Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem

2. Nem

3. A jelenlegi stagnálás szerintem még eltart a ciklus végéig, a többi a következő kormánytól függ.


A világ politikai helyzete is változhat, ha az iráni konfliktusból háború lesz, akkor egy bölcs vezető kimaradna belőle (NATO tagként ez lehet, hogy nem olyan egyszerű).


A másik az EU sorsa, én inkább a déli államok javaslatában látom az EU jövőjét, a jelenlegi hiányos szabályozások vagy Németország totális vezetése (Merkel álma a politikai unióról) nem járható út.

Ha sehogy sem jutnak kompromisszumra és _felbomlik az EU_, akkor a V4-et kellene erősíteni, esetleg ez a 4 nagyjából hasonló fejlettségű ország alakíthatna egy saját uniót.


4. 21/F

2012. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/161 anonim ***** válasza:
79%

Üdv!


1. Nem vándoroltam, itt élek.

2. A kivándorlást nem, talán tapasztalatok gyűjtését a munkaterületemen, de nem maradnék kinn.

3. Azt tudom, hogy ha minden értelmes, intelligens ember kivándorol, akkor sem sokat várhatunk az ország itt maradt részétől. Én itt szeretnék maradni, és változtatni. Lehet, hogy naivnak tűnök, de remélem, sokan vannak még így.

4. 21/F

2012. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/161 yossarian44 ***** válasza:
54%

1. Igen, Angliában élek, és nem tervezek hazajönni.

2. Esetleg átköltöznék Hollandiába, vagy Máltára.

3. Recesszió és radikalizálódás.

4. 25/F

2012. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 yossarian44 ***** válasza:
77%
Mellesleg nem kell elmenni, csak ajánlott. A kocsmai verekedésnél sem kell lelépned, csak jobban jársz.
2012. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/161 anonim ***** válasza:
51%
1. Még nem, most leszek végzős.
2012. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/161 anonim ***** válasza:
62%

1. Még nem.

2.Igen, tervezem, diploma után. Németország, Ausztria, Svájc, Anglia vagy USA.

3. Én optimista vagyok, szerintem nem lesz oylan rossz, mint amennyire mondják. Összeomlik az oktatás és az egészségügy, de legalább felváltja valami jobban működő.


18/L

2012. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/161 anonim ***** válasza:
42%

1. nem

2. annyira nem tervezem, de ha hamarosan nem rendeződik a helyzet és összejön a külföldi ösztöndíjas képzés, akkor lehet vissza sem jövök.

Egyrészt anyagi okokból másrészt mert lassan undorodom attól, amit a mostani kormány művel. Máshol sem állítom, hogy jó a helyzet, de ennél jobb.

3. ha nem lesznek hamarosan változások, akkor nagyon sötét jövő jön még.

4. 21/F

2012. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/161 anonim ***** válasza:
75%

1. nem

2. nem

3. Szerintem a mai pénzügyi helyzetben bármelyik ország jövője kiszámíthatatlan. ha olyan jó 25%al sikerülne lefaragni az államadóságot, akkor eléggé jók a kilátások, de ha még olyan 5-10%al emelkedik, akkor eléggé pocsék :)

25/f

2012. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 anonim ***** válasza:
44%

Üdvözletem:


1 Igen, kint élek az USA-ban. Nem tervezek hazajönni,ez már nem az én hazám, hanem a cigányoké és zsidóké.

2 -

3 El fog cigányosodni teljesen lásd pl.: Tiszabő,

4 38 éves férfi vagyok.

2012. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/161 anonim ***** válasza:
59%
Az USA-ban élsz, és onnan cigányozol meg zsidózol? Nevetséges vagy...
2012. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!