Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/161 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem meg azokat, akik azt hiszik, aki elmegy, elmúlik magyarnak lenni, nem szereti Mo-ot meg hasonlók. Külföldön élek évek óta. Szeretem Magyarországot, büszke vagyok hogy magyar vagyok (és reménykedek hogy a beszélgetőpartnereim nem hallottak még Orbánról, így csak szépeket mesélhetek a szülőföldemről). Arról álmodozunk hogy majd hol veszünk házat Mo-on ha összegyűlt a pénz. Ezt az álomképet 2 dolog rombolja le: miből fogunk élni, hiszen azért kellett eljöjjünk mert nem volt munka. Illetve hogy mikor hazalátogatunk, csak a fancsali képét látjuk mindenkinek. A korábban vidám baráti körünkbe beette magát a kínlódás a mindennapokkal, a hitel, az állástalanság, még a politikai nézeteltérések is. EZ NEKEM NEM HIÁNYZIK. De hiányzik az Alföld, a Balaton, a Hegyek, a Tisza, a napsütés, a hó és minden. Ezért nyaralni hazatérek.

28N

2014. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!