Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
 121/161 anonim ***** válasza:
24%
kíváncsi vagyok kinek szúrom a szemét
2013. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/161 anonim ***** válasza:
77%

1. Igen, Amerikába

2. Hazaköltöztem 13 év után

3. Valami nagyon pozitív dolog fog nemsokára bekövetkezni, én is benne vagyok a megvalósításában

4. 42/F

2013. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/161 anonim ***** válasza:
30%

1. még nem

2. Igen, tervezem minél előbb, mindegy hova csak el innen. Sírni fogok, hogy elhagyom a hazám, de itt élni nem lehet, vissza sem nézek. Remélem pár év múlva mosolyogva gondolhatok majd rá, hogy mégsem lett igazam, esetleg talán vissza is térek majd valamikor.

3. Milyen jövő vár Magyarországra? Ellepik a cigányok, zsidók, maffiózók, politikus cápák, és mindenki pénztáros, utcaseprő, árok ásó vagy gyerekgyártó kisparos lesz, esetleg betanított munkás egy külföldi tulajdonú gyárban ahol külföldre gyártják az autókat vagy gépeket az olcsó magyar munkaerővel éhbérért. Az utcán bűnözés, erőszak, prostitúció, drogok, fegyverek.. a rendőrök futják a végtelen köröket a bűnözők és a maffiózó vezéreik között (aminek persze ők isszák meg a levét ha nem húzzák meg magukat).

4. 23 éves vagyok, férfi és ha itt maradok, nem érem meg 2015-öt a jelenlegi helyzet alapján mert olyan betegségem van amire körülöttünk mindenhol van gyógymód, nálunk hivatalosan nincs, de amúgy gyógyítható több 100 ezrekért amire meg nincsen pénzem és ebben az országban szerintem nem is lesz.

2013. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/161 anonim ***** válasza:
83%

1.nem

2.A szüleim tervezik, Ausztria ,nincs megélhetés (apukám fényképész ,anyukám ápolónő) és csak apukámnak van munkály karbantartóként mert nem megy a fényképezés, anyukámnak meg nincs munkája ápolónő ként... örökre.

3.cigányia lesz

4.14/L

2013. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/161 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg a vendégmunkás.

Ittis-ottis..

Ez GÁZ!

Mi lesz ebből, ha minden épkézláb ember elmegy jobbvilágot próbálni?

Mindenhol a tudás eltűnik, és jön az ... ...utánpótlás.

Ez egy modern népvándorlás.

Remélem vissza is térnek, de örökre! És a világot látott nagyobb tudásukat itthon kamatoztatják!

2013. szept. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/161 anonim ***** válasza:
19%
Anyádnak kell menni.
2013. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/161 anonim ***** válasza:
6%

"én vagyok, aki hazaárulónak számít azért, mert a gyermekvállalás miatt léptem le"


Itthon senki sem dugott meg? A magyarnak még vannak igényei.

2013. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/161 anonim ***** válasza:
3%

"Kiváló szakember, remek munkaerő, egy igazi kincs. Ilyeneket kaptam a főnökeimtől odakinn"


Legalább ne hazudj! Szarba sem néztek a főnökeid, ők csak egy koszos bevándorlónak tartottak aki olcsóbban végzi el a munkát mint az ottani állampolgár.

2013. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/161 anonim ***** válasza:
3%

"előző vagyok. azért kíváncsi lennék, ha hazaáramlana közel egymillió külföldön élő vagy dolgozó magyar, ki adna nekik munkát...nagy bajban lenne az aki otthon van. és csődbe menne az ország..."


Soha ne hazudj, Kedves Gyermekem!


A hazaáramlók azonnal itthon kezdenének fogyasztani. Senki sem járna át kenyeret venni Új Zélandra.

2013. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/161 anonim ***** válasza:
14%

"2. Igen, tervezem minél előbb, mindegy hova csak el innen. Sírni fogok, hogy elhagyom a hazám, de itt élni nem lehet, "


Ne ríjál hülye gyerek! Rád itt semmi szükség! Pakolj és menj!

2013. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!