Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért illegális kritizálni a...

Miért illegális kritizálni a linuxot?

Figyelt kérdés
Leírtam hogy egy sz*r aztán törölték a kérdést

2023. jún. 14. 09:35
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/419 anonim ***** válasza:
3%
Konkrét kérdésem van: vezetős szimulátorok vannak Linuxra?
2023. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/419 anonim ***** válasza:
80%

220

De épp ez az, hogy nem a népszerűség miatt lesz valami jó. Erre a politikában sok példát lehetne szerintem mutatni :D

2023. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/419 anonim ***** válasza:
52%

Hát én inkább ahhoz hasonlítanám mikor az autómárkákról megy a dolog. pl egy bizonyos olasz márkát is így emg úgy magasztalnak páran, hogy jajj de jó, a piacot viszont azok uralják akik jelentős mennyiséget adnak el.


Innen meg lehet mondani, hogy hát jajj de jó, így élmény, úgy élmény ennyire jó arra meg erre is használni.

2023. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/419 anonim ***** válasza:
89%

223

Az rossz példa, mert ha megtehetnék, akkor azt vennék meg, de a legtöbb ember nem tud bármilyen kocsit venni. Másrészt, ezt nem olyan, mint az oprendszer, hogy jön valami a gépen, minek cseréljem le. Ezt eleve te választod, nem kapsz alapból egy kocsit a, ...valamidhez? Házadhoz? Mindegy, rossz példa szerintem.

2023. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/419 anonim ***** válasza:
70%

#219 "Az SCS kamionosa is megy? Vezetős szimulátorok vannak Linuxra?"

Miért, csinálnak mást is?

2023. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/419 anonim ***** válasza:
42%

221

Itt egy példa: [link]


De nyugodtan használhatod te is a keresőt

2023. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/419 anonim ***** válasza:
Nem, nem a Ferrarira gondoltam... egy másik márkára, aminek a termékeiből az is válogathatna aki totál átlag autót keres...
2023. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/419 gentoojedi ***** válasza:
80%

Minden itt leledző windowsosnak üzenek, akik emiatt a játék támogatás miatt vélik szarozzák a linuxot.


1. El kellene engedni ezt a vonalat. A linuxnak nem célja a wines játékok támogatása.

2. El kellene gondolkodnotok Windowsosok miért akartok linuxon játszani. Valami baj van a Windowsszal (is)? Miért nem jó nektek a Windows? Mintha valamiért menekülnétek a Windowstól és a linuxban reméltek alternatívát. Csak nem tudom miért.

2023. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/419 anonim ***** válasza:
20%

228: Senki nem menekül a Windows elől, számomra nagyon megfelel. Csupán az emberi viselkedést szeretném megérteni, hogy egyes (1%-ban, épphogy mérhető mennyiségű) emberek miért szeretik a Linuxot, mikor szoftvertámogatottságban messze elmarad a Win-től, szóval ez olyan, mintha lenne egy szuper sportkocsid, de csak a kertedben használhatnád, az útra már nem mehetnél ki vele. Sok mindenről lemarad, aki Linuxot használ.


Más: mint látom, minden válaszom (még a sima kérdések is :D) pirosak, de pont lesza..., csak sajnálni tudom ezeket az embereket, ennél nagyobb örömük sose legyen az életben.

2023. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/419 gentoojedi ***** válasza:
71%

Ja és még valami az előző hozzászólásomat kiegészíteném még egy gondolattal. Minden Windows fanboinak, aki azzal érvel, hogy a Windows azért jobb, mert nagyobb a felhasználói bázisa, hiszen a számok magukért beszélnek.

A többek közt Windowst is fejlesztő óriásvállalat (kívánom megnevezni) nagyon sok "gaztettet" hajtott végra azért, hogy egyeduralkodó lehessen a terméke a piacon. Volt számos közös induló projektje más-más cégekkel, amikből a szellemi tulajdont "kilopták" a cég meg elsorvadt. Volt pár gátlástalan húzása, de mivel annyira gazdag cég, vígan kiperkálta a perköltségeket. Szóval, ha nem létezne máig ez a cég, valószínű több jobban elterjedt operációs létezne, ami nem Windows meg nem is linux, és vígan lehetne köztük válogatni. könnyen elképzelhető hogy a nagyobb márkáknak saját (nem linux és nem unix alapú) operációs rendszere lenne. HP, IBM, DELL stb...

És akkor most nem a linuxban keresnétek az egyetlen kiutat.

2023. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!