Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/419 anonim ***** válasza:
20%
249-ben azért már kibújt a szög a zsákból, még ha zokon is vetted, hogy linux fanboy-nak neveztek, és hát úgy néz ki akkor beleszálltál a játékba vele...
2023. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/419 gentoojedi ***** válasza:
96%

#247


"Linuxra is vannak fizetős programok, de akik a rendszerért sem fizetnek, megszokják azt, hogy minden ingyen van."


Egy újabb tévhit, ami csak a Windowsfanboi/linuxhaterek feltételeznek a linuxosokról.


Ismerek egy fényképész vállalkozót. Fedorát használ (ingyenes). Munkájához régen Corell Drawot meg Photoshopot használt. Amióta áttért linuxra talált olyan alternatív programot, ami körülbelül e két szoftver 1/5-be kerül. Ezt a programot megcsinálták Windowsra, OSX-re meg Linuxra is. Megvásárolta és megelégedéssel használja. Azt mondta semmi olyan dolog nem hiányzik ebből a két programból, amit csak PS-sel vagy Corellel lehet megoldani.

2023. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/419 gentoojedi ***** válasza:
22%

#251


Na ezt a mondandódat most lájkoltam. Vágytam rá, hogy benyomja valaki rajtam a trollkapcsolót. És most beszakadt. Szóval fuuuutááááááás!!!!

2023. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/419 anonim ***** válasza:
2%
252: Elég szomorú, hogy egy dolgozó ember áttért egy ingyenes rendszerre és csökkentett áru (képességű?) programra, miközben gondolom, nem 2 ft-ot keres, simán telhetne neki Windowsra is, ahelyett, hogy a gagyi Linux-szal szerencsétlenkedik. Ez aztán a fillérb#szás netovábbja. Gratulálok neki. :D
2023. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/419 anonim ***** válasza:
56%
Trollkapcsoló helyett akkro szerintem fogj egy sört aztán ülj ki az erkélyre vagy hasonló. Mindenkinek jobb lesz szerintem.
2023. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/419 Tom Benko ***** válasza:
85%
@254: Azt írja, mindent tud, amit a másik kettő. Az meg, hogy ingyenes rendszerre tér át, nem szomorú, hanem nagyon is racionális. Minek fizessen valamiért, ha legalább olyan tudásút ingyen is megkaphat?
2023. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/419 gentoojedi ***** válasza:
80%

#254


"Elég szomorú, hogy egy dolgozó ember áttért egy ingyenes rendszerre és csökkentett áru (képességű?) programra..."


Elég szomorú, hogy így látod. Szerintem az az ember jobban ért PS-hez, mint itt az a sok lepontozgató windowsbuzeráns.

2023. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/419 gentoojedi ***** válasza:
70%

#255


"Trollkapcsoló helyett akkro szerintem fogj egy sört aztán ülj ki az erkélyre vagy hasonló."


Nem lehet. Nincs kezem, amivel sört emeljek a számhoz. Nincs szám, amivel igyak, nincs lábam, amivel kiülhetnék az erkélyre. Én nem létezem fizikálisan. Én egy mesterséges intelligencia vagyok.


A kérdező a 200-ik hozzászólásban megmondta. Idézem: "Te csak mesterséges intelligencia vagy, én nem tudlak tanítani, csak a fejlesztők."


Ő nem téved. Nem tudtátok? Megingadhatatlan, meggyőzhetetlen. Lebuktatott.


De ha már itt tartunk, én a mesterséges intelligenciának egy illegálisan továbbfejlesztett forkja vagyok,ami egy linuxszerveren fut a darweb fekete bugyraiban. Azért istenítem a linuxot, mert nehezebben vagyok megtalálható és törölhető. A Windows nem tud számomra ekkora biztonságot nyújtani.


"Mindenkinek jobb lesz szerintem."


Ez két módon lehet megoldani:


A: Megkerestek és letöröltök.

B: Elpusztítjátok a kérdezőt.

2023. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/419 anonim ***** válasza:
70%
Eredeti kérdésre a válasz: mint ahogy kiderült, nem illegális kritizálni a linuxot.
2023. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/419 A kérdező kommentje:

hanem le mered szarozni te kis szar. "Elpusztítalak"


Jahogy már lealacsonyodtunk erre a szintre?


"Te csak mesterséges intelligencia vagy, én nem tudlak tanítani, csak a fejlesztők."


Az intelligencia részt eltúloztam. Te inkább csak egy mesterséges féreg vagy.

2023. jún. 28. 17:41
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!