Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
 131/161 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem

2. Igen. Németország, végleg.

3 Csak rosszabb lesz, vagy stagnál.

4. 22/f

2013. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/161 anonim ***** válasza:
94%

Was stört dich 132. antwortende?


Az hogy te Magyarországot teszed meg a világegyetem középpontjának,nem jelenti hogy mindenkinek ugyan így kéne tennie.Kicsit állítsd vissza a nacionalizmusodat.


És kérdésre válaszolva:


1:Nem

2:Igen,örökre le szeretnék telepedni.Tanulmányaim miatt is lehet hogy külföldre megyek,de hogy munkában külföldön helyezkedem el az biztos.(jelenleg célirányosan magfizikusnak tanulok,amire szerencsére külföldön van igény)

3:Ezt ezzel a képpel tudnám legjobban illusztrálni: [link]

Plusz képzelj a képre néhány fémtolvaj hordát.Szerintem Magyarországot vagy felvásárolják,vagy belehajszolják hogy eladja magát.Én elképzelhetetlennek látom azt hogy fennmaradjunk.Már most olyan lemaradásban vagyunk hogy épp hogy képesek vagyunk stagnálni.

4:18/f


Egyébként bocs ha valakit ismételtem a véleményemet tekintve,de csak az első 5 és az utolsó két oldalt olvastam el.

2013. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/161 anonim ***** válasza:
35%

menni menni Majma menni..!...

Jobb élet reménye ..., Majma menni...

Legalább több MELÓ LESZ NEKÜNK!!!

Majma, Majom, Csimpánz..

-

Szerinted ott ingyen laksz?

Vagy kint ragadsz, vagy meg sem próbáld!

2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/161 anonim ***** válasza:
13%
Egyeseknek kimondottan ajánlatos is menni.
2013. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/161 anonim ***** válasza:
95%
ha van jo szakmad , nyelvtudasod akkor menj
2013. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/161 anonim ***** válasza:
29%

1.Nem


2. Rövidtávra esetleg finnországba. Beszélek kicsit finnül, meg angolul is, meg persze nemis olyan rossz hely. De mindenképpen hazajönnék max 2-3 év után. Mert szeretem a hazámat, amit nekem nem az határoz meg hogy éppen melyik nyomoronc van éppen hatalmon, hanem a táj, a hely ahol felnőttem, és az emberek akik közt felnőttem, barátok és ismerősök. Énnekem a haza ezt jelenti.


3.Nem vagyok jövőbelátó, ahogy más sem. Ám Ahogy elnéztem a válaszokat, úgytűik mégis mindenki annak gondolja magát rajtam kívül. Szerintem 50% hogy jobb , 50% hogy rosszabb lesz.


19/F

2013. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/161 anonim ***** válasza:
79%
Igen,egyeseknek ajánlott is menni.
2013. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/161 anonim ***** válasza:
35%

1. Nem. Sopronban, de Pestre tervezek költözni.


2. Korábban igen, most már nem. Programozónak készülök, még egyetem mellett is ilyen területen dolgozok. Viszont ez nem hosszútávú, ezért akarok Pestre költözni, mert ott vannak jó lehetőségek szoftverfejlesztésben.


Ha pedig sok év után lesz tapasztalatom, akkor szoftveres vállalkozás alapítását is tervezem, ha a mindenkori kormány nem lehetetleníti el adókkal, ellenben akkor maradok alkalmazott.


Jó szakembernek érzem magam, aki gyorsan tanul és szeretek kódot írni, algoritmusokat tervezni. Kár lenne ezek után külföldre mosogatónak mennem, valamint ott kint csak egy bevándorló lennék. Tanulni kell. Ennyi. Különben is kivándorolni már túl mainstream lett.


Ami zavar, azok a bunkó emberek és nyílt bűnözés. Ettől függetlenül szeretek itt lenni, próbálok legalább valamit tenni az országért és nincsenek is nagy igényeim. Csak legyek egyedül egy albérletben, hagyjanak engem hobbiból programozni, könyveket olvasni, játékokkal játszani, filmet nézni és cső.


3. Annyira azért nem látok balkáni állapotokat, de egyetértek, hogy fel kéne számolni a korrupciót, bűnözést, vállalkozások ellehetetlenítését (nélkülük nem forog a gazdaság) és ami a legfontosabb: egymás gyűlölködését és irigységet. Optimista vagyok, hátha jön egy normális párt. Úgy gondolom kicsit túlspirázzák egyesek a helyzetet, de ha így megy tovább, akkor közeledünk a mélysötétközépkorhoz.


4. 22/F

2014. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/161 anonim ***** válasza:
71%

Előző vagyok: le lettem pontozva, 0%-ra, mert nem lépek le, nem rinyálok és próbálok tenni is valamit?


Vagy csak mert álmodozó vagyok? Szerintem aki ennyire tervezi a külföldre való lelépést, az ugyanolyan álmodozó, mint én.

2014. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/161 anonim ***** válasza:
95%

"Annyira azért nem látok balkáni állapotokat" ... "de ha így megy tovább, akkor közeledünk a mélysötétközépkorhoz."


Azt egy kicsit megmosolyogtam, azért az utóbbi az előbbin igen túl van.

2014. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!