Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról menni kell?

Magyarországról menni kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy hányan gondolják azt, hogy a mai Magyarországról mindenképpen ki kell vándorolni.


1,Kivándoroltál már? Ha igen, hol élsz? Tervezed a visszatérést?

2,Tervezed a kivándorlást (nyilván azokhoz szól a kérdés, akik itthon élnek)? Ha igen, mikor és hova? Mi az oka? Végleg mennél, vagy csak pár évre?

3,Mit gondolsz, milyen a jövő vár Magyarországra?

4,Hány éves vagy, és ilyen nemű?


Válaszolnátok légy szíves?



2012. aug. 26. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/161 anonim ***** válasza:
30%
nem zsidózott le egyátalán te hülye mindent beképzelő marha
2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/161 anonim ***** válasza:
27%
és szar az ország
2012. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/161 anonim ***** válasza:
68%

"A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad."

Szerintem nem...kevesebb...Téged kislány,nagyon átvertek,nem az ország szar,hanem Te,és a kormányunk.

2012. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/161 anonim ***** válasza:
68%

1 Nem.

2 Nem igazán,egyenlőre jól megvagyok itthon,csak rövidebb szakmai körutakra látogatok ki.

3.Mennyire távoli jövő? Rövidtávon(feltéve ha nem a jobbikos csürhe szerez teljhatalmat) semmi különösebb változás nem lesz.

Hosszútávon meg tudja a fene ,de remélem hogy jobb lesz még az én életemben.

4 27/F

2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/161 anonim ***** válasza:
74%

Nem (de voltam külföldön párszor)

Igen (itt nincs jövő kaukt csődállás van) (határozatlan időre)

Semmi jót nem várok. Mitől lenne?! A legfőbb ok hogy kiszámíthatatlan minden! ,Belekezdeni semmibe se lehet itt. Amibe belevágsz és életed beleteszed rááldozod valami hirtelen jött rendelet vagy adó miatt el is bukod.

És drága minden. Egy forintot nem termelsz de indulásból 100ezreket adózz!..

27/F

Utolsó oltsa le a villanyt!

2012. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/161 anonim ***** válasza:
89%

1.Nem

2.Kizárt.

3.Egyre rosszabb(feltéve, ha marad a Fidesz-MSZP csürhe): növekszik a bűnözés, a fizetések maradnak, az árak felszöknek, előbb-utóbb megunják az emberek, és lázadni fognak. Szerintem lesz valami nagy "balhé", de nem csak nálunk, hanem világszerte. Ha az lecseng, talán utána jobb lesz a jövő.

4.25/F

2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/161 anonim ***** válasza:
65%

Igen.Hollandia.Amikor kimentem meg terveztem, de egyre jobban ugy erzem nincs ertelme visszamennem.

Amiket hallok otthoniaktol es olvasok , informalodok nem sok jot josolok...kb remenyvesztett az egesz mar, ha nem tortenik gyokeres valtozas hat eleg durvanak latom.elnezest a pesszimizmusert, de se munka, se kozbiztonsag az elelmiszerarak az egekbe a tobbirol inkabb ne is beszeljunk...a legtobb otthoni ismerosom csak kinlodik. csokkeno lakossag blablablabla semmi jo.ennyi .

23.No

2012. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/161 anonim ***** válasza:
60%
jah es egyetertek meg az Usabol iro valaszoloval is, akar menyire is fajdalmas az orszag, bizony kokemenyen elciganyosodik....konkretan az emlitett Tiszabotol nem is olyan messzire laktam anno.Es borzalom mi van ott.
2012. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/161 anonim ***** válasza:
60%
egyet értek az utolsóval
2012. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/161 anonim ***** válasza:
75%

1. Még nem

2. Igen, német nyelvterületre

3. Mordor

4. 30/N

2012. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!