Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
 141/161 anonim ***** válasza:
60%

1,Kivándoroltál már? Nem

2,Tervezed a kivándorlást Igen, örökre kint akarok maradni.

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra? nem tudom, de nem is érdekel.

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű? 18/L


(Lehet lepontozni, le.szarom)

2014. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/161 anonim ***** válasza:
7%

1. Nem

2. Nem

3. Én nem látom negatívan a helyzetet. A világ hamarosan élelmiszer és vízválsággal fog szembenézni, de természeti adottságainknál fogva, ebből hasznot fogunk húzni.

4. 24F

2014. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/161 anonim ***** válasza:
68%

Szerbusz Kedves kérdező!


1. Budapesten lakom

2. Nem tervezem a kivándorlást. Jelenleg angoltanárnak tanulok és úgy vettem észre, hogy ebben az országban arra azért még van igény (ráadásul férfi vagyok, ami tanárban ritkább, elnőiesedett a szakma + fiatalok nem nagyon akarnak tanítani, köregednek a szakmában levők, sok iskolában 50+ éves majdnem a teljes tanári kar.) Különórákból + a rendes fizetésemből én úgy látom, hogy fenn fogom tudni tartani azt az életszínvonalat amit elképzeltem magamnak. Ráadásul nagyon szerencsés vagyok, mert örököltem már külön lakást (jelenleg albérletbe van kiadva) és a szüleim is gyűjtöttek nekem egy elég magas kezdőtőkét, amivel bele tudok majd vágni a nagybetűs életbe. Én emiatt marha szerencsés helyzetben vagyok.


3. Fogalmam sincs milyen jövője lesz Magyarországnak, azt látom, hogy jelenleg sokak nehéz helyzetben vannak és én abszolút megértem, ha emiatt a külföldre költözésben látnak megoldást. Próbálom optimistán látni a dolgokat és a helyzetemet, emellett mindig arra törekszem, hogy ne egy kormánytól (vagy a szüleimtől) függjön az életem. Jelenleg is dolgozom és próbálom előteremteni a saját jövedelmem, pedig egyáltalán nem lenne muszáj, simán kéregethetnék a szüleimtől de 24 évesen már nincs pofám hozzá.


4. Bár már mind2 elhangzott, de 24 éves vagyok és férfi.

2014. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/161 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok, azt kihagytam, hogy franciául is tanulok, ha azt befejeztem akkor pedig biztosan elkezdek egy új nyelvet. Én a nyelvtanulásban olyan lehetőségeket látok, amiket bőven lehet Magyarországon is kamatoztatni.
2014. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/161 anonim ***** válasza:
13%
Válaszolok, de csak privátban.
2014. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/161 anonim válasza:
5%

1. Nem.

2. Soha! Magyar vagyok, itt is akarok maradni, mert ez a hazám, a múltam, a jelenem, és azt akarom, hogy a jövőm is legyen! Sokan kivándorolnak, de kell, hogy valaki a fronton is maradjon! Én nem futamodok meg, itthon maradok. Nem vágyom luxuséletre, ha találok olyan munkát, amit szeretek csinálni, akkor minden rendben lesz. Én a jövőben Magyarországért fogok küzdeni, és azt nem lehet külföldről intézni.

3. További hanyatlásra számítok, majd az embereknek elege lesz, és drasztikus lépéshez folyamodnak, hogy változzon a helyzet.

4. 18 éves vagyok, lány

2014. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/161 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem

2. Esetleg Oroszországba, vagy Ukrajnába ha végre megjavul ott a gazdaság és Oroszo. az oltalma alá veszi. Talán Kijev, Oroszo. ban meg Szentpétervár. Oka: félig Ukrán-Orosz vagyok, ott jobban meg lehet élni stb.. Igen örökre mennék de ide is visszalátogatnék párszor

3. Ha a Jobbik nyer akkor Szebb!

4. 15 és fiú

2014. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/161 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem.

2. Igen, sok választási lehetőség van, előtte azonban diplomát szerzek itt. A jövőtől függ, mivel piacképes szakmám lesz, ezért nem félek.

3. Hasonlóan sanyarú mint most. Az, hogy lesz-e egy totális borulás az majd idővel kiderül. Az ország rendebétele egy hosszú folyamat lenne, de a legfőbb probléma inkább az, hogy nincs társadalmilag erre hajlandóság.

4. 20/F jövőre kezdem az egyetemet, a képzés 3,5 éves, külföldön szeretnék majd mesterdiplomát szerezni.

2014. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/161 anonim ***** válasza:
71%

1. Nem BP-n nem


2. Igen Fösuli után és Hollandiába Oka az h a hugom ott él és felajánlotta h ha akarok kijöhetek. és mivel egy jóval jobb helyzetben lévő Nyugat európai országról van szó bolond lennék itt maradni.

Pláne mivel nekik ott van saját házuk az élet társával ahova befogadnak.

R-go van családtagom kint, akinek van kint háza állása és be tud fogadni. Így minek maradjak itt. Kint 4X annyit keresel bármilyen melóval. Nem viccelek egy hétre kap olyan 100-120 ezer ft-t egy hétre nem egy hónapra.

Nem mindegy. Am most a legnagyobb gondja h vegyen egy Mercedes A osztályú kocsit. (Itt az 7 milla, ott a legszegényebb jár ilyennel.)


3. Hát egy bizonyos népcsoport születés számából ítélve kb 40 év múlva ök lesznek többségben.


4. 25 F

2014. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/161 anonim ***** válasza:
11%
A mai kozmopolita fiatalság eladja magát és a hazát pénzért.
2014. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!