Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakható az örökös a majdani...

Kirakható az örökös a majdani általa megörökölt lakásból, ha még élnek azok, akiktől örökli?

Figyelt kérdés
Ha adott egy örökös, akinek nincs a nevén a lakás, de ő örökli meg, de akiktől megörökli és azok élnek (családtagok) ki akarják rakni az utcára, kirakhatják? Nézegettem erről a törvényeket, de nem találtam konkrétan értelmezhető pontot erről. Van ami ilyen esetben védi az örököst?
máj. 20. 13:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/150 A kérdező kommentje:
Ennyi primitív hozzászólást ne idézzetek tőlem, mert ez már túl nagy mennyiség, ahhoz, hogy mindenen el tudjak gondolkodni és át tudjam értékelni, az elemzésekről, hogy mennyire jogos e, nem is beszélve.
máj. 20. 19:37
 52/150 anonim ***** válasza:

Nincs semmilyen "kiskapu"

Ha betöltötted a 18-at (és nem tanulsz tovább, de gondolom, ilyenről bincs nálad szó),

máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/150 anonim ***** válasza:
66%

Véletlenül elküldtem.


Szóval a szüleid NEM KÖTELESEK eltartani, amibe a fejed fölé való fedél biztosítása is beletartozik. Tehát bármikor kirakhatnak, ha úgy van kedvük.

máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/150 A kérdező kommentje:
Mármint milyenről bincs szó nálam?
máj. 20. 19:40
 55/150 A kérdező kommentje:

57


Egyrészt a választ már rég megkaptam, másrészt te sem a kérdésre válaszolsz, hanem tényként kijelentett feltételezéseket teszel, ismeretek nélkül.


És honnan veszed, hogy el vagyok tartva? Honnan tudod hogy nem csak itt lakok de külön kasszán, külön háztartásban?


Ezek a tényként kijelentett feltételezések, abból adódnak itt nálatok, (főleg hogy ezzel a tényként kijelentett feltételezésekből adódva próbáljátok gyakorlatilag ki barchobázni, hogy mi lehet a helyzet), nem szól ez nálatok másról, mint a saját élet hiányában történő "user búlvár" fogyasztásról (ha már ti feltételezgethettek rólam tényként, akkor értelemszerűen engem is megillet, hogy én is feltételezgessek rólatok, tényként kijelentve), amiből az következik, hogy az 58-as be...hozzászólásodnak nem releváns válasz, hanem trollkodós beszólás "értéke" volt.

máj. 20. 19:48
 56/150 A kérdező kommentje:
57, nem 58. Elírtam.
máj. 20. 19:51
 57/150 anonim ***** válasza:
#54 Olvasd el a legutóbbi megnyilvánulásait a kérdezőnek! Még mindig úgy véled, hogy igazad volt és velünk van a baj nem vele?
máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/150 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Kijavította, hogy nem 58 hanem 57. Mi abban a primitív? Egy elírás? Helyre igazította.
máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/150 anonim ***** válasza:

#62 Értem. Szóval neked nem zavaró, hogy miképpen válaszol azoknak akik vették a fáradtságot és válaszoltak a kérdésére.

A pofátlan szó neked mond valamit?

máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/150 anonim ***** válasza:
Nálam az az utolsó, hogy kijavított a saját elírását. Te meg a legutóbbi válaszát mondtad, hogy olvassam el. Mi bajod van azzal? Ha abba te primitívséget vélsz felfedezni, akkor igen, határozottam úgy látom, hogy igazam volt, és veletek van a baj.
máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!