Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

Kérdező!


Itt lenne a lehetőség (nem tőlem) bocsánatot kérned a linuxos felhasználóktól. Mutasd meg, hogy csak Velem és hozzám hasonlókkal van csak bajod.

2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/419 anonim ***** válasza:
26%
A Linuxról is szó lesz még (hogy miért használhatatlan vagy azért kevésbé az), vagy csak egymás sértegetése lesz már?
2023. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

#272

A linuxról legfeljebb már csak érintőlegesen, mivel minden kérdést megválaszoltunk, hibás téziseket megcáfoltunk. Aki nem értette meg, magában keresse a hibát.


Valószínű már csak linux versek, linux imák és linuxos énekek lesznek.

2023. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

#272


Ha minden választ végigolvastál és még kérdésed van linuxszal kapcsolatban, tedd fel.

2023. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/419 A kérdező kommentje:

274#


Aha majd mindjárt bocsánatot kérek, mert nekiálltál alpári módon gyalázni, kötekedni meg vergődni mint valami pszihopata hülyegyerek.


Én azért aránylag normálisan reagáltam a linuxos zagyvaságokra.


Az van, hogy engem ez a szájkarate nem nagyon érdekel. Nevezhetsz bárminek, az mind te vagy. Saját magadat minősíted, vedd már észre.


...


Azért linuxhívők, mert elhiszik hogy a linux mindennél jobb. Legyen akármilyen használhatatlan, túlbonyolított, kinlódós rendszer. De ők hisznek benne, hogy egy jól működő oprendszernek ilyenek kell lennie.


A 100 össze-vissza distro helyett legyen 1 nagy. Pl mint az android, de szerintem ezt már leírtam.

2023. júl. 3. 15:31
 276/419 anonim ***** válasza:
65%
Ez szerintem is jó ötlet, hogy ne legyen 15 féle, hanem 1 Linux, és esetleg lehessen skálázva telepíteni, hogy kinek melyik alkotóelem/program kell, és a többit kihagyni. Akinek kisebb gépe van, az mindent kivesz, a fullos géphez meg mehet minden. Talán majd ez is egységes lesz, mint a Windows.
2023. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

#275


"Aha majd mindjárt bocsánatot kérek, mert nekiálltál alpári módon gyalázni"


Nem tőlem, Te kretén!


A többiektől, akik nem ezt érdemlik.


"Én azért aránylag normálisan reagáltam a linuxos zagyvaságokra"


Na itt a baj. Ezzel a mondtattal. Zagyvaságnak tartod, amit szakemberek állítanak, te, aki nem vagy szakember.


Megunták, hogy neked nem lehet észszerűen semmit elmagyarázni.


"Azért linuxhívők, mert elhiszik hogy a linux mindennél jobb"


Bárcsak ez lenne a bajod, hogy a linux nem jobb semminél. Ha csak ez lenne, nem lenne semmi baj. De Te a kiírásban behastagelted linuxhoz a szemét meg hulladék szót. Azért az nagyon nem ugyanaz.

2023. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/419 gentoojedi ***** válasza:
100%

#275


"Legyen akármilyen használhatatlan, túlbonyolított, kinlódós rendszer. De ők hisznek benne, hogy egy jól működő oprendszernek ilyenek kell lennie."


A kínlódás kulcsa a nem megfelelő igények szerint megválasztott operációs rendszer.


Gamereknek Windows!


A nem megfelelően megválasztott hardware.

A nem megfelelően megválasztott linux disztribúció.


Röviden ennyi.

2023. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/419 anonim ***** válasza:
96%

#275


És mégis mi előnye lenne annak, ha csak egy disztró lenne? Én semmi előnyét nem látom, hátrányát viszont annál inkább.

2023. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/419 A kérdező kommentje:

279# az android miért ennyire elterjedt?


Van pár tippem: Nagyon könnyen kezelhető, hatalmas szoftver bolt, megéri fejleszteni rá stb. Lassan már mindenre rárakják. Pont azért mert bármelyik hülye tudja kezelni. Elrontani nem is lehet. (Max ha rootolva van)


Ugyanez a linux desktop-ról nem mondható el.


Bár az android meg azért béna, mert minden android port valami lebutított bénaság. Játékok maguktól mennek, pittyeg robban minden megvan a sikerélmény.


A 2 között kéne valami. Kb egy linux alapú windows kéne, amiben tényleg a user a rendszergazda. De azért ne kelljen hozzá IT-senk lenni, hogy használni tudd.

2023. júl. 3. 17:15
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!