Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakható az örökös a majdani...

Kirakható az örökös a majdani általa megörökölt lakásból, ha még élnek azok, akiktől örökli?

Figyelt kérdés
Ha adott egy örökös, akinek nincs a nevén a lakás, de ő örökli meg, de akiktől megörökli és azok élnek (családtagok) ki akarják rakni az utcára, kirakhatják? Nézegettem erről a törvényeket, de nem találtam konkrétan értelmezhető pontot erről. Van ami ilyen esetben védi az örököst?
máj. 20. 13:53
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 anonim ***** válasza:

"Büntetni kéne az áldozathibáztatókat, akik a mai gazdasági helyzetünkben, ahol munakerő túlkínálat van (nem, nem munkaerőhiány, valós életből tapasztalj, ne a híradóból), egekben az ingatlanárak, egekben az albérlet árak, de a fizetések fordított arányban a békasgge alatt vannak, itt van retkes pofájuk élősködőnek nevezni azokat, akik valamilyen okból a szülői házba kényszerültek túlkorosan."


Nem rinyálni kell, te sutyerák, hanem tenni a sorsodért!


És igen, bazd+! A legtöbb "áldozat" meg is érdemli a sorsát!



"A kérdező is leírta hogy külön kasszán van, csak otthon lakik, és be akarta biztosítani magát, hogy amíg ez a helyzet, ne rakják ki, erre itt mindenféle önfrusztrációját levezető semmire nagyképű troll beleköt, hogy kiskorú, eltartatja magát, várja a családja halálát, hogy megkaparíntsa a szülői házat."


Vagyis alig várja, hogy meghaljanak a szüklők, mert magától képtelen boldogulni.


Ok. rendben. Van ilyen is.


De akkor pofáját súlyba rakja és elfogadja, hogy mások viszont elküldik a jó qurva anyjába.

máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 anonim ***** válasza:
19%

Te hogy tudsz ilyen kevés agysejttel lélegezni? Még egy kérdést sem tudsz úgy feltenni, hogy ne hazudnál.


"már ne is haragudj, de te örülnél, hogyha olyan törvény lenne, hogy te köteles vagy olyannal együtt élni, akivel nem akarsz?"


Kezdjük ott, hogy (veled ellentétben) én nem vagyok olyan kisebbségi komplexusos, hogy azzal vezessem le a nekem kiszolgáltatottakon a sérelmeimet, hogy a lakhatásával zsaroljam, ergó engem nem kéne ilyen törvénnyel beszabályozni. De én nem is a bully nemzedék vagyok, mint te.


A troll meg ne vállalja ha elküldik a jó qrwa anyjába? Milyen értéket képvisel egy troll? Te pl. milyen értéket képviselsz? Menjél már dolgozni, mert nincs kedvem utánad adózni, hogy még azt is elverd kevertre. Lenne annak a bruttónak jobb helye is.

máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/150 anonim ***** válasza:
Mi az a kevert?
máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/150 anonim ***** válasza:
19%
Aminek nem tudod elolvasni a címkén a nevét, kedvenc kis üveges, narancssárga színű olcsó szeszes italodon, ezért kérdezed.
máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/150 anonim ***** válasza:

#77


Nincsenek ilyenek amit írtál.

Fiktív élethelyzetekkel példálózol, ami a mai magyarországi helyzetben nem jellemző.

máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 anonim ***** válasza:
#85, pontosan milyenek nincsenek?
máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/150 anonim ***** válasza:

"akinek nincs a nevén a lakás, de ő örökli meg,"


És ezt honnan veszed, hogy így is lesz?


Ha egy f@sztarisznya viselkedést tanúsítottál az örökhagyóval szemben, akkor még életében gondoskodik arról, hogy ne örökölhess semmit.

pl. elidegeníti az ingatlant, vagy kitagad - megfelelő jogcímen - az örökségből, vagy tartási szerződést köt valaki mással.


Neked meg beint egy qurva nagyot és b@szhatod!

máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 anonim ***** válasza:
#86 Konkrétan egyik sem, amit leírtál.
máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/150 anonim ***** válasza:
Azt vágjátok, hogy a kérdező az kb. 6 napja sz@rik rátok? Megkapta a választ, azt nem foglalkozik trollokkal. De mit vitatkozzon ilyen árokásó közmukikkal, akik úgy vágnak vissza neki, hogy "biztos így viselkedtél, mint itt azért akarnak kirakni", mindezt csak azért, mert megsértődtek, hogy meg merte védeni magát (egyébként kulturáltan) a trollkodásaiktól? Egyébként meg jelenesetben nincs miért vállani a kritikát (pláne gyagyakorisokét), sem fülét farkát behúzva tűrni a frusztrációtitok levezetését, pláne ha csak árokásásig jutottatok.
máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/150 anonim ***** válasza:

Megvédte magát egy f@szt!


A kérdező egy suttyó barom volt, aki megfelelő tanácsokat kapott.


Amikor tájékoztatták, hiogy mekkora jogi baromság a kiírt kérdése, még a sutyeráknak állt feljebb!


Pofán kell lőni az ilyet!

Mert segítséget, na azt NEM ÉRDEMEL!

máj. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!