Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/161 anonim ***** válasza:
32%

"34-es a kimenekülő 400.000 ember nagyobb része diplomás volt, szerinted miért is? "


Mert nem értettek semmihez ezért megélni sem tudtak.

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/161 ZETAS ***** válasza:
71%

1,1x gyakornokként 1,5 hónapra. Visszajöttem.

2,Igen. Jövőre, Németországba. Nagyobb fizetés, jobb munkakörnyezet, könnyebb megélhetés, jobb az egész ország légköre. Akár végleg is mennék.

3,Egyre kilátástalanabb, egyre igazságtalanabb, nagyon rossz a légkör nagyon kicsi a pénz.

4,27/F

2012. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/161 anonim ***** válasza:
75%

Nem mentem még el.


Azt hiszem szeretnék kimenni Angliába vagy Amerikába mert ott mernék családot alapítani az anyagiak miatt. Sokkal hamarabb találnék munkát mint itt Borsodban. Mondjuk ha nem mennék külföldre, akkor legalább csak a dunántúlra jó lenne eljutni. Nem bírnám örökre itthagyni Magyarországot, hazalátogatnék de szerintem végleg nem jönnék haza.


Most lehet lepontozni meg rasszistázni, de ha továbbra is ennyire védeni fogják a kisebbségeket (inkább a cigányokról beszélek) akkor csődbe megyünk. Mert ők mind pénzbe vannak, nincs hasznuk csak költeni kell rájuk. Ha a Jobbik nyerne a választáson akkor TALÁN van még lehetőség. Bár nem tudom mit lehetne kezdeni azzal a rengeteg adóssággal. Nagy csodának kell történni. De ha továbbra is az a csempeszájú orbán viktor marad akkor mind meghalunk.


Én csak a szüleim élete miatt mennék el, mert látom, hogy milyen szar és nem akarok én is úgy élni. Apum kamionozik, heti 30-40.000-ért, anyum munkanélküli, nem talál sehol munkát. Egyre inkább nézelődnek munkák után Angliába de még nem mernek belevágni, pedig előbb vagy utóbb, de inkább előbb lépni kell valamit mert csúsznak a számlákkal, egyre több a fizetnivaló, a fizetés meg kevesebb. Szóval szar a helyzet. Szóval én ezért mennék.


15/L

2012. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/161 ZETAS ***** válasza:
38%

Az már dejó, hogy a #72 válaszomba tömören leírom a válaszokat és valami idióta, azt is lepontozza :D

Ki volt az? :D

Mutasd magad te hitvány! :DDD

2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/161 anonim ***** válasza:
67%

"Az már dejó, hogy a #72 válaszomba tömören leírom a válaszokat és valami idióta, azt is lepontozza :D

Ki volt az? :D "


Valamilyen kretén. Aa enyém is levan egészen, aztán mit tud vele csinálni. Max. kiröhögöm!

2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/161 anonim ***** válasza:
65%

1. nem

2. Nem, de sokszor megfordul a fejemben és a gyerekeimet már mindenképpen kiküldeném, annak ellenére, hogy nagyon hazaszerető voltam és régebben el nem tudtam volna képzelni, hogy szülőföldemet cserben hagyjam.

3. Rosszabb lesz és még nehezebb.

4. 41/N

2012. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/161 anonim ***** válasza:
69%

1. Nem

2. Nem

3. Egyértelműen jó. Nyugat-Európai tapasztalataim azt mutatják, hogy a kontinens túlsó fele halálra van ítélve a bevándorlók miatt, Belgiumnak, már 1/3-a iszlamista, és Brüsszelben a legnépszerűbb férfi név a Mohamed. Magyarországé a jövő, csak hinnünk kell magunkban, és meg kell fékezni a nem európaiak bevándorlását. Nyugat-Európa ma még nem, de 20 év múlva halott lesz.

4. 18/F

2012. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/161 anonim ***** válasza:
36%
...
2013. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/161 anonim ***** válasza:
59%

72-es válaszadó, emiatt én is írtam korábban. valaki olyan pontozza le, aki nem tud külföldre menni, és olyan irigy arra, akinek sikerült, hogyha személyesen találkozna velünk, legszívesebben megölne, nehogy neked jobb legyen.

ez az egyik oka, hogy eljöttem otthonról, mert Magyarországon sajnos az emberek többsége ilyen. meglát egy szép autót, és nem azt gondolja, hogy na, egyszer nekem is lesz egy ilyenem, tenni fogok érte, vagy hogy a fenébe, miért nem tanultam, lehetne ilyenem, hanem az első mondata: "k.rva anyját annak a szemétnek milyen kocsija van, dögölne meg!"


és ezt sokszor hallottam emberektől, ne mondjátok, h nem ez megy.


a másik meg, hogy nem tudja az illető, mi az a hasznosság.


ha a kérdező 4-5 pontot leír, te őszintén válaszolsz mindegyikre ráadásul sorbaszedve, hogy átlátható legyen, az a válasz csakis 100%ban hasznos lehet!

a véleményedért meg nem pontozhat le senki, meg lett kérdezve a szubjektív véleményed, mit gondolsz.


valami FIDESZ imádó zombi pontozhat le, így azt kellett volna írnunk, hogy igen, külföldön élünk, de haza akarunk menni, mert mióta viki van, minden jó. akkor felpontozta volna, ne aggódj :D

2013. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/161 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó,

én azt írtam, hogy már alig várom, hogy visszamehessek MO-ra és mégis 39%-on állok.

Lehet, hogy mégis egy ballib zombi pontoz?? :)

37-es válaszoló vagyok.

2013. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!