Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/161 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem

2. Talán, a biztonság miatt inkább mennék Horvátországba a tengerpartra valami kis szigetre (Pag, Rab, Kirk stb...). Ameddig rendeződik a helyzet.

3. Az a 2014-es kormány pártol függ, ha ott nem azt választjuk amelyik a jelenlegi legjobb, akkor valószínűleg vége...

4. 13/F

2012. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/161 anonim ***** válasza:
61%

1. még nem

2. igen, amint lehet, anglia, vagy hollandia, végleg, és azért, mert itthon semmi jövőkép nincs a gyerekeimnek

3. ennél rosszabb...

4. 42/N

2012. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/161 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell elmenni, de mivel egy szabad világban élünk, mehetsz!


Én néhány év németországi munkavállaláson gondolkodom, de ez még nagyon bizonytalan.

2012. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/161 anonim ***** válasza:
74%

Nem vándoroltam ki.


Nem is tervezem.


Nem vagyok féktelenül optimista, de nagyjából azért tudom tervezni a jövőm és jó kilátásaim vannak, pár éven belül szeretnék saját vállalkozást.


20/f

2012. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/161 anonim ***** válasza:
68%
igen tervezem hogy ki megyek németországba
2012. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/161 anonim ***** válasza:
73%

1. nem

2. nem

3. Ha rendeződik a helyzet, és nem szabadságharcozik a következő néhány kormány, akkor visszatérhet a nemzetközi bizalom is.

4. 33/F

2012. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/161 anonim ***** válasza:
67%

1. Még nem.

2. Igen. Egyelőre csak az ösztöndíj-programok keretében szeretnék, kellenek a tapasztalatok. Épp ettől is függ, hogy hová. Nincs ellenemre az ingázás, úgyhogy nagyrészt valahol külföldön lennék, alkalomadtán hazalátogatnék a családhoz. Egyébként nagyon szívesen vállalnék majd olyan munkát, aminek kapcsán utazni kell.:) Mi az oka? Egyrészt szeretnék világot látni, másrészt nem áll szándékomban a sárga csekkeken aggódni, továbbá nem igazán érzem otthon magam a magyar mentalitásban. Végleg mennék.

3. Ez egy nagyon összetett kérdéskör, ami szinte bármerre elbillenhet, bármennyire fokozható. Butaság sziklaszilárdan prognosztizálni vagy leegyszerűsíteni a dolgot.

4. 18/l

2012. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/161 anonim ***** válasza:
43%

1:Még nem

2:Ez még kérdéses,ha sikerül az egyetemet elvégezni olyan szakon,ami közel áll ahhoz,amiben leelőzöm a kortársaimat,és persze élvezem,akkor attól függ,hogy Magyarországon milyen fejlett lesz a természettudománynak az a bizonyos ága.Ami azt jelenteni,hogy végleg megyek.

3:Kis ország vagyunk,minimális befolyással.Ha sikerül sorozatosan ilyen jól mint eddig beleválasztanunk a pártokba,akkor sötét jövő.

4:15/F

2012. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/161 anonim ***** válasza:
59%

1. Nem

2. Igen. Kb. két év múlva (vagy egy kicsit később, hamarabb nem megy), több lehetséges ország is van. Elsősorban Anglia, mert jól beszélek angolul, a szakmai nyelvet is ismerem, viszont most ott annyira nem egyszerű elhelyezkedni. Szóba került még Norvégia is, és egyéb, nem EU-s országok. Úgy tervezem, hogy hosszú távra, esetleg végleg költöznék ki, nem nagyon szándékozom vissza jönni.

3. Fogalmam sincs, hogy az országra milyen jövő vár, viszont azt sejtem, hogy az itt élő embereknek még nehezebb lesz. Nem gondolom, hogy belátható időn belül javulásra lehet számítani.

4. 25/N

2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/161 anonim ***** válasza:
61%

Nem KELL, itt is lehet maradni. Ha eléggé mazochista vagy, csak nyugodtan...


1. Nem.

2. Igen, Finnországba, minél hamarabb, végleg. Voltam már ott, és tudom, hogy nagyon jó.

3. Szar.

4. 29/F

2012. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!