összeesküvést látnak minden mögött.

Kezdem azt hinni, hogy nekik tényleg az a bajuk, hogy már nem lehet megtenni akármit, csak azért, mert ők férfiak.

Láttam már olyat, hogy olyan emberek korholják az emancipációt és társait, akiken élből látszott, hogy azért nem csinálnak azt a nőkkel, amit akarnak, mert a törvény bünteti.


Meglepetten olvastam a kommenteket ezalatt a kérdés alatt. Elképesztő módon csűrték-csavarták a dolgokat, csakhogy a férfi jöjjön ki belőle ártatlanul. Szörnyű. És ezek a férfiak közöttünk járnak.


Hatalmas szerencse, hogy nem az összes férfi ilyen...

márc. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/239 anonim ***** válasza:
81%

145-ös: Jó a kommented, de az első mondatot olvasd át még egyszer.

Nekem is az a benyomásom, és nemcsak erre a beszélgetésre alapozom a véleményem, hogy a nemi egyenjogúság azokat szokta zavarni, akik uralkodni szeretnének a nők felett, vagy akár büntetlenül bántalmazni őket.

márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/239 anonim ***** válasza:
100%

#146, teljesen jogos, hatalmas hülyeséget írtam az első mondatomban, bocsánat :D

Örülök, hogy így is átjött a mondanivalóm.

márc. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/239 anonim ***** válasza:
28%

Valahol szerintem a kettő között van az a igazság. Nyilván aznap úgy gondolta,hogy kicsit oldja a hangulatot. Nyilván az elmondás szerint ez nem így történt. A sok alkohol hatására te is elkezdtél valamit matatni amitől elindultak nála a vágyak. Persze ezek után megtörtént az aktus. De te erre nem emlékszel a sok alkohol hatására igazából.

Nyilván ettől nem lesz szimpatikus az úriember és nem védem.

márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/239 anonim ***** válasza:
100%

De hogy egy saját példával éljek nekem a volt menyasszonyom volt,hogy haza jött egy buliból. Iszonyatosan be volt rúgva,alig bírt menni és négykézláb mászott el az ágyig.

Lefektettem , jó mondom nézek addig tévét aztán alvás kipiheni magát.

Egyszer csak egy húsz perc múlva azt vettem észre simogatja a farkamat egyszer kétszer szóltam neki pihenj majd ha jobban leszel folytatjuk másnap. Egy kis ideig nyugi volt aztán megint kezdte a simogatást,mondtam neki be vagy rúgva ma hagyjuk. Ezek után kijelentette ő kíván engem és szeretne szexelni semmi baja sincs. Ekkor bejött a lábam közé és elkezdett a szájával játszani. Többször kérdeztem ezt akarja biztos? Jött a válasz igen. Aznap hatalmasat szexeltünk, talán akkor kérte is az anált.

Másnap mikor felkelt, fejfájás, sajgó popsi,punci és megkérdezte mi történt. Vagy is sejtette mert a jelek mutatták neki. Hát kérdeztem nem emlékszel? Azt mondta csak addig kb míg haza ért és lefektettem aludni. Tehát van ilyen is, utána ez inkább bennem okozott egy törést ,hogy mit csináltam a saját párommal holott semmi rossz szándék nem volt bennem. Utána vagy fél évig nem is akartam vele lefeküdni, valahogy nem ment ffi létemre. A mai napig bánom azt az estét pedig már 18-20 éve történt és elítélem magam miatta.#148

márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/239 anonim ***** válasza:
16%
149 - hát akkor ebből börtön lesz. szerintem add fel magad, úgy megúszod 10-15 évvel.
márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!