Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
A baratomal kb 2 hónapja alkottunk egy párt amikor egyik este egy üveg hubertussal állított haza. Én majdnem az egész üveggel megittam, amitől elájultam és konkrétan a fejemet nem tudtam megmozditani. Ő bevett a szobába és elvégzte amit akart... másnap ezt elmesélte és nekem kellett bocsánatot kérni tőle, mivel ez neki rosszul esett.. A fiúval már nem vagyok együtt de ez azóta is mély nyomot hagyott bennem.

2023. nov. 30. 19:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/239 anonim ***** válasza:
58%

58-as: Elég sok olyan eset van, hogy elítélnek fiúkat megerőszakoló, szexre kényszerítő személyeket. Pl. itt ez az eset:

[link]

[link]

Igaz, a második eset nem Magyarországon történt, de vannak példák arra, hogy férfiak sérelmére követnek el szexuális erőszakot. Azt én is el tudom képzelni, hogy nálunk, ha pl. egy buli után panaszt tesz egy férfi, hogy egy vagy több nő visszaélt a részeg állapotával, nem biztos, hogy komolyan veszik, de azt látom, a szemlélet változóban van és egyre több esetben indul büntetőeljárás.

2023. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/239 anonim ***** válasza:
88%

Itt egy cikk, amiből kiderül, nem is ritka, hogy nő erőszakol meg férfit:

[link]

2023. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/239 A kérdező kommentje:
Gusztustalan..
2023. dec. 30. 15:33
 64/239 anonim ***** válasza:
100%
Mire érted, hogy gusztustalan?
2023. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/239 A kérdező kommentje:
Azt hogy léteznek ilyen emberek nemtől függetlenül
2023. dec. 30. 16:59
 66/239 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg így van. A fő baj, hogy sokan nem tudják, hogy nemcsak az erőszak, hogy valaki valakit leteper és erővel közösül vele, hanem az is, hogy a másik öntudatlan állapotát kihasználva szexel vele. Ugyanis a részeg ember nincs abban az állapotban, hogy beleegyezést adjon. Az a gyanúm, hogy a bulizások során az emberek nagy százaléka került olyan helyzetbe, hogy vagy vele éltek vissza, vagy ő élt vissza mással. Ugyanis a részegség az elkövetésre is hajlamosíthat. Hab a tortán, hogy sokszor úgy kiütik magukat az érintettek, hogy másnap egyik fél se emlékszik vissza semmire.
2023. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/239 anonim ***** válasza:
15%

ez így van. nézzünk meg egy nyári fesztivált, kb 24 órában részeg mindenki, és csak rémlik neki, hogy valakivel szexelt, de fogalma sincs, kivel. egyik félnek se. de azért a fesztivál végére ez lesz átlagban napi 2 személy, és imádkoznak aztán, hogy ne legyen gyerek, mert azt se tudnák, merre induljanak.

kicsit se vicc!

2023. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/239 anonim ***** válasza:
89%

61

ez megint más téma. erre ugranak azonnal természetesen, nem is kérdés.

arra már nem igen, ha női tanár tette volna ugyanezt.

2023. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/239 anonim ***** válasza:
88%

68-as: Külföldön sok büntetőeljárás megy tanárnők ellen. Főleg az USA-ban. Itt Magyarországon valóban más kicsit a mentalitás, de szerintem idővel itt is egyre több vádemelés lesz tanárnők ellen is nemi erőszakért.

[link]

[link]

[link]

Magyarországon 2012-ben módosították a Btk.-t, előtte pl. nem volt bűncselekmény a tanár-diák viszony, ha 14-18 közti volt a diák és nem történt fizikai erőszak. Ma már ez is büntetendő.

2023. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/239 anonim ***** válasza:
89%

Itt egy fordított eset, a gyakorin:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Sajnos az emberek egy része nem tartja annak, pedig az. Ha büntetőeljárás nem is lesz belőle, a másiknak komoly traumát lehet ezzel okozni, a kapcsolat is nagy eséllyel tönkremegy.

2023. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!