Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Angliában vagyok és nálam...

Ha Angliában vagyok és nálam van a magyar telefonom, akkor Magyarországról az egyik ismerősöm feltöltheti a kártyámat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen miért ne tölthetné?
2011. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak eszembe jutott ez is. Mindennel tisztában szeretnék lenni a kiutazás előtt. Köszönöm. :)
2011. nov. 19. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Tölteni a telefonodat tudják, viszont különböző szolgáltatásokat bekapcsolni, igényelni nem.


Ezzel én pont megjártam a nyáron. Külföldön töltöttem pár hónapot és szerettem volna roaming szolgáltatást bekapcsoltatni, ami által sokkal olcsóbbá válik a hazatelefonálás, üzenet küldés. Ezt kintről ilyen sms kódokkal nem tudtam megtenni, viszont szerencsém volt, mert édesanyám nevén van a kártyám, így ő betudta kapcsoltatni (személyit kértek hozzá).

Szóval ha ilyesmit szeretnél, gondolkodj előre, viszont a kártyádat itthon is bármikor bárki töltheti, ez akkor sem változik, ha külföldre mész.

2011. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 korfa válasza:

Angliában mindenhol ingyen adnak sim kártyát. Ha Magyar mobil hiv téged kint a magyar mobilodon az 125ft/perctöl mehet a csillagos égig. Ha te kint kinti simkártyával akkor 1-10ft körül.


Én kint O2-t használok de aztmondják a többi még olcsobb.

2011. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne is haragudj, de marhaság a 125Ft - már tavaly is csak 70-75 körül volt EU-n belül a fogadott hívás, most meg már csak 30 körül van.
2011. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 korfa válasza:
nekem a voda 125irt szeptemberben (prepaid). Lehet hló függö vagy a franc tudja. Lehet benéztem? Nagyon nem foglalkoztam vele mivel van o2-m. De a 30ft-ot kevésnek érzem.
2011. nov. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bankautomatán keresztül biztosan feltöltheti ...

de ha neked is van bankkártyád, akkor az interneten keresztül te is feltöltheted magadnak ...

2011. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!