Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/161 anonim ***** válasza:
28%
igen, de alapvetően azok állnak magasabban, akik nem mentek el, és el sem mennének. nézd csak végig
2013. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/161 anonim ***** válasza:
32%
Majd az utolsó kapcsolja le a villanyt!
2013. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/161 anonim ***** válasza:
62%

79.

"Magyarországon sajnos az emberek többsége ilyen. meglát egy szép autót, és nem azt gondolja, hogy na, egyszer nekem is lesz egy ilyenem, tenni fogok érte, vagy hogy a fenébe, miért nem tanultam, lehetne ilyenem, hanem az első mondata: "k.rva anyját annak a szemétnek milyen kocsija van, dögölne meg!"


Az esetek túlnyomó többségében jól gondolják, amit gondolnak... Kinek telik leginkább ebben az országban 8-10 milliós vagy még drágább autóra? Külföldi tulajdonú- vagy vegyesvállalatoknak, akik cégautóként megveszik a magasabb pozíciókat betöltő alkalmazottaiknak (és mint tudjuk, társadalmi szempontokból a multinacionális cégek legtöbbje is aljas szemét társaság, nem kell szépítgetni a dolgokat), aztán a hazai adócsaló, jövedelem-eltitkoló sz@rházi "vállalkozóknak" (akiket érdemes lenne megvizsgálni, vajon honnan is volt tőkéjük cége(ke)t alapítani), no és a politikai maffia tagjainak.

2013. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/161 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem.

2. Igen, amint találtam itt valamilyen munkát és elég pénzt gyűjtöttem. Mindenképpen angol nyelvterületre szeretnék, de ott sem maradnék feltétlenül egy helyen. Lehet, hogy idősebb koromban esetleg visszaköltöznék, személy szerint nagyon szépnek találom Magyarországot, meg itt ahol élek elég nyugalmas minden, de ahhoz, hogy itt töltsem a 20-as éveimet túl nyugalmas, üres.

3. Nem hiszem, hogy a jelenlegi és ezután következő kormányok bármelyike is megfelelő lenne ahhoz, hogy egy élhető országgá változtassák Magyarországot, így szerintem nem sok minden fog változni, taláb rosszabbak lesznek a körülmények.

4. 16/f

2013. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/161 anonim ***** válasza:
41%

"Nem hiszem, hogy a jelenlegi és ezután következő kormányok bármelyike is megfelelő lenne ahhoz, hogy egy élhető országgá változtassák Magyarországot..."

Ez nagyon kevésben múlik a kormányokon. Inkább azon múlik, hány ember dolgozik és fizet adót egy országnak, és hányan tartják csak a markukat. Hányan tesznek az országért (munkával) és hányan tesznek ellene (elvándorlással). "A nemzet közös ihlet". (József Attila)

2013. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/161 anonim ***** válasza:
67%

"Ez nagyon kevésben múlik a kormányokon. Inkább azon múlik, hány ember dolgozik és fizet adót egy országnak, és hányan tartják csak a markukat. Hányan tesznek az országért (munkával) és hányan tesznek ellene (elvándorlással)."


de sok még mindig az idióta fideszes.

akkor tehetnél valamit az országért: fizess 2x annyi adót, adományozz hajléktalanszállóknak vagy beteg gyerekeknek. adományozz 2x annyit. ja, olyankor elfogy a hazaszeretet, mikor közösen kell terhet viselni...

2013. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/161 anonim ***** válasza:
60%

"de sok még mindig az idióta fideszes.

akkor tehetnél valamit az országért: fizess 2x annyi adót, adományozz hajléktalanszállóknak vagy beteg gyerekeknek. adományozz 2x annyit. ja, olyankor elfogy a hazaszeretet, mikor közösen kell terhet viselni..."


1. Nem vagyok fideszes, csak szeretem a hazámat.

2. Elég adót fizetek.

3. Egyéb probléma?

2013. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/161 anonim ***** válasza:
95%

"Ez nagyon kevésben múlik a kormányokon. Inkább azon múlik, hány ember dolgozik és fizet adót egy országnak, és hányan tartják csak a markukat."


Nagyon is a kormányon múlik, hogy milyen gazdasági környezetet teremt, és ennek eredményeképpen mennyi vállalkozás, mennyi munkahely lesz itt.


Ha van A ország, ahol nincs az agyonadóztatás miatt szétcs.szve a gazdaság, normális körülmények vannak, illetve van Magyarország, ahol az agyonadóztatással szét van cs.szve a gazdaság, akkor is Magyarországon kell maradni, csak azért, mert magyarok vagyunk?

2013. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/161 anonim ***** válasza:
12%

"akkor is Magyarországon kell maradni, csak azért, mert magyarok vagyunk?"

Igen.

2013. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/161 anonim ***** válasza:
13%
.
2013. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!