Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/419 anonim ***** válasza:
100%
308: (Gentoo, így jó? :D) , a pff ilyen jelentéséről nem tudok, én magamra írtam, megzavart, hogy számot is írtál a válaszba. Na ez már kicsit OFF szerintem. :o)
2023. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/419 anonim ***** válasza:
100%
Gentoo: Milyen limitje van a Kérdezőnek? Letiltattad? :D
2023. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/419 gentoojedi ***** válasza:
95%

"Milyen limitje van a Kérdezőnek?"


Fogalmam sincs. Nem vagyok jártas és nem is célom a negatív toplista élmezőnyébe lépni.


"Letiltattad? :D"


Én ugyan nem. Max a rendszer.

2023. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/419 A kérdező kommentje:

Linuxféreg, igen lepontoztalak. 100ról 83 lettél. Ez hatalmas bosszú. El vagy pusztítva, kisemmiztelek szétaláztalak.


Nincs rajtam semmilyen tiltás vagy korlátozás.


Kb 100x leírtam már, hogy engem nem lehet pontozni. Akkor hogy lehetnék pirosban?


A ranglistáról meg azt se tudtam hogy létezik. De te most ettől vagy elszállva, mert az info topicban felpontoznak a csicskáid.

Máshova is írogass, ilyen stílussal minuszban leszel.

Az meg hogy privátban fenyegetsz, simán csak szánalmas.

Úgy látom, itt csak te vagy ideges.

Még mindig azon vagy megsértődve, hogy "mesterséges intelligenciának" neveztelek. Hát ez botrány. Én örülnék neki ha olyan dolgokra lennék képes mint egy ai.

Jameg hogy a linux egy szar.

Ezt is leírtam már. Az eredeti kérdés az volt hogy "felesleges a linux" vagy valami ilyesmi.

Aztán leírtam hogy mi a problémám vele. Ezt azonnal törölték, aztán úgy voltam vele, hogy akkor tessék, adok rá okot hogy töröljék.


Szerintem ezt is törölni kéne, mert kb 10 oldalon keresztül már csak a primitív, undorító vergődésedet lehet olvasni. Erre senki se kiváncsi. Vagy akkor szépen megkérlek hogy takarodj a topicból. Írhatsz privátban is, ha ez neked ennyire fontos...

2023. júl. 5. 18:58
 315/419 A kérdező kommentje:

De mostmár annyit beszéltetek a linuxról, hogy szerintem kipróbálom egy komolyabb gépen is. Mostmár kiváncsi vagyok hogy mit lehet kihozni belőle.


Most ezek vannak letöltve:


Fedora 37 cinnamon xfce


Lubuntu 23


Zorin os 16 (ez valami gamer linux)


Linuxmint


Valahol volt egy ubuntu is.


Melyikkel tudom megcsinálni azt, hogy letörlök mindent és csak az lesz felrakva, ami nekem tényleg kell.


Melyikkel menne egy 3060 nvidia kártya?

2023. júl. 5. 19:20
 316/419 A kérdező kommentje:

Még fel se raktam és kezdődnek a problémák. Egy usb-s külső ssd-re akarom felrakni live perzisztens módban. Rufus fel se ismeri, van olyan is hogy lili vagyis linux live usb. De az meg csak úgy engedné, ha fat32-be formáznám a lemezt. Nagyon retro a fat32.

Olyan is létezik hogy ventoy, ami csinál egy kis partíciót, a másikra meg fel kell pakolni az iso-kat és lehet bootolgatni.

De azzal se megy a perzisztens.

2023. júl. 5. 20:32
 317/419 anonim ***** válasza:
96%

Most megint olyasmit akarsz megcsinálni, amihez nem értesz, aztán majd jössze megint szarozni a Linuxot.

Tegyél be a gépbe egy SSD, mindent mást húzz le, és automatikus partícionálással dobj fel egy Mintet. Egyelőre ez a te szinted, nem az, hogy külső SSD-re perzisztens módban telepíteni Linuxot.

2023. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/419 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a Perzisztens-mód, és miért jobb, mint a sima telepítés?
2023. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/419 anonim ***** válasza:
100%

318

A live mode az, hogy a telepítőt használod OS-ként, a perzisztens mód pedig az, hogy amit módosítasz, megmarad. Hogy miért jobb így használni egy Linux-ot: magaddal tudod vinni a külső merevlemezt, berakod egy másik gépbe, és akkor ott is tudod használni. A kérdező miért így csinálja? Fogalmam sincs, hogy legyen min panaszkodnia?

2023. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/419 anonim ***** válasza:
100%
Értem, köszi. Még egy kérdés: akkor pendrájvról kell ilyenkor "Live CD-ként indítani", hogy tudjon rá írni is, ugye? Csak mert DVD-s Live-nál nem tudna írni rá. (Régen telepítettem Linux-ot, nem is tudom, mekkorák most.)
2023. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!