Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel a legolcsóbb Londonba...

Mivel a legolcsóbb Londonba menni Magyarországról?

Figyelt kérdés
Magyarországról szeretnék Londonba menni, de nem tudom, hogy mivel lenne a legolcsóbb. Ha tudjátok, akkor lécci árt is írjatok. Köszi
2010. nov. 4. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Gyalog. Vagy stoppal. Tök ingyen van. Amúgy vedd a fáradtságot és ézz körbe a repülőtársaságok oldalain, a fapadosak bőven megfizethető árban vannak.
2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fraser válasza:

En mar 5 szor utaztam Repulovel es a legolcsobb nekem 25 ezer volt mindennel egyutt. 32 kilos csomag meg a 10 es amit folvihetsz a gepre. Amugy a legolcsobb amit lattam 8 ezer (ha elore lefoglalod+szerencsed van) forint de en mindig kb 1 honappal a kiutazas elott vettem a jegyet es ugy dragabb.....

Busszal lehet olcso es draga is...lattam mar 50 ezer forintert es 30 ezerert is de az akár 3 napig is tarthat vagy tovabb.....en a repulore voksolok

2010. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi autóval szoktuk megtenni az utat London-Budapest között.

Mivel csak ketten utazunk,szoktunk utasokat magunkhoz venni,és csak a benzint osszuk el(+ a kompjegy)

Ha ketten megyünk akkor 100 fontból megússzuk(kompjeggyel együtt)

Sokan így utaznak..Keres te is utastársat akivel kijöhetnék,és ha 4-en utaztok akkor megúszhatod 20-30 fontból.Oda vissza ez kábé 18-20.000 forintba van--

(de lehet,hogy van repülő is ilyen olcsón,akkor érdemes a fapados járatokat nézni)

2010. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
javítok* akivel kijöhetnél..
2010. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2010. nov. 5. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
wizzair! 1 honapra elöre max 15 ezer Ft
2010. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves "válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 11-04 16:28" válaszoló!

Szeretnék egy két dolgot-tanácsot kérni-kérdezni a London-Budapest úttal kapcsolatban,megtennéd hogy ha időd engedi írsz nekem privát emailt?

Köszönöm szépen!

2010. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!