Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakható az örökös a majdani...

Kirakható az örökös a majdani általa megörökölt lakásból, ha még élnek azok, akiktől örökli?

Figyelt kérdés
Ha adott egy örökös, akinek nincs a nevén a lakás, de ő örökli meg, de akiktől megörökli és azok élnek (családtagok) ki akarják rakni az utcára, kirakhatják? Nézegettem erről a törvényeket, de nem találtam konkrétan értelmezhető pontot erről. Van ami ilyen esetben védi az örököst?
máj. 20. 13:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/150 anonim ***** válasza:
9%
#34! Élj Magyarországon hosszú ideig, dolgozz Magyarországon alkalmazottként, albérletet fenntartva, tapasztalj, és megérted.
máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/150 A kérdező kommentje:

#40


Nem gáz úgy elméleteket gyártani, hogy nem tudod miről van szó, és tényként kijelented? Honnan veszi itt bárki, hogy mi zajlik nálunk, mi van adott esetben a végrendeletben, vagy hogy kis és nagykorú vagyok e? Vagy ha sehonnan, mert erről nem írok (mert mondjuk ez nem user bulvár oldal, és nem vagyok gyakori celeb), akkor miért jelented/jelentitek ki tényként?

máj. 20. 18:01
 43/150 anonim ***** válasza:
19%

40#! Azt az áldozathibáztató fajtádat már, de tényleg! Ezt már büntetni kéne. Monitroll


Mi van? Ingatlanbefektető vagy, albérlet kereskedő, vagy élvezel visszaélni a az albérlőddel, vagy a rászorulóddal? Remélem lesz olyan törvény, ami börtönnel büntet ilyenért.

máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/150 anonim ***** válasza:
32%

"Nem gáz úgy elméleteket gyártani, hogy nem tudod miről van szó, és tényként kijelented?"


Nem.

A fajtádat ismerem.

Túl sok magadfajta önelégült suttyó állt már előttem a tárgyalótermemben.

De csak addig, amíg ki nem hirdettem az ítéletet.


Nem kell semmilyen körülményeket ismernem, anélkül is tudom, hogy mit (nem) érdemelsz: az örökhagyó ingatlanát.


Még meg se halt a felmenőd és Te már máris meg akarod szerezni az ingatlanát? "öröklés" címen?


Nem érdemelsz te semmit.

Max. hogy utcára tegyenek.

máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/150 anonim ***** válasza:
"Bíró Úr!" Annak mi a büntetési tétele, aki nagy nyilvánosság előtt bírónak adja ki magát?
máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/150 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ne emberismeretből vagy szövegértelmezésből próbálj megélni, de még pozitív személyi trénerkedésből se próbálj megélni, mert akkor könnyen bekövetkezhet az, amit itt te kívántál nekem az utolsó soraidban.
máj. 20. 18:42
 47/150 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező ne foglalkozz vele! Ez csak egy primitív 0 troll, aki ide jött kötekedni. Nem tudja rendbe tenni a saját életét, és úgy vezeti le a frusztrációját, hogy csesztet másokat, akinek problémája van, mert az ilyen kényelmeseknek legalább olyan megnyugvást ad mások csesztetése, mintha megoldaná azt, amitől ténylegesen frusztrált, és kényelmesebb megoldás is, még ha csak időszakosan is.
máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/150 anonim ***** válasza:

#51 Mi lenne ha előbb elolvasnád miket írt, hogyan reagált a kérdező a neki adott válaszokra?

Beleszólsz valamibe anélkül, hogy megnéznéd mi az előzménye.

máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/150 anonim ***** válasza:
10%

44 te szerencsétlen!


Abból, hogy a kérdező kb. csak be akarja biztosítani magát, hogy ne lehessen kitenni, hogy hoztad össze azt, hogy meg akarja szerezni a családtagjai ingatlanját, akik még élnek?


Respekt a kérdezőnek a türelméért, és azok után, hogy ki merte írni a panaszát, annak tudtában, hogy szét fogják trollkodni, áldozathibáztatni, meg levezetni rajta a nyomorukat. Hiába, ilyen az, amikor Magyarországon már mindenki bíró, megmondó ember, coach, életvezetési tréner, meg ilyenek.

máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/150 anonim ***** válasza:
67%

52-es troll!


Megnéztem és az alapján írtam. A kérdező írta is, hogy másolják be a primitív megnyilvánulásait elemzéssel. Hol vannak, hm? Ez a "Mi lenne ha előbb elolvasnád miket írt, hogyan reagált a kérdező a neki adott válaszokra?" ez így elég kevés.


De ha neked a 44 és 47-es stílusú és tartalmú válaszokban rejlenek az értékek, akkor rólad is megvan a véleményem.

máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!